Jesteś tutaj: Rozwój Duchowy

Rozwój Duchowy - Mądrość Duszy

Każdy z nas urodził się po to, by realizować wszystkie swoje pragnienia, by istnieć w harmonii ze wszystkimi ludźmi. Niestety świat jest tak skonstruowany, by "formatowany" energetycznie człowiek nie potrafił przekształcać wpływającej doń energii w miłości i zaufaniu, a tylko w niepewności, agresji, niekochaniu itd. W ten sposób produkuje nisko wibracyjne energie, którymi żywi się najbliższy nas świat duchowy oraz pewne cywilizacje.

Tu nie tylko poznasz odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, ale i otrzymasz dostęp do wiedzy i rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł zmieniać swoje życie na lepsze.

Miłość w praktyce. Cel duszy – dobrostan. Jak osiągnąć tak wysokie wibracje

Jak kochać bezwarunkowo? Jaki jest cel każdej duszy i zarazem sens istnienia?

W tym odcinku Zbigniew Jan Popko dokładnie wyjaśnia czym jest miłość bezwarunkowa i stan kochania. Podpowiada jak każdy może stawiać kolejne kroki, by wzrastać, znów podnosić wibracje, znów pokonywać kolejne progi.

Przeczytaj więcej

miłość bezwarunkowa

 

Pocieszenie. Jak odblokować wewnętrzne pole potencjału i ustawić los na obfitość

Jak kogoś pocieszyć i ulżyć mu w cierpieniu? Co powiedzić by kogoś wesprzeć?

Skuteczne, prawdziwe pocieszenie nie jest radą czy doradzaniem, ale potężną, specyficzną formułą energetyczną, która mobilizuje i zachęca do rozwiązywania wątpliwości czy trudnych sytuacji. To zwrócenie uwagi na potencjał ludzkich możliwości i ujrzenie starego rozwiązania w atrakcyjniejszej formie.

Przeczytaj więcej

pocieszenie

 

Prawo przyciągania i założenia. Jak działa? Czy Nevill Goddard wszystko rozumiał?
Co na to Polacy?

Prawo założenia i prawo przyciągania to niemal identyczne koncepcje mówiące o tym, jak tworzyć rzeczywistość. W tym materiale przedstawię wam osiągnięcia człowieka, które na tle mądrości duchowych niewiele znaczą, za to w obszarze rozwoju osobistego, czyli na poziomie świata energetycznego, mogą być dobrze wykorzystane.

Przeczytaj więcej

prawo przyciagania

 

Prawo przyciągania i Prawo założenia. Cytaty Neville'a Goddarda okiem świata duchowego.

Poglądy Neville'a Goddarda były dosyć kontrowersyjne, szczególnie, że interpretował Biblię jako źródło wiedzy o manifestowaniu się człowieka jako boskiej istoty zdolnej do nieograniczonej kreacji. Obecnie poglądy te stają się coraz bardziej popularne, a wiedza z jego materiałów jest wykorzystywana na całym świecie do zrozumienia prawa przyciągania i manifestowania pragnień.

Przeczytaj więcej

prawo przyciągania cytaty

 

Kult doskonałości. Poznaj co za tym stoi. Zrozum to a osiągniesz wszystko.

Perfekcjonizm, uporczywe dążenie do ideału i wieczne porównywanie się z innymi to domena naszych czasów, którą śmiało można nazwać chorobą XXI wieku. Telewizja, social media i wszechobecne niepisane standardy stwarzają nierealne oczekiwania wobec ludzi - ich wyglądu, pracy, motywacji i produktywności. W jakim zakresie szerzenie idei o doskonałości pozbawia przeciętnego człowieka woli i siły twórczej?

Przeczytaj więcej

doskonałość

 

Czym jest ego? Jak być silną, kompletną i pełną jednostką. Egoizm a egonizm. Ego to twoja moc

Jaka jest różnica między egoizmem a egonizmem? Czym tak naprawdę jest ego?

Na dziś ego to doskonały oręż w walce o własne cele. Pojęcie różnic między egoizmem a egonizmem pozwala użyć go we właściwy sposób. Jest to bowiem tylko narzędzie i od nas zależy, jak z niego skorzystamy.

Przeczytaj więcej

czym jest ego

 

Szamanka z Bordeaux.
Czy równoległe Wszechświaty istnieją? Sekrety kwantowej rzeczywistości

Niezwykła historia szamanki Bernadette z Bordeaux oraz pewnej rodziny.

Równoległe Wszechświaty, hologramy rzeczywistości i kasowanie pamięci to zjawiska, o których wyraźnie mówi coraz więcej ludzi, a niektórzy z nich wiedzą, co lub kto za tym wszystkim stoi...

Przeczytaj więcej

rzeczywistość kwantowa

 

Jak pokonać STRES. Skuteczne sposoby na stres, które działają
OD RAZU

Jak pokonać stres skutecznie i długofalowo?

Przedstawiamy skuteczne techniki na stres oraz jego kompletną biomechanikę w ujęciu naukowym dopełnioną spojrzeniem duchowym. Objawy stresu mają bowiem w 70% swoje podstawy w zaburzeniach energetycznych.

