Jesteś tutaj: Strona główna Podziękowania

Podziękowania

W tym dziale będziemy zamieszczać listy od osób, które są lub nie są zadowolone z uzdrawiających działań Zbigniewa Popko. Zainteresowanych zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Moja dość ciężką operacja na kręgosłup nie odbyła się , bo już nie była potrzebna. Minęło 2 lata a ja dalej jestem w szoku , że normalnie żyję bez bólu.

Izabela Brzozowska, 2020-12-21

Po tym uzdrawianiu to jakoś mi ciągle radośnie i werwy takiej dostałam że z chęcią poszłabym pobiegać ,choć już noc. Rozpiera mnie. 

Justyna F, 2020-12-10

Kochany Janie dzisiaj od rana moja wibracja z godzinę na godzinę się podwyższała głowa całe ciało wibrowało coś niesamowitego pełna potęga moc szczęście kochany Janie coś się ze mną dzieje a ja czasem nie wiem co ale to na pewno jest coś dobrego dziękuję kocham cię bardzo jesteś wspaniałym ojcem nas wszystkich a na pewno moim zawdzięczam ci wiele zawsze będziesz dla mnie kimś wyjątkowym w moim życiu i zawsze tak zostanie zawsze będę się modlić za twoje zdrowie pozdrawiam wszystkich ????wszyscy jesteście wspaniali i też doceniam wsparcie wszystkich edenczykow bo jedność to wspólna siła i moc.

Bożena, 2020-11-17

Zbysiu, dziękuję za uzdrowienie mojego życia... Jestem bardzo wdzięczna za Twoją pracę...

Paulina, 2020-12-15

Wykupuję wszystkie działania Odczucia trudne do określenia, nazywania FENOMEN. Zbigniew pozdrawiam Dziękuję, że jesteś. 

Szymon, 2020-12-17

Mimo ok3 lat kozystanaiaz konsultacij ,doladowan nie jest tak jak powinno byc z zdrowiem i rozwojem duchowym pomimo iz Zbysiu mowiles ze powinnam byc zdrowa. Mysle ze to z mojej strony cos jest nie tak. Mimo wszystko dziekuje Ci za to co zrobiles dla mnie i mojej rodziny.Nadzieja mnie nie opuszcza .DZIEKUJE ZE JESTES.

halina halina, 2019-12-17

Wznoszę się ale i upadam.Dzięki za wsparcie duchowe zawarte w Twoich naukach.Znowu upadłem po długich miesiącach wznoszenia się do strumienia.Teraz znowu idę w górę mając doświadczenie utrzymania się w wyższych wibracjach i nadzieję, że błędy będą coraz rzadsze.Dziękuję Zbyszku.

Marek, 2020-01-03

Dziękuję za ogrom pracy jaki wkładasz, za zrozumienie i miłość do nas. jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Ciebie Zbysiu oraz cały Wasz Zespół.

Janina Borowska, 2020-01-06

Dziekuje wspaniałemu i prawdziwymi przyjacielowi i poprostu człowiekowi, który przypomniał mi żeby walczyć o swoje człowieczeństwo. Dziekuje Bogu ,że stanął na mojej drodze . Jesteś prezentem Zbyszku dla mnie i wielu innych ludzi w odkrywaniu siebie samych ,prawdy i powrocie do domu . Dziekuje!Dorota

Dorota że Szwecji, 2020-01-07

Panie Zbyszku jeśli cuda istnieją to wczoraj taki nastąpił, 17 lutego wysyłałam uzdrawijącą moc dla babci która była w agonii, 18 lutego po 2 tygodniach babcia ożyła i jest świadoma. Jak ja Pana uwielbiam, że dzieli się Pan tą wiedzą i potwierdził Pan we mnie że Jest BÓG i Chrystus.

Iza Pfefenbring, 2020-02-19

Dziękuję Zbysiu za to ze Jesteś, dzieki Tobie odzyskuje swoja przestrzeń, moc i siebie, może mam jeszcze daleką drogę ale warto odzyskiwać to, co nam zamknęli ...przychodząc tu, w moim życiu bardzo dużo sie dzieje, wiele zmian ,hm...niezapominają o mnie ..no cóż praca, praca i ...praca dla idei dziękuję Bożenka

Bozena Glogowska, 2020-03-06

Drogi Panie Zbyszku. Korzystając z okazji , chciałabym za wszystko podziękować . Odkąd trafiłam na pana osobę , moje życie zmieniło się diametralnie. Życzę wszystkiego co najpiękniejsze i dziękuje bardzo. Dorota z Ziębic

Dorota Góralik, 2020-03-06

Następna strona
Wszystkie prawa zastrzeżone.
popko.pl 2021