Jesteś tutaj: Jesteś tu pierwszy raz?

Jesteś tu pierwszy raz?

Nie od dziś wiadomo, że otaczający nas świat fizyczny zbudowany jest z elementów, które są w ciągłym ruchu. W zależności od stanu skupienia owe elementy mