Jesteś tutaj: Jesteś tu pierwszy raz?

Jesteś tu pierwszy raz?

Kim jest Zbigniew Jan Popko?

Mistyk, nauczyciel świadomego życia, mistrz bioenergoterapii, doświadczony uzdrowiciel duchowy, lecz przede wszystkim człowiek, który poświęcił się życiowej misji i pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Jan ukazuje rzeczywistość z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata, na lepsze.

„Moim celem jest świat wypełniony przyjaciółmi, ludźmi zdrowymi, szczęśliwymi i żyjącymi na planecie pozbawionej granic. Ale ja sam Edenu nie zbuduję. Mogę być jedynie iskrą zapalającą wysuszone drzewo...”

Poznaj 10 rzeczy, które zmienią
Twoje życie!

Niezależnie od tego, czego szukasz i jaki jest Twój cel w życiu, wszystko co tutaj znajdziesz sprawi, że zaczniesz doświadczać życia głębiej, pełniej i z większą satysfakcją.

Twój rozwój w jednym miejscu

Strona popko.pl i kanał YouTube Popko TV to bogata baza materiałów edukacyjnych z zakresu rozwoju osobistego i duchowego oraz medytacji, które możesz stosować na co dzień. Ich autor codziennie inspiruje, fascynuje i zaskakuje współczesną naukę swoim nowatorskim podejściem.

Tu znajdziesz wszystko co potrzebne,

by osiągnąć wszystkie swoje cele

i żyć pełnią życia

rozwój osobisty i duchowy

 

medycyna energetyczna i duchowa

 

medytacje prowadzone

 

techniki i działania poprawiające:
-zdrowie fizyczne i psychiczne
-samopoczucie
-finanse i sytuację zawodową
-relacje

budzenie świadomości

 

 Każdy znajdzie coś dla siebie

Możesz zacząć od tematyki, którą aktualnie jesteś zainteresowany, nie trzeba zastanawiać się nad kolejnością, intuicyjnie wybierając treści, dostajemy to czego na tą chwilę potrzebujemy. Można korzystać z kilku działów jednocześnie, wiedza duchowa nie wymaga znanej nam ze szkoły znajomości definicji, wychodzi poza ramy znanego, uzupełnia się i przenika we właściwy sposób, dla każdego kto tylko wyrazi taką wolę. Nie trzeba rozumieć wszystkiego od razu, wystarczy dać sobie szansę i po prostu zacząć.

  • Wszystko o medytacji od teorii do praktyki
  • Medytacje prowadzone
  • Medytacje dźwiękowe - gongi
  • Holistyczne podejście
  • Pozytywny wpływ na wszystkie aspekty życiowe
  • Nowa jakość życia
  • Baza wiedzy w Akademii Wiedzy Duchowej
  • Wideoblogi na kanale POPKO TV
  • Warsztaty rozwoju duchowego

Kanał POPKO TV

Obejrzyj 10-minutową instrukcję, w której dowiesz się, jak skutecznie korzystać z kanału Popko TV, by odnieść jak najwięcej korzyści dla siebie.

Niezwykłe połączenie wiedzy i praktyki.

Serwis popko.pl to doskonała równowaga między wiedzą i praktyką, która wciąga i stymuluje do działania, inspiruje i motywuje i co najważniejsze – niczego nie obiecuje, tylko daje skuteczne rozwiązania, narzędzia i podpowiedzi, by podjąć działania już teraz. To pomocna dłoń wyciągnięta tam, gdzie ciężej wspiąć się o własnych siłach, co zapewnia czas i możliwość na rozwinięcie własnych umiejętności i mięśni, dzięki którym łatwiej wziąć życie we własne ręce i pewnego dnia ogłosić się jego zwycięzcą

Wszystkie prawa zastrzeżone.
popko.pl 2021