Jesteś tutaj: Ważne Podziękowania

Podziękowania

Kim jest Zbigniew Jan Popko? Opinie osób, które skorzytały z uzdrawiania na odległość, uczestników warsztatów oraz tych, którzy korzystają z szerokiej bazy wiedzy w Akademii Wiedzy Duchowej jak i z przygotowanych medytacji znajdziesz w tym dziale.

Ty też możesz również dodać swój wpis. 

ABY ZAMIEŚCIĆ PODZIĘKOWANIE SKORZYSTAJ Z FORMULARZA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ Z LEWEJ STRONY.

(okienko pod bocznym menu o nazwie "Nawigacja")

Zainteresowanych zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz zamieszczony poniżej.


Tyle nauki i tyle wspaniałości. Wyjątkowy webinar to fakt. Bardzo dziękuję za tę wzruszające chwile. Polecam wszystkim.

Beata G. 2022.09.25

Dziękuję za mocny webinar.Odczucie stanu JESTEM dało spokój i radość.

Barbara K. 2022.09.25

Rzeczywiście, webinar był wyjątkowy! Wspaniałe przekazy, odczucia i ten wewnętrzny spokój, radość i odczucie Jestem. Dziękuję Zbysiu, dziękuję całej ekipie.
Tak na marginesie dziękuję za podpowiedź, że wszyscy i wszystko to nasze cząstki - bardzo pomocne przy przerabianiu pokochania.

Monika K. 2022.09.25

Wspaniały,cudowny,najbardziej pracowity człowiek i uzdrowiciel jakiego znam!!!! Fenomen i ewenement na skalę światową!!!! Dzięki Zbysiowi Popko dowiedziałem się czym jest życie i o co w nim tak naprawdę chodzi!!! Szczerze z całego serca, bardzo mocno polecam Zbigniewa Jana Popko!!!!!!!!!!!!!

Paweł B. 2022.09.22

Niezwykłe wahadełkowanie. Trzy godzinki, a czuję się, jak po warsztatach tygodniowych :)
Tyle interesujących osób i cennych wskazówek.

Liliana S. 2022.09.16

Zbysiu twoje działanie sprawiło, że w jedną noc wyzdrowiało mi dziecko. ( Najprawdopodobniej był to Krup ) oddech się ustabilizował ( był płytki), kaszel przestał męczyć. Noc przespana.
Bardzo mocno dziękuję.

Beata G. 2022.09.13

Dziękuję serdecznie Zbigniewie za pomoc . Twoje uzdrawiania są cudowne i działają zawsze wystarczy się na nie otworzyć i pozwolić im działać no i przestać analizować. Cudu uzdrawiania Twoich działań doświadczyłam już wielokrotnie zarówno w swoim przypadku jak i w przypadku moich bliskich. Wiem,że dziękuję to za mało żeby wyrazić wdzięczność za to co robisz dla ludzi Zbigniewie Janie  Przyjacielu i Nauczycielu, w tym pełnym zagubienia świecie .Dziękuję, że jesteś  ♥ ♥ ♥

Aga 2022.09.09

Wielkie dzięki za wszechstronne ,mocne działanie , mądre wyjaśnienia i rady .Moje dolegliwości szybko mijają, ,dzieją się prawdziwe cuda :) Pozdrawiam serdecznie 

Wiesława A. 2022.09.07

Dziękuję Zbyszku za ratunek! Od kilku dni coś mnie łamło objawy podobne do grypy, albo innego wirusa, ale położyło mnie konkretnie, co mi się raczej nie zdarza.  Oczywiście po działaniu dziś wstałam z łóżka właściwie bez objawów! Cuda, cuda po prostu! Drugą rzecz, jaką ostatnio zauważyłam to po działaniach włącza się u mnie lepsza intuicja, wiem lepiej co kiedy zrobić, czy powiedzieć, jak zareagować! Polecam wszystkim. Mogę się podzielić tylko swoimi doświadczeniami a kto nie wierzy niech sam sprawdzi!

Kasia G. 2022.09.06

Mogę tylko napisac, że ten Człowiek uratował mi doslownie zycie. Przez 22 lala moja głowa właściwie nie funkcjonowala. Miałam chyba wszystko co tylko możliwe czyli natrętne myśli, pustki w głowie takie, że nie mogłam się zwyczajnie wypowiedzieć, mega depresje. Niejednokrotnie nie widziałam innego wyjścia jak po prostu skończyć ze sobą. Dwa i pół roku temu zaczełam korzystać z uzdrawiań co tydzień. Dzisiaj moja głowa funkcjonuje cudownie. Zaczęły mi dokuczać od marca wszystkie stawy, ale jestem pewna, że skoro po tylu latach niesamowitego cierpienia wyleczyłam głowę to nie ma takiej opcji żebym nie uporała się ze stawami. Dziękuję i życzę wszystkim powodzenia i cierpliwości, bo jest niezbędna.

Beata B. 2022.08.30

Kochany Zbysiu,
dziękuję Ci z całego serduszka. Procesy zdrowienia & egzystencji zmieniają moje życie z miesiąca na miesiąc.
Marzenia o zdrowiu & szczęściu się spełniają.
Wzruszenie z radością przeplatają myśli. Dziękuję.

Judyta C. 2022.08.30

Od dwóch tygodni po odsłuchaniu uzdrawiania ból kręgosłupa (dysk) mija niemal natychmiast. Dziękuję.

Karolina S. 2022.08.30

Następna strona
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021