Jesteś tutaj: Podziękowania

Podziękowania

Kim jest Zbigniew Jan Popko? Opinie osób, które skorzytały z uzdrawiania na odległość, uczestników warsztatów oraz tych, którzy korzystają z szerokiej bazy wiedzy w Akademii Wiedzy Duchowej jak i z przygotowanych medytacji znajdziesz w tym dziale.

Ty też możesz również dodać swój wpis. 

ABY ZAMIEŚCIĆ PODZIĘKOWANIE SKORZYSTAJ Z FORMULARZA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ Z LEWEJ STRONY.

(okienko pod bocznym menu o nazwie "Nawigacja")

Zainteresowanych zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz zamieszczony poniżej.


Dzisiejsze wahadełkowanie było rewelacyjne! Tyle podpowiedzi, nic tylko o tym pamiętać i wdrażać w życie. Bardzo, bardzo dziękuję!

Izabela K. 2022.05.20

Liga Mistrzów w reprezentacji Świata Duchowego! I to co najmniej :) Polecam <3

Adam G. 2022.05.10

Powodów, dla których WARTO wziąć udział w warsztatach jest wiele. My dostajemy wskazówki z Góry, ale często będąc w stresie, napięciu, uwikłaniu, konfliktach, ignorujemy je z powodu braku UWAŻNOŚCI i SPOKOJU/CISZY. Warsztaty, tzn. nasz udział w nich, przy naszej WOLI zmian, znoszą wiele ograniczeń w kontakcie z czymś znacznie większym, niż my sami i mogą przyczynić się do spektakularnych ZMIAN w naszym życiu!!!!! Dziękuję za wszystko i polecam!!!!

Jola 2022.05.10

Serdecznie dziękuje Całej Ekipie za kolejny Wspaniały Webinar.

Barbara B. 2022.05.09

Cudowne Webinary. Mnóstwo wiedzy i zrozumienia, bardzo energetyzujące. Dziękuje Zbysiu i całej ekipie z całego serca.

Monika N. 2022.05.09

Cudowny webinar przemiany duchowej i wzrostu. Nieoceniona pomoc i wsparcie światów duchowych dzięki Tobie Zbyszku. Twoje dobro leży w naszym interesie.

Wiesia F. 2022.05.09

Warsztaty były w super stylu. Poczulam się podobnie jak na warsztatach tygodniowych, dużo się działo i chciałabym bardzo by w nas wszystkich utrzymały się piękne przemiany, tego życzę wszystkim uczestnikom. Dodam jeszcze że widać, że cała ekipa Rusinowic bardzo się przyłożyła do przygotowania webinaru. Bardzo spodobały mi się grafiki oraz styl prowadznia webinaru. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z webinaru.

Violetta P. 2022.05.09

Warsztaty z Wami są zawsze niepowtarzalne, nie ma w nich rutyny, za to duży profesjonalizm i uczciwe podejscie do zagadnień, o które pytają uczestnicy. Wielkie dzięki za to.

Wiesława G. 2022.04.21

Warsztaty pierwsza klasa, dużo informacji, dużo nauki i dopełnienia wiedzy.
Dziękuję Zbysiu i Agatko oraz całej ekipie Popko.

Beata G. 2022.04.21

Webinar wspaniały, piękne prowadzenie Twoje Zbyszku i modlitwy widzeniowe. Dzień, w którym nasze Drogi się skrzyżowały jest ogromnym Darem od Ojca, za który jestem wdzięczna. Zawsze podziękowania dla całej ekipy która współtworzy.

Armoire T. 2022.04.10

Kolejny bardzo bogaty w doświadczenie i wiedzę webinar, w budowaniu i odnajdywaniu Siebie samego.
Zbyszku jesteś niesamowity, twoja wiedza, doświadczenie i poświęcenie jest darem dla Nas. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym zejść z tej drogi. Droga jest rożna. Kręta, raz prosta i znów pod górkę ale dzięki Tobie i warsztatom jest zdecydowanie łatwiejsza.
Dziękuje Ci za cały twój wkład.

Dorota K. 2022.04.10

Dziękuję za cudowny webinar-możliwość doświadczania Boga, siebie i innych ludzi. Dziękuję Akademii Wiedzy Duchowej!

Barbara K. 2022.04.10

Następna strona
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021