Jesteś tutaj: Ważne Podziękowania

Podziękowania

Kim jest Zbigniew Jan Popko? Opinie osób, które skorzytały z uzdrawiania na odległość, uczestników warsztatów oraz tych, którzy korzystają z szerokiej bazy wiedzy w Akademii Wiedzy Duchowej jak i z przygotowanych medytacji znajdziesz w tym dziale.

Ty też możesz dodać swój wpis. 

ABY ZAMIEŚCIĆ PODZIĘKOWANIE SKORZYSTAJ Z FORMULARZA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ Z LEWEJ STRONY.

(W wersji na komputer, okienko pod bocznym menu o nazwie "Nawigacja").

podziękowania Zbigniew Jan Popko

Zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz.


Dziękuję za cud - rodzina się konsoliduje dzięki Twoim działaniom. To nieoceniona pomoc w blokowaniu zła..

Krzysztof K. 2023.11.29

Zbysiu to wspaniały brat, który dzieli się swoim doświadczeniem. Zachęcam bardzo gorąco wszystkich, którzy chcą zacząć pracę z energiami i pracę nad sobą  Dziękuję Ci bardzo serdecznie Zbysiu za materiały, którymi się dzielisz i możliwość pracy na nich.

Bartłomiej P. 2023.11.29

Z całego serca dziękuję za oczyszczenie mnie i moich najbliższych jest to dar nie do ogarnięcia i nie ma na to ceny bo jest tak Wielki.

Beata J. 2023.11.27

Serdeczne dzieki za wszystko! Uczestniczę w uzdrawianiach już od czterech lat! Jestem zdrowa i życie układa się coraz lepiej.

Alicja Marciniak 2023.11.23

Korzystam z działań w miarę regularnie. Dzięki temu przetrwałam ciężkie chwile. Dziękuję.

Lidia J. 2023.11.22

Na spotkaniu na zywo jeszcze nie bylem zadnym bo mieszkam za granica ale na webinarach Zbyszka bylem wszystkich. Znajdziecie tutaj odpowiedzi na swoje pytania oraz odnajdziecie swoja droge jesli taka jest wasza intencja. Praca nad soba wymaga czasu i wysilku wiec nie oczekujcie szybkich efektow. Gdy poodejmiecie rekawice na prawde i nad soba popracujecie to proby ktore przyjda powiedza wam o tym jaki poziom udalo sie wam juz osiagnac. Takze wiem ze znajdziecie tu to czego szukacie, pytanie czy wlozycie prace zeby to osiagnac :D Przez te lata od kiedy trafilem na kanal Zbyszka moje zycie zmienilo sie na lepsze. Pokonalem uzaleznienia, zmienilem sie mozna powiedziec o 180 stopni. Teraz dalej pracujac nad soba pracuje nad tym zeby zycie w koncu zaczelo wychodzic bo ostatnie lata byly dosc ciezkie. Sporo zawalilem nie ma co ukrywad. Teraz to odkrecam. Dzieki Zbyszkowi, Skalom, Podpowiedziom z Gory wiem ze sobie z tym wszystkim poradze. Nie boje sie juz o przyszlosc chociaz mam swiadomosc ze na wszystko bede musial zapracowac. Nic z nieba nie spadnie. Powodzenia

Adam K. 2023.11.21

Wszystkie warsztaty czy stacjonarne czy on line u Z.J.Popko przynoszą bardzo dużą zmianę w życiu.... Zmieniają się ścieżki losu na korzystniejsze, człowiek zdrowieje i otwierają się zdolności pozazmysłowe. Wszystko zaczyna zmieniać się na lepsze. Jednak przemiany nie są łatwe. Dla wytrwałych i mocnych, ale warto, bo to prawdziwy wzrost duchowy, gdzie zachodzą wielkie zmiany nie tylko w dna, ale także w innych sferach, co czuć w ciele i nie tylko.... Polecamy! To wielki człowiek, który zapoczątkował potężne zmiany i utorował dla nas drogę... Dużo jednak zależy od tego jak bardzo człowiek chce się zmieniać i czy jest gotowy na zmiany.... Zbyszek będzie bardzo cenionym człowiekiem jego zdolności są niezwykle... Jest jedynym tak mocnym człowiekiem na tej ziemi! Warto się uczyć, bo my Polacy mamy taką możliwość, której inni jeszcze nie mają ...

Wioletta 2023.11.20

Dziękuję za pomoc dla moich bliskich.

Krzysztof Krychniak 2023.11.15

❤ Gorąco polecam uzdrawiania Jana Zbigniewa Popko ❤. Jeśli nawet po działaniu uzdrawiającym nie poczujemy natychmiastowej zmiany, to i tak one zachodzą w nas, choćby w postaci wstrzymania procesów chorobowych. Nie rezygnuj więc, nie poddawaj się, ale walcz o siebie i tych, którym chcesz pomóc, bo czasem to "dostrzegalne", ta zmiana, ta poprawa zdrowia nastąpi dopiero po pewnym czasie. Uzdrawianie, to nie tylko poprawa zdrowia, ale również czyszczenie przestrzeni, usuwanie "złogów", poprawa egzystencji, wzrost chęci do życia i wiele, wiele innych, o których często nie mamy pojęcia korzystając z działań uzdrawiających. Pięknie dziękuję za każde spotkanie, w którym dzieją się małe i duże CUDA

Ela Sz. 2023.11.14

Uzdrawiania są bardzo mocne i pomagają Mi w wielu dziedzinach życia. Od zdrowia począwszy a na egzystencji i odnalezieniu w życiu koncząc, zmiany są bardzo korzystne i już nigdy nie chcę, zeby było "po staremu" ❤ Odkąd regularnie wykupuje te działanka czuję się dużo, dużo lepiej, nigdy nie choruje i życie układa Mi się zdecydowanie bardziej po Mojej myśli. Czego chcieć więcej?

Mateusz Zwijacz-Kozica 2023.11.09

Najlepszy! ❤️ Dzięki Zbyszkowi odnalazłam wewnętrzną harmonię, o którą w dzisiejszym czasach bardzo trudno zadbać... Zwłaszcza będą zapracowanym Rodzicem... Dziś rozumiem, że mimo zewnętrznego chaosu w którym wszyscy żyjemy na co dzień w tej zabieganej rzeczywistości, możemy delektować się wewnętrzną ciszą i spokojem skupiając się na tym, co jest dla nas najcenniejsze... Z Całego Serca Polecam Wszystkim! ❤️ Dziękuję i Pozdrawiam! ❤️

Monika Tomasiewicz-Majek 2023.11.09

Przepiękne warsztaty, nadal jestem w szoku i nie umiem sobie poukładać ale jedno wiem na pewno, zaczęła się zmiana na lepsze. Dziękuję bardzo, wielki to był zaszczyt i szczęście dla mnie.

Anna Gilewska 2023.11.07

Następna strona
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021