Przeczytaj więcej

jak pokonać stres

 

Skok kwantowy. Czym jest i jak zachodzi? Co tak naprawdę oznacza w praktyce

Czym jest skok kwantowy? Pomimo, że coraz częściej mówi się o skoku kwantowym, nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak działa i kiedy jest on możliwy. Jedno jest pewne, jeśli nie chcesz błądzić w gąszczu informacji, to zapoznaj się co na ten temat mówi świat duchowy.

Przeczytaj więcej

skok kwantowy

 

Czym jest sprzeczność i wewnętrzny konflikt? Obalmy kolejny mit.

Wewnętrzny konflikt - czym jest i skąd się bierze? Czy człowiek może przeczyć sam sobie nie tylko w słowie, ale i w postępowaniu?
Sprzeczność to niebezpieczny stan wewnętrznego zakłamania, który nie tylko doprowadza do zapętlenia, ale i powstania poważnego konfliktu wewnętrznego. Dlaczego tak się dzieje? Co za tym wszystkim stoi?

Przeczytaj więcej

sprzeczność

 

Czy trzeba przestać oceniać, by być szczęśliwym?

Ocenianie, jak wpływa na nasze życie i dobrostan? Jakiś czas temu doszło do jednego z największych paradoksów istnienia, kiedy to człowieka uwierzył, iż ocenianie, może być niewłaściwe. Natomiast umiejętność oceniania to podstawowa funkcja człowieka. Możesz wykorzystać jej moc, by osiągnąć sukces.

Przeczytaj więcej

ocenianie

 

Osądzanie. Odnajdź prawdę i dokonuj właściwych wyborów.

Czym naprawdę jest osądzanie i czemu służy? Każdego dnia wielokrotnie, nie zawsze zdając sobie z tego sprawę, podejmujemy decyzje ważące nie tylko o naszym losie, ale także losach innych ludzi. Decyzje, z których każdy rozlicza się później w ciszy samego siebie. Dlatego tak ważne jest zadbanie o to, by były to wybory szanujące prawa energetyczne i duchowe.

Przeczytaj więcej

osądzanie

 

Energia wybaczenia - czym tak naprawdę jest? Jak wybaczyć i uwolnić trudne emocje?
Jak odpuścić?

Czym jest energia wybaczenia? Jak wybaczyć i uwolnić się od żalu oraz trudnych emocji? Jak odpuścić wyrządzone krzywdy?

Przeczytaj więcej

energia wybaczenia

 

Energia obfitości. Jak przyciągnąć obfitość?

Czym jest energia obitości i jak przyciągnąć bogactwo w każdym aspekcie do naszego życia? Mówi się, że bogactwo to stan umysłu, a nie konta, a obfitość to nasz naturalny stan. Dlaczego więc jedni opływają w luksusie, z łatwością zarabiając ogromne sumy pieniędzy, a inni walczą o każdy grosz niekiedy przez całe swoje życie?

Przeczytaj więcej

energia obfitości

 

Prawda a racja. Dlaczego tak bardzo chcemy mieć rację?

Prawda a racja – czym są i jakie są zależności między nimi? Każdy z nas nie raz w życiu spotkał się z dziwnym zjawiskiem, kiedy to ktoś argumentując na różne sposoby twierdził, że ma rację, a więc wyraża się w prawdzie. Że to co mówi jest zasadnicze i jedyne.
Dlaczego każdy usilnie pragnie mieć rację? Co się za tym kryje?

Przeczytaj więcej

prawda a racja

 

Paradoks bezwarunkowej akceptacji.
Czym jest prawdziwa akceptacja okiem Mistyka.

Jaka pułapka tkwi w koncepcji bezwarunkowej akceptacji? Dlaczego tak ciężko nam się zaakceptować? Dlaczego aby zaakceptować rzeczywistość i otaczających ludzi najpierw chcemy zmienić wszystko pod nasze potrzeby?
Dowiedz się czym naprawdę jest akceptacja według świata duchowego i jak to zrobić w praktyce. Staniesz się na powrót samoświadomą i mądrą jednostką.

Przeczytaj więcej

akceptacja

Pokonaj lęk raz na zawsze

Jak pokonać lęk raz na zawsze? Jak wyjść z zaburzeń lękowych?
W wideoblogu kompendium wiedzy oraz skuteczne techniki na lęk i strach. Problem lęku i stresu dotyka codziennie milionów ludzi, a objawy zaburzeń lękowych utrudniają życie codzienne i podcinają skrzydła.

Przeczytaj więcej

pokonaj lęk

Praca z cieniem
wszystko, co musisz wiedzieć

Praca z cieniem - na czym polega? Jak rozpoznać swój cień i czy da się go zwalczyć raz na zawsze?
Ten materiał rozwiewa wszelkie wątpliwości co do tego, czym jest prawidłowy shadow work, jak poznać swoją ciemniejszą stronę, czym jest zasada lustra oraz jakie ćwiczenia integracji cienia są najlepsze.

Przeczytaj więcej

praca z cieniem

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021