Jesteś tutaj: Uzdrawianie na Odległość Projekt Człowiek

Projekt Człowiek

To nowa seria wideoblogów, skierowana do osób, którzy szukają prawdziwego rozwoju duchowego. Nauczyciel duchowości Zbigniew Jan Popko będzie zamieszczał materiały, w których dokładnie wyjaśni jak możemy tworzyć nową społeczność opartą o wartości duchowe. Aby to się udało, otrzymasz solidną dawkę wiedzy, byś mógł doświadczyć transformacji i odkryć własny potencjał. Wierzymy w siłę współpracy i wzajemnego wsparcia, dlatego pragniemy zapewnić miejsce, gdzie ludzie o podobnych przekonaniach i aspiracjach mogą współtworzyć Pole Potencjału.

Razem możemy kreować przestrzeń wzajemnego zrozumienia i wzrostu duchowego. Niech nasza społeczność będzie miejscem, gdzie każdy może znaleźć podobnie myślących ludzi i odnaleźć swoje miejsce w drodze do lepszego życia. Razem twórzmy piękniejszą rzeczywistość dla siebie i dla innych.

Data dodania 26.12.2023 r.

Co robił Jan Chrzciciel? UFO i ludzkie bioroboty. Jak podłączyć duszę?

Data dodania 29.11.2023 r.

Orle Gniazdo - Centrum Światowej Medytacji. Pełny Dostęp do 13 wymiarów. Niemożliwe stało się Prawdą

Dzięki kolejnym osiągnięciom Jana dokonał się historyczny moment w Orlim Gnieździe - pierwszym Domie dla Edeńczyków w Rusinowicach. To niesamowite Miejsce Mocy o Polu Potencjału, dzięki któremu każdy z przyjeżdżających będzie mógł aktywować dla siebie i swoich bliskich potężne odpromienniki przestrzenne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym filmem, by dowiedzieć się jak dużo możesz zyskać korzystając ze wsparcia tego magicznego miejsca.

Data dodania 29.11.2023 r.

Programowanie Życia. Jak tego dokonać? Pole Potencjału dostępne dla każdego dobrego człowieka

 

Data dodania 04.11.2023 r.

Rozwój duchowy w pytaniach i odpowiedziach. Czas Edenu. Cz.1

Data dodania 04.11.2023 r.

Rozwój duchowy w pytaniach i odpowiedziach. Czas Edenu. Cz.2

Data dodania 03.10.2023 r.

Aktywator. Jak działa, do czego służy? Wzmocnij swoje działania

To kolejny krok do wyzwolenia się z ograniczeń. Aktywator jest potężnym narzędziem służącym do wzmocnienia osobistej mocy do działań. Stało się to możliwe dzięki temu, że wcześniej udostępniony Wam został Programator oraz Doprogramator.

Data dodania 26.09.2023 r.

Programator. Jak działa, do czego służy? Twórz świat od podstaw

Programator - potężne duchowe narzędzie. Możesz pobrać je ze strony i samodzielne wydrukować tutaj

Data dodania 09.08.2023 r.

Czy nieśmiertelność jest możliwa? Jak żyć wiecznie? Duchowa odsłona mistycznego rozwoju

Czym jest nieśmiertelność w świetle duchowych praktyk i filozofii? W tym fascynującym materiale znany mistyk przedstawi inspirującą wizję osiągnięcia nieśmiertelności poprzez rozwój duchowy. Wspólnie odkryjemy, że wielcy mistycy i mędrcy przez wieki wytyczali drogę do transcendencji. Przekonamy się, że nieśmiertelność nie polega tylko na zrozumieniu własnej natury, ale także na harmonii z otaczającym nas światem. Nieśmiertelność to nie tylko abstrakcyjne pojęcie, ale stan, który prowadzi nas ku głębszej transcendencji. Nie zapomnijcie subskrybować naszego kanału, by być na bieżąco z fascynującymi tematami duchowości i rozwoju osobistego!

Data dodania 28.07.2023 r.

Edeńczycy a GADZI GEN. Pierwszy Dom Edeńczyków

Wszystkich członków naszej edeńskiej społeczności serdecznie zapraszamy na grupowe spotkania w Rusinowicach. To właśnie w tym miejscu można spotkać się na żywo, zawrzeć nowe znajomości a także wymieniać się pomysłami i dzielić swoimi doświadczeniami. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę ➡ https://www.popko.pl/przyjazdy-rusinowice.
Czym jest gadzi gen, który posiada 1-2% ludzkości? Jaką rolę w przeciwstawieniu się ich represji odgrywają Edeńczycy? Zapraszamy do zagłębienia się w ten fascynujący materiał...
W wideoblogu:

 • Otwarcie Domu nr 1 w Rusinowicach
 • Zasady odwiedzin
 • Gadzi GEN
 • Edeńczycy EMENGEN
 • Przyszłość EDENU i moja rola

Data dodania 18.07.2023 r.

98% ludzi to biologiczne roboty, FORMY. Jaki jest prawdziwy obraz świata? Jaka będzie przyszłość? 

