Jesteś tutaj: Uzdrawianie na Odległość Projekt Człowiek

Projekt Człowiek

To nowa seria wideoblogów, skierowana do osób, którzy szukają prawdziwego rozwoju duchowego. Nauczyciel duchowości Zbigniew Jan Popko będzie zamieszczał materiały, w których dokładnie wyjaśni jak możemy tworzyć nową społeczność opartą o wartości duchowe. Aby to się udało, otrzymasz solidną dawkę wiedzy, byś mógł doświadczyć transformacji i odkryć własny potencjał. Wierzymy w siłę współpracy i wzajemnego wsparcia, dlatego pragniemy zapewnić miejsce, gdzie ludzie o podobnych przekonaniach i aspiracjach mogą współtworzyć Pole Potencjału.

Razem możemy kreować przestrzeń wzajemnego zrozumienia i wzrostu duchowego. Niech nasza społeczność będzie miejscem, gdzie każdy może znaleźć podobnie myślących ludzi i odnaleźć swoje miejsce w drodze do lepszego życia. Razem twórzmy piękniejszą rzeczywistość dla siebie i dla innych.

 

Data dodania 09.08.2023 r.

Czy nieśmiertelność jest możliwa? Jak żyć wiecznie? Duchowa odsłona mistycznego rozwoju

Czym jest nieśmiertelność w świetle duchowych praktyk i filozofii? W tym fascynującym materiale znany mistyk przedstawi inspirującą wizję osiągnięcia nieśmiertelności poprzez rozwój duchowy. Wspólnie odkryjemy, że wielcy mistycy i mędrcy przez wieki wytyczali drogę do transcendencji. Przekonamy się, że nieśmiertelność nie polega tylko na zrozumieniu własnej natury, ale także na harmonii z otaczającym nas światem. Nieśmiertelność to nie tylko abstrakcyjne pojęcie, ale stan, który prowadzi nas ku głębszej transcendencji. Nie zapomnijcie subskrybować naszego kanału, by być na bieżąco z fascynującymi tematami duchowości i rozwoju osobistego!

Data dodania 18.07.2023 r.

98% ludzi to biologiczne roboty, FORMY. Jaki jest prawdziwy obraz świata? Jaka będzie przyszłość? 

Jaki jest prawdziwy obraz świata? Jaka będzie przyszłość? Czy 98% ludzi to roboty? Od najmłodszych lat jesteśmy ukształtowani przez przyjęte normy społeczne, tak skrzętnie wpajane, że nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich wpływu na naszą percepcję rzeczywistości. Czy obraz świata jest poprawny i dobry dla człowieka?

Ten film to zaproszenie do podróży, która odmieni spojrzenie na świat i własne życie. To wyzwanie, byśmy razem stanęli na wysokości zadania i przyczynili się do stworzenia lepszego jutra dla nas wszystkich. Czy możemy podjąć jakieś kroki, aby zakończyć wojny, rozwiązać konflikty społeczne i zlikwidować głód? Jak można przekroczyć podziały i stać się dla siebie nawzajem braćmi, a nie wrogami? W odpowiedzi na te pytania wychodzi naprzeciw nam znany mistyk, którego duchowe przesłanie przekształca życia wielu ludzi. Przez lata ten wyjątkowy nauczyciel szerzy wiedzę o duchowości i wzbudza w nas pragnienie bycia lepszymi ludźmi. Teraz zaprasza nas do odkrycia naszego pełnego potencjału i wspólnego tworzenia lepszego świata, w którym przyszłe pokolenia będą mogły dorastać.

W materiale:

 • Kim jest człowiek i forma? Człowiek to Świadomość
 • Kiedy budzi się Świadomość?
 • Kto stoi za tym, by świadomość nie mogła się przejawić?
 • Jaki jest prawdziwy obraz świata? 21: 25 Etapy wzorstu człowieka
 • Jak odróżnić formę od człowieka?
 • Walka o formy, w których mogłaby przejawić się świadomość
 • Skala 10 Energetyczna polaryzacja. Mechanizm robotyzacji. Programowanie umysłu
 • Czym tak naprawdę są CZAKRY?
 • Formy
 • Jakie stany tworzą człowieka na etapach jego ewolucji
 • Jakie parametry warto sprawdzać na skalach: Geny: Przewodnika Rodziny, Duchowego itd.
 • Droga ku światłu
 • Czy to prawda, że 98% ludzi to roboty? Duchowa ewolucja człowieka. Jak osiągnąć wyższy stan świadomości?
 • Kim jest Jan?
 • Talaroni
 • Przyszłość ludzi kontra AI

Data dodania 23.06.2023 r.

Pole Potencjału - to twoje wsparcie, potęga i mądrość. Dzięki niemu osiągniesz wszystko

Data dodania 15.06.2023 r.

