Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Przekazy z Zaświatów

Przekazy z Zaświatów

Przekazy z zaświatów czym są i jak się je ściąga?

Czym są Przekazy z Zaświatów? Jak obudzić jasnowiedzę?
Wstęp

To pierwszy odcinek z cyklu "Przekazy z Zaświatów". Dowiesz się z niego czym są przekazy i jasnowiedza, czy każdy może sam wejść w wyższe stany świadomości i tzw. "ściągać" je z pomocą pisma automatycznego, jak również jakie konieczne warunki muszą być spełnione, by ów przekaz był prawdziwy.

Przekazy z Zaświatów. Dwoistość. Nicość. Cud

Temat dwoistości pochodzi z przekazu spisanego przez Zbyszka w poprzednich latach, jednak jest niebywale aktualny i głęboki.

Przekazy z Zaświatów. Wielowątkowość

"Wielowątkowość to stan nasycenia Ducha doświadczeniem życia we wszystkich jego formach (powłoki, ciała), za czasu istnienia w Oceanie Ducha Świętego. Nic co jest do przeżycia, nie może być przez Ducha ominięte. Duch ludzki musi doświadczyć wszystkich wariantów samego siebie w powiązaniu z całością. Wszystko co go stanowi, musi być rozwinięte tak w doświadczeniu wewnętrznym jak i w doświadczeniu zewnętrznym, gdy określone stany fizyczne, energetyczne i duchowe łączą go z różnorodnymi cząstkami całości..."

Przekazy z Zaświatów - Skala Zesłańca. Dowiedz się, kim jesteś na Ziemi i czy wrócisz do nieba

Zaginioną prawdę o nas samych można odczytać na Skali Zesłańca, dzięki czemu szybciej można pojąć jak ważne jest budowanie swojej energetycznej formuły od podstawy. Dzięki temu unikniecie wielu dotychczasowych błędów, a nawet doświadczycie za życia prawdziwej radości, będącej energetycznym nośnikiem dla wyzwoleńczych idei.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021