Jaki jest prawdziwy obraz świata? Jaka będzie przyszłość? Czy 98% ludzi to roboty? Od najmłodszych lat jesteśmy ukształtowani przez przyjęte normy społeczne, tak skrzętnie wpajane, że nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich wpływu na naszą percepcję rzeczywistości. Czy obraz świata jest poprawny i dobry dla człowieka?

Ten film to zaproszenie do podróży, która odmieni spojrzenie na świat i własne życie. To wyzwanie, byśmy razem stanęli na wysokości zadania i przyczynili się do stworzenia lepszego jutra dla nas wszystkich. Czy możemy podjąć jakieś kroki, aby zakończyć wojny, rozwiązać konflikty społeczne i zlikwidować głód? Jak można przekroczyć podziały i stać się dla siebie nawzajem braćmi, a nie wrogami? W odpowiedzi na te pytania wychodzi naprzeciw nam znany mistyk, którego duchowe przesłanie przekształca życia wielu ludzi. Przez lata ten wyjątkowy nauczyciel szerzy wiedzę o duchowości i wzbudza w nas pragnienie bycia lepszymi ludźmi. Teraz zaprasza nas do odkrycia naszego pełnego potencjału i wspólnego tworzenia lepszego świata, w którym przyszłe pokolenia będą mogły dorastać.

W materiale:

 • Kim jest człowiek i forma? Człowiek to Świadomość
 • Kiedy budzi się Świadomość?
 • Kto stoi za tym, by świadomość nie mogła się przejawić?
 • Jaki jest prawdziwy obraz świata? 21: 25 Etapy wzrostu człowieka
 • Jak odróżnić formę od człowieka?
 • Walka o formy, w których mogłaby przejawić się świadomość
 • Skala 10 Energetyczna polaryzacja. Mechanizm robotyzacji. Programowanie umysłu
 • Czym tak naprawdę są CZAKRY?
 • Formy
 • Jakie stany tworzą człowieka na etapach jego ewolucji
 • Jakie parametry warto sprawdzać na skalach: Geny: Przewodnika Rodziny, Duchowego itd.
 • Droga ku światłu
 • Czy to prawda, że 98% ludzi to roboty? Duchowa ewolucja człowieka. Jak osiągnąć wyższy stan świadomości?
 • Kim jest Jan?
 • Talaroni
 • Przyszłość ludzi kontra AI

Data dodania 23.06.2023 r.

Pole Potencjału - to twoje wsparcie, potęga i mądrość. Dzięki niemu osiągniesz wszystko

Data dodania 15.06.2023 r.

Stan Trwania i Kapsuła Czasu. Poznaj mechanizm sukcesu

Kapsuła czasu to specjalnie przygotowane działanie dla tzw. form (inteligencji fizyczno-energetyczno-biologicznej), czyli dla podstawowego umysłu, dzięki czemu możliwa jest transformacja i znacznie ułatwiona praca nad sobą jak i zmiana swojej rzeczywistości.

Data dodania 13.06.2023 r.

Duchowa ewolucja człowieka. Jak osiągnąć wyższy stan świadomości?

Jak z krok po kroku dotrzeć do wyższych stanów świadomości, zmienić swoje przekonania, uwolnić się od własnych ograniczeń i osiągnąć dobre samopoczucie? Każdy człowiek podlega rozwojowi fizycznemu, energetycznemu i duchowemu. Dlatego, aby to osiągnąć, niezbędne jest poznanie procesu transformacji. O tym właśnie jest dzisiejszy odcinek. Zobacz w jaki prosty i zrozumiały sposób mistyk Jan wyjaśnia te wszystkie zależności, aby każdemu umożliwić duchową przemianę.

Data dodania 10.06.2023 r.

Arnold Schwarzenegger jest Edeńczykiem. Obudzona Jaźń podstawą sukcesu. Zrób to samo

To fascynujący odcinek, w którym Mistyk Jan przedstawia niezwykłą historię Arnolda Schwarzeneggera - ikony showbiznesu, który odniósł sukces nie tylko w swojej karierze, ale także w samorozwoju. Jan ukazuje, jak Arnold zdołał zachować swoje wartości w świecie showbiznesu i pozostać dobrym człowiekiem. Odkryj, jak Arnold połączył swoje ambicje z poszukiwaniem wewnętrznego wzrostu, i dowiedz się, jak obudzenie Jaźni może być kluczowym elementem osiągnięcia sukcesu i harmonii. Ten film stanowi zachętę dla widzów do podjęcia podobnej podróży duchowej i wykorzystania swojej wewnętrznej mocy, aby odnieść sukces zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej. Zainspiruj się Arnoldem Schwarzeneggerem i zrób to samo!

Data dodania 07.06.2023 r.

Sztuczna inteligencja - szansa czy zagrożenie dla ludzkości?

Sztuczna inteligencja (SI) jest tematem, który budzi zarówno nadzieje, jak i obawy w kontekście jej wpływu na ludzkość. Istnieje szerokie spektrum opinii na ten temat.

Czy sztuczna inteligencja jest niebezpieczna? Czy wiele osób straci pracę i przyszłość ludzkości stoi na krawędzi od katastrofy?

Sztuczna inteligencja jest szansą czy zagrożeniem?

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021