Jesteś tutaj: Ważne Podziękowania

Podziękowania

Kim jest Zbigniew Jan Popko? Opinie osób, które skorzytały z uzdrawiania na odległość, uczestników warsztatów oraz tych, którzy korzystają z szerokiej bazy wiedzy w Akademii Wiedzy Duchowej jak i z przygotowanych medytacji znajdziesz w tym dziale.

Ty też możesz dodać swój wpis. 

ABY ZAMIEŚCIĆ PODZIĘKOWANIE SKORZYSTAJ Z FORMULARZA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ Z LEWEJ STRONY.

(W wersji na komputer, okienko pod bocznym menu o nazwie "Nawigacja").

podziękowania Zbigniew Jan Popko

Zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz.


Gdyby nie Ty Zbyszku Janie i Twoja działalność nie poradziłabym sobie sama z tym,z czym musiałam się zmagać.Procesy oczyszczania i przebudowy,odbudowy trwają , w porównaniu do stanu z września na skutek pracy z materiałami dostępnymi,uzdrowieniami i webinarami jest o niebo lepiej.Dziekuje ,że mam tę szansę się dźwignąć Kochany Janie ♥︎♥︎♥︎

Agnieszka Kobyłecka 2024.05.27

Każdy webinar to przeżycie nie z tej ziemi, to zaglądanie za zasłonę niewidzialnego lecz stałe obecnego. To piękne bo wreszcie pod powiekami ukazują się o obrazy o które czuliśmy podejrzewaliśmy lecz cały czas było to pod znakiem niewiadomej a dzięki warsztatom ta mądrość i prawda spłynęła.Trzeba jeszcze gruntowania.Lecz na każde warsztaty czekam z utęsknieniem bo jestem ciekawa czego jeszcze się dowiem o sobie innych i WszechRzeczy :) ♥︎

Selena 2024.05.26

Medytacje Jana to skarbnica mądrości i różnorodności. Polecam goraco! Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Adam G. 2024.05.20

Dziękuję za uzdrowienie mojej córeczki. W przeciągu jednej nocy minęły objawy grypy. :))))

Gosia M. 2024.05.19

To są prawdziwe medytacje, wspierają w różnych sytuacjach! Korzystam i polecam serdecznie.

Bożena Elżbieta 2024.05.18

Korzystam, polecam. Dzięki medytacji inaczej patrzę na siebie i otaczający mnie świat. Życie jest piękniejsze.❤️

Dorota J. 2024.05.17

Wysokie wibracje duchowe, treść jest już mniej istotna, lae jest piękna i prawdziwa. Stany w jakie wprowadza nas Zbyszek nie mają sobie równych. Potem już żadne inne medytacje, czy utwory, czy dzieła artystów nie sa nawet tego namiastką. Dzięki medytacjom Zbyszka uczymy się samodzielnego kontaktu z Górą i powoli stajemy się lepszymi ludźmi.

Anna T. 2024.05.17

Autentyczność ❤ prawdziwe zmiany życia. Polepszenie relacji. Jasność i wiedza

Karolina G. 2024.05.17

Tu odkryłam co to znaczy prawdziwa medytacja . Dzięki nim zmieniłam swoje życie na lepsze , a to jeszcze nie koniec :) . Bardzo dziękuję . Poprawiło się zdrowie , relacje i spokojniej się żyje :) . Polecam spróbować.

Beata G. 2024.05.17

Dziękuję za wszystkie medytacje, warsztaty i uzdrawianie. Dają mi dużo radości, nadzieję na piękny czas, ale też pomagają w osiągnięciu marzeń. 

Kinga S. 2024.05.16

Bardzo dziękuję, za treści, wiedzy, przekazy i ogromu wideoblogow, dzięki którym mogę ( bo chcę) być lepsza dla siebie, dla innych, mogę korzystać z cudów płynących z ,,Góry,,,... Bardzo dziękuję, za treści, wiedzy, przekazy i ogromu wideoblogow, dzięki którym mogę ( bo chcę) być lepsza dla siebie, dla innych, mogę korzystać z cudów płynących z ,,Góry,,,...mogę po prostu żyć w szczęściu, zdrowiu i harmonii z innymi i z otoczeniem...Mnóstwo serdeczności dla Ciebie Zbyszku, Agatko i całej ekipie popko.pl

Beata Aponiak 2024.05.14

Serdecznie dziękuję Zbyszkowi, Agatce oraz całej ekipie za uzdrawiające wtorki, które dodają energii i chęci do życia. Dzięki warsztatom i cudom z Janem czuję się naprawdę szczęśliwa. Dziękuję z całego serca!❤️

Dorota 2024.05.14

Następna strona

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021