Jesteś tutaj: Społeczność Facebook

Facebook

Szukasz ludzi podobnych sobie, by móc dzielić się i wymieniać doświadczeniem, pasją, wzajemnie motywować?

Szukasz prostych rozwiązań, inspiracji na każdy dzień, by móc stać się lepszą wersją samego siebie?

Szukasz miejsca, w którym znajdziesz wartościowe treści, dotyczące rozwoju osobistego i duchowego?

Z przyjemnością możemy polecić Ci kilka takich miejsc, gdzie stawiamy przede wszystkim na takie wartości jak: RODZINA, ZDROWIE, SZCZĘŚCIE, RADOŚĆ, MIŁOŚĆ i SUKCES, ponieważ wiemy, że w głębi duszy każdy z nas pragnie być szczęśliwy i zdrowy, pragnie otaczać się prawdziwymi przyjaciółmi, wieść udane, wypełnione sukcesami życie, a jeżeli przyjdą trudności mieć wiedzę, jak stawić im czoła. To ponadczasowa IDEA, która stopniowo, ale nieprzerwanie zmienia otaczający nas świat.

Fanpage: POPKO - Centrum Medytacji i Zdrowia
To codzienna dawka inspirujących treści, polecane medytacje, cytaty, aktualności, nadchodzące wydarzenia oraz relacje z minionych. Publikowane treści dotyczą zagadnień, związanych z rozwojem osobistym, duchowym oraz zdrowym stylem życia. Naszym marzeniem jest, by WIEDZA, MEDYTACJE i DZIAŁANIA Zbigniewa Jana Popko, pochodzące wprost ze świata duchowego – były szerzone i dostępne dla każdego, kto wsparcia potrzebuje. 


Grupa: Eden dla dobrych ludzi - popko.pl
To grupa, którą tworzymy wspólnie ze wszystkimi osobami, które pragną poznać siebie samych, poszukują prawdy kim są, prawdy o otaczającym nas świecie, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, pasją, pomocą w trudnościach dnia codziennego, upatrując rozwiązań w naukach i podpowiedziach ze świata duchowego. Grupa Eden dla dobrych ludzi to wspólna nauka oraz zabawa, bo czym byłoby życie bez radości i odrobiny humoru? :)


Grupa: Jasnowidzący i wahadełkujący - popko.pl
Tutaj można wspólnie omawiać tematy związane z jasnowidzeniem i odczytami na Skalach Astralnych. To miejsce spotkań dla uczących się odczytywać siebie, życie i egzystencję, przeszłość i przyszłość.


Grupa: Poznajmy się - popko.pl
Tu osoby interesujące się treściami Zbigniewa Jana Popko, lokalizują się po tagach #kraj #województwo #miasto.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021