Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Marynarka sukcesu

Marynarka sukcesu

Odmień swój świat. Zdobądź to, czego pragniesz

Czeka Cię ważna rozmowę o pracę? Spotkanie biznesowe? A może inne istotne negocjacje w obszarze spraw finansowych?
Na takie okoliczności każdy chce być jak najlepiej przygotowany, by sprawy potoczyły się po naszej myśli i uzyskać to na czym nam zależy. Jednak gdy dochodzi do interesownego dialogu z innymi okazuje się, że tylko wytrawni gracze potrafią wytrwać w energetycznym ferworze. W trudniejszych chwilach, kiedy następuje przeciążenie naszego systemu energetycznego, zdajemy sobie sprawę, że możemy sobie nie poradzić. Pojawia się zwątpienie i wycofanie…

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam kolejne, unikatowe narzędzie z działu Cuda z Janem, które przygotował dla nas nauczyciel świadomego życia - Zbigniew Jan Popko. Marynarka sukcesu to niezwykły artefakt, który na kilka godzin jest w stanie wzmocnić w nas inteligencję i projektowość. Na powrót budzi się w człowieku moc, siła przebicia i świadomość tego, że tak wiele może osiągnąć. W dyskusji stajemy się swobodni, nieuraźliwi, szanujący wszystkich, zdystansowani, a dzięki temu jesteśmy lepiej odbierani przez środowisko.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021