Jesteś tutaj: Strona główna Podziękowania

Podziękowania

ABY DODAĆ PODZIĘKOWANIE SKORZYSTAJ Z FORMULARZA Z LEWEJ STRONY.

W tym dziale możesz dodać swój wpis (okienko pod bocznym menu o nazwie "Nawigacja"). 

Zainteresowanych zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz zamieszczony poniżej.


Od zawsze byłam dość wybuchową osobą, podatną na stresy w pracy jak i w życiu codziennym. Moim największym wrogiem były emocje, nad którymi nie potrafiłam zapanować, a przez to też niszczyłam pozytywne relacje w mojej rodzinie, jak i w miejscu pracy. Ludzie zaczęli niechętnie spędzać ze mną czas. Już po pierwszym działaniu Zbigniewa Popko coś się we mnie zmieniło. Stałam się spokojniejsza, zaczęłam kontrolować wybuchy emocji i panować nad stresem. Stałam się zupełnie inną osobą, co moje otoczenie od razu dostrzegło. Relacje z ludźmi coraz to lepiej się układają, ludzie już ode mnie nie uciekają :) Dziękuję Panie Zbigniewie.

Katarzyna K. 2021.07.05

Panie Zbyszku, z całego serca pragnę podziękować za pomoc w mojej jakże długiej walce z nałogiem tytoniowym. Nałóg nie tylko psuł mi zdrowie, ale także relacje w rodzinie. Po Pana działaniu, wszystko się zmieniło. Teraz to ja jestem silniejszy od nałogu i potrafię nad tym zapanować. Relacje w rodzinie układają się coraz lepiej. Dziękuję za pomoc oraz uratowanie mojej rodziny!
Pozdrawiamy, Krzysiek z rodziną

Krzysiek 2021.07.02

Piszę, aby móc podziękować Panu Zbyszkowi za pomoc w uzdrowieniu mojego wnuczka. Odkąd pamiętam sprawiał nam troszkę problemów wychowawczych, był nadpobudliwy, nerwowy, często wybuchał złością i histerycznym płaczem. Ciężko go było uspokoić. Wraz z córką zabierałyśmy go na konsultacje do wielu psychologów, był leczony, jednak bez żadnych pozytywnych rezultatów. Po działaniu Pana Zbyszka powoli wszystko zaczęło wracać do normy. Dzisiaj dziecko jest wesołe, spokojne, i nie sprawia żadnych kłopotów. Rodzice, i ja też jesteśmy bardzo wdzięczni!

Renata G. 2021.06.24

Dziękuję serdecznie Panu Zbyszkowi za uzdrowienie mojej siostry. Od lat zmagała się z chorobą układu krwionośnego, miała przejść operację. Po działaniach wyniki badań wyszły prawidłowo i operacja nie była już konieczna. Bardzo dziękujemy! Sama także korzystam z działań Pana Popko i z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, od siebie dokładam także cegiełkę. Zaczęłam chodzić na dłuższe spacery i dbać o więcej ruchu. Super, aż chce się żyć i cieszyć ze wszystkiego!

Jadwiga O. 2021.06.23

Zapisałem się na uzdrawianie do Pana Popko, ponieważ od jakiegoś czasu dopadał mnie uporczywy ból pleców przez co nie mogłem normalnie funkcjonować. Minęło już kilka miesięcy bez bólu, rewelacja! A to wszystko dzięki zaledwie kilku działaniom Pana Zbyszka. Jestem naprawdę zadowolony, polecam wszystkim spróbować i się przekonać o skuteczności działania. Dziękuję!

Paweł K. 2021.06.17

Panie Zbyszku, uratował mi Pan życie. Już od najmłodszych lat zmagałam się z bólami migrenowymi, a z wiekiem bóle się nasiliły. Zapisałam się do Pana Zbyszka na uzdrawianie z polecenia koleżanki. Trochę powiedziawszy, z ciekawości bo już nie miałam pomysłu jak sobie pomóc. W jakim szoku byłam gdy po zaledwie jednym działaniu nasilenie bólu się zmniejszyło, a z czasem bóle zupełnie ustały. Po stokroć dziękuję!