Stan Trwania i Kapsuła Czasu. Poznaj mechanizm sukcesu

Kapsuła czasu to specjalnie przygotowane działanie dla tzw. form (inteligencji fizyczno-energetyczno-biologicznej) czyli dla podstawowego umysłu, dzięki czemu możliwa jest transformacja i znacznie ułatwiona praca nad sobą jak i zmiana swojej rzeczywistości.

Data dodania 13.06.2023 r.

Duchowa ewolucja człowieka. Jak osiągnąć wyższy stan świadomości?

Jak z krok po kroku dotrzeć do wyższych stanów świadomości, zmienić swoje przekonania, uwolnić się od własnych ograniczeń i osiągnąć dobre samopoczucie? Każdy człowiek podlega rozwojowi fizycznemu, energetycznemu i duchowemu. Dlatego, aby to osiągnąć, niezbędne jest poznanie procesu transformacji. O tym właśnie jest dzisiejszy odcinek. Zobacz w jaki prosty i zrozumiały sposób mistyk Jan wyjaśnia te wszystkie zależności, aby każdemu umożliwić duchową przemianę.

Data dodania 12.06.2023 r.

Aktualności - Projekt Eden - Luxurious World 12.06.2023 r.

Data dodania 09.06.2023 r.

Dom w Rusinowicach dla Edeńczyków :) Projekt Człowiek i nowy lepszy świat

Data dodania 10.06.2023 r.

Arnold Schwarzenegger jest Edeńczykiem. Obudzona Jaźń podstawą sukcesu. Zrób to samo

To fascynujący odcinek, w którym Mistyk Jan przedstawia niezwykłą historię Arnolda Schwarzeneggera - ikony showbiznesu, który odniósł sukces nie tylko w swojej karierze, ale także w samorozwoju. Jan ukazuje, jak Arnold zdołał zachować swoje wartości w świecie showbiznesu i pozostać dobrym człowiekiem. Odkryj, jak Arnold połączył swoje ambicje z poszukiwaniem wewnętrznego wzrostu, i dowiedz się, jak obudzenie Jaźni może być kluczowym elementem osiągnięcia sukcesu i harmonii. Ten film stanowi zachętę dla widzów do podjęcia podobnej podróży duchowej i wykorzystania swojej wewnętrznej mocy, aby odnieść sukces zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej. Zainspiruj się Arnoldem Schwarzeneggerem i zrób to samo!

Data dodania 07.06.2023 r.

Sztuczna inteligencja - szansa czy zagrożenie dla ludzkości?

Sztuczna inteligencja (SI) jest tematem, który budzi zarówno nadzieje, jak i obawy w kontekście jej wpływu na ludzkość. Istnieje szerokie spektrum opinii na ten temat.

Czy sztuczna inteligencja jest niebezpieczna? Czy wiele osób straci pracę i przyszłość ludzkości stoi na krawędzi od katastrofy?

Sztuczna inteligencja jest szansą czy zagrożeniem?

Data dodania 05.06.2023 r.

Eden to Eden. Przetrwa jeśli istnieje Uniwersalna Świadomość

Kanał Popko Meditation World przestał istnieć. Zmusiły nas do tego procedury prawne. Zakwestionowano treści wielu videoblogów, a czarę goryczy wypełniły materiały poruszające temat nowej formuły rodziny, co „oburzyło wartości religijne”. Zarzutów jest więcej. By „uciszyć” temat, byśmy mogli dalej funkcjonować w cyfrowym świecie, zastosowaliśmy jedyne rozsądne rozwiązanie: zamknęliśmy stronę. Większość materiałów w zmienionej formie, w „moralnie akceptowanej formule” postaramy się w ciągu najbliższych dwóch lat zamieścić na POPKOTV. Jest to jednak ryzykowne posunięcie. Jednak, o ile oglądalność ZNACZNIE wzrośnie i o ile treści zostaną zręcznie dopasowane do wymogów norm społecznych, wtedy jest szansa, że algorytmy uznają je za potrzebne i typowe. Wówczas ta strona, jak i zmodyfikowane materiały z drugiego kanału powinny się spotkać z akceptacją. Ale w głównej mierze zależy to od was, od tego, czy będziecie w stanie tak bardzo podnieść oglądalność, aż w końcu nasze treści upowszechnią się jako filozoficzna wizja przyszłości, a nie zmuszanie do przeciwstawiania się istniejącemu porządkowi rzeczy… Tak więc, przyjaciele, teraz to od was zależy, czy Idea Edenu Przetrwa… Ja mogę tylko nie spać po nocach, do czego jestem przyzwyczajony, by tworzyć nowe, jak i umiejętnie przerabiać stare materiały. Jeśli je będziecie oglądać 24 godziny na dobę, to na pewno sobie z problemem społecznej awersji poradzimy… Do pół roku od waszego pierwszego „dodatkowego kliknięcia” wszystko się rozstrzygnie…

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021