Jesteś tutaj: Ważne Podziękowania

Podziękowania

Kim jest Zbigniew Jan Popko? Opinie osób, które skorzytały z uzdrawiania na odległość, uczestników warsztatów oraz tych, którzy korzystają z szerokiej bazy wiedzy w Akademii Wiedzy Duchowej jak i z przygotowanych medytacji znajdziesz w tym dziale.

Ty też możesz dodać swój wpis. 

ABY ZAMIEŚCIĆ PODZIĘKOWANIE SKORZYSTAJ Z FORMULARZA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ Z LEWEJ STRONY.

(W wersji na komputer, okienko pod bocznym menu o nazwie "Nawigacja").

podziękowania Zbigniew Jan Popko

Zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz.


Podziękowania Dla najskuteczniejszego Uzdrowiciela Zbigniewa Jana Popko "Guz gardła" Medycyna konwencjonalna nie ma na niego lekarstwa, bo nie wie, co to jest?. Gdy guz powiększy się do określonego parametru wycinają go i wstawiają rurkę. Po działaniach medytacją transmisyjną guz gardła zniknął. Zbigniewie Janie Popko Dziękuję za oddech życia. Za uzdrowienie w moim starszym organiźmie wielu rozległych schorzeń, wszystkiego tego, co było wprowadzone doń niewłaściwe. Twoje uzdrawiania i nauki są bezcenne. Z wyrazami wdzięczności Grażyna.

Grażyna 2023.05.30

Ja takze dolaczam sie do podziękowań :) mojej 12 letniej córce wrastaly sie paznokcie. Pila wodę z uzdrawiania i moczyła chore paluszki. Juz na drugi dzień tuż po przebudzeniu wykrzyknęła że palce wyglądają jak zdrowe! Dziś poszlysmy na wizytę kontrolną do chirurga podologa, z 40-letnim doświadczeniem, a on na to że palce są "niemożliwe" zagojone :) dziękuję w imieniu swoim i mojej szczęśliwej córeczki ♥ 

Agnieszka Różycka 2023.05.29

Jako Medyk i duchowa dusza poprosto jestem rozkochany w Twoich Edukacyjnych materialach.rownolegle od 4 lat dzialo sie duzo zmian na kazdej paszczyznie zycia.Ale bez Ciebie to nie bylby Cud.Dziekuje za duchowe przewodnictwo.Mam nadzieje ze te wszystkie klopoty to była rozgrzewka do czegos wielkiego.Pozdrawiam Drogi Janie.♡♡♡ Wdzieczny z całej Duszy.

 Jakub Ostraszewski 2023.05.24

Janie i Agatko Dzięki medytacji transmisyjnej Guz z piersi zniknął Po astmie nie ma śladu Nie potrzebuję już wziewnych leków Oddycham Dziękuję

Grażyna 2023.05.24

Zbyszku - te wspaniałe działania ratują ludzi, ratują dusze. Nie ma nic lepszego.

 Krzysztof Krychniak 2023.05.23

Ja również jestem tak mega zadowolona
Uzdrawiania na odległość praca nad sobą która wciąż wałkuje , medytacje to vos co odmieniło moje życie na lepsze
Dzięki wam
Dzięki zbyszkowi
Mogę powiedzieć ze żyje
Że powoli napotykam na swej drodze odpowiednich ludzi
To wy pokazaliście mi
Jak mogę odkryć siebie na nowo
Jak mogę być silna i nie chorować
Migdały które co roku miałam chore teraz tego nie ma
Brak brania antybiotyków
Leków
Żyć nie umierać Dzięki
Dziękuję całej ekipie
I rodzinie która mnie wpomaga

Monika Biskup 2023.05.22

Pierwszy raz od moich początków na warsztatach w lutym 2021 nie miałam wątpliwości, że wszystko jest jak trzeba, że mimo iż mogłam przygotować się na obecny czas dużo lepiej, to i tak dostałam więcej niż mogłabym się spodziewać. Ogrom wdzięczności dla kochanego Zbyszka i Wszystkich z "Popko team".

Wioletta Kuśmierz 2023.05.22

Jeszcze raz podziekowania i wdziecznosc za tak pieknie przygotowany i poprowadzony warsztat, a przede wszystkim tresci bezcenne.

Aldona Januszko 2023.05.21

Bardzo dziękuję Zbysiu i całej ekipie Popko ❤️❤️❤️ . Wspaniałe warsztaty jak zawsze .

Beata Gorzędowska 2023.05.21

Dziękuję całej ekipie Popko za Wyjątkowe Warsztaty. Wczoraj było Pięknie ale dzisiaj to już Petarda.

Barbara Babisz 2023.05.21

Bylo wspaniale na wyspie milosci ! ❤ Dziekuje Janie za cudowne warsztaty i za wszystko co robisz dla nas!

Marta Ochocka 2023.05.21

Dziękuję Zbyszku -Janie ♥️ za magiczne spotkanie, pełne pięknych stanów prawdziwego człowieczeństwa ♥️ za narzędzia do osobistej pracy nad samym sobą ♥️podziękowania również dla zespołu ♥️

Marlena Kalińska 2023.05.21

Następna strona
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021