Irenka K. 2021.06.13

Z całego serca pragnę podziękować Panu Zbigniewowi Popko za pomoc mojej córce. Wykupiłam działanie dla mojej córki, ponieważ nasze relacje z miesiąca na miesiąc zaczęły się pogarszać. Córka jest nastolatką i jak to nastolatki, zaczęła przechodzić ciężki okres w swoim życiu. Wpadła do nieciekawego i negatywnego środowiska. Po działaniach Pana Zbigniewa nasze relacje zaczęły się stopniowo poprawiać, a dzisiaj wszystko już wróciło do normy. Świetnie się razem dogadujemy. Los mojej córki także się poprawił, wrócił uśmiech na jej twarzy i ma nowych pozytywnych znajomych. Jestem szczęśliwa, dziękuję!

Joanna G 2021.06.09

Dzięki Tobie Zbyszku, znowu wróciła radość w moim życiu. Skorzystałam z kilku sesji uzdrawiania na odległość i na nowo odnalazłam siebie ???? odzyskałam siły witalne, z chęcią budzę się każdego ranka, coraz lepiej odnajduję się w otaczającym mnie świecie, wrócił spokój ducha i jasność myśli. Powróciłam po kilku latach do moich pasji, czyli tańca i śpiewu. Czuję, że żyję!

Małgosia L. 2021.05.25

Mój mąż od lat nadużywał alkoholu. Zawsze próbowałam mu pomóc, mąż uczęszczał między innymi na terapie jednak nie wnosiły nic dobrego. Starał się zerwać z nałogiem tyle razy jednak nałóg okazywał się silniejszy. Odnalazłam stronę Pana Zbyszka i moja nadzieja na pomoc i uwolnienie męża od nałogu wróciła. Od czasu pierwszego uzdrawiania minął ponad rok, mąż jest trzeźwy, w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Jesteśmy oboje wdzięczni za uratowanie mojego męża, a dzięki temu relacji między nami i w naszej rodzinie. Dziękujemy serdecznie!

Maria i Wiesław K. 2021.05.22

Panie Zbyszku, jestem bardzo wdzięczna za to co Pan dla nas zrobił, dla mnie i mojego synka. Antoś często łapał różne infekcje, przeziębienia. Antybiotyki bardzo osłabiły jego układ pokarmowy i odpornościowy. Od roku co chwila nawracało zapalenie ucha, dziecko płakało, nie mogło spokojnie spać, a ja już nie mogłam patrzeć jak cierpi. Koleżanka podesłała mi link do Pana strony i po namyśle, zdecydowałam się wykupić działanie. Po zaledwie kilku działaniach dziecko jest nie do poznania – radosne, uśmiechnięte i pełne energii. Zapalenie ucha już nie wróciło. Serdecznie dziękujemy!

Jola i Antoś T. 2021.05.14

Od zawsze z moim partnerem chcieliśmy mieć pieska. Zdecydowaliśmy się na zwierzaka ze schroniska. Już po tygodniu jak piesek był u nas okazało się, że jest chory na padaczkę, a nic o tym wcześniej nie wiedzieliśmy. Ataki pojawiały się po kilka razy dziennie, 2-3 razy w tygodniu, mimo zmian leku i stałego nadzoru weterynarza. Weterynarz ostrzegł nas, że prawdopodobnie trzeba będzie uśpić pieska. Gdy tylko trafiłam na Pana Zbyszka, zdecydowałam się zapisać zwierzę na działanie uzdrawiające. Sama także próbowałam działać, korzystając z działań udostępnionych przez Pana Popko. Niewiarygodne, ale to wszystko pomogło, ataki padaczki nadal się pojawiają, ale od tego momentu raz na 4-6 tygodni. To jest bardzo duża poprawa, piesek się nie męczy i my też odetchnęliśmy z ulgą po wszystkich trudach. Tak bardzo się cieszymy Panie Zbyszku, że Pana znaleźliśmy i za udzieloną nam pomoc.

Wiola i Rafał 2021.05.09

Już od kilku miesięcy biorę udział w działaniach Pana Zbyszka – Uzdrawianie na odległość. Od tego czasu nie tylko mój stan zdrowia się poprawił, ale całe moje życie ruszyło do przodu. Udało mi się znaleźć dużo lepszą pracę, zmienić mieszkanie na większe, relacje z rodziną poprawiły się na plus oraz poznałam kilka wspaniałych przyjaciół. Zapisując się na działanie chodziło mi jedynie o poprawę stanu zdrowia – problemy z układem pokarmowym, a tutaj oprócz tego otrzymałam taki bonus, w postaci poprawy egzystencji. Niezmiernie dziękuję! Nadal ciężko mi uwierzyć, że życie tak mi się zmieniło na lepsze. Jeszcze raz dziękuję ❤️

Justyna P. 2021.05.01

Następna strona
Wszystkie prawa zastrzeżone.
popko.pl 2021