Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Modlitwa za poczęte nienarodzone jeszcze dziecko

Modlitwa za poczęte nienarodzone jeszcze dziecko

Popraw DNA. Ubezpiecz dziecko na życie

Człowiek współczesny dawno temu utracił swoje zrodzeniowe DNA. To co wyszło spod ręki Boga daleko dziś odbiega od pierwotnych wzorców. Drzwi do mocy, do zdrowia i do nieba zostały niemal całkowicie zamknięte. Ludzie sądzą, że ich radość to klucz do sukcesu i dowód na to, że są wyjątkowi, że są trendi, że żyją zgodnie z prawami nieba. Skoro tak, to dlaczego nie słyszą krzyków mordowanych, głodnych i kalekich. Dlaczego z pseudo-duchową nonszalancją nie chcą postawić się systemowi systemu, który degraduje i sortuje ich braci jak zwierzęta. Udawanie zadowolenia z życia, gdy inni cierpią, gdy cały świat nie jest nastawiony na wykorzystywanie ludzi, to cios wymierzony w Boga, który bezradnie przygląda się temu, jak jedno dziecko traktuje drugie, jak nie zwraca uwagi na jego ból, jak pozwala innym je niszczyć. Ten kto uważa się się za świętego, a nie wyciąga ręki ku potrzebującym, ten jest ukrytym zwolennikiem zła... Szansa, jaką daje nam Bóg w postaci częściowego poprawienia DNA i możliwości korzystania z korzystania z Kodu Źródłowego, jest błogosławieństwem i nadzieją na to, że dzięki tej MODLITWIE z pokolenia na pokolenie będzie się rodzić coraz więcej dzieci pozbawionych lęków przed mówieniem prawdy, dzieci zdolnych do czynów, o jakich ich rodzice nie chcą słyszeć... NIC WIĘCEJ NIE DODAM...

Działanie

To działanie nie jest żadnym cudem ani wszystkiego nie naprawi. Owszem, wzmocni DNA fizyczne, solidnie naprawi DNA energetyczne i ustawi drogę na powrót do domu po śmierci. Pozwoli też na rozwój zdolności paranormalnych, byle rodzicie wiedzieli, jak w tym instruować swoje dzieci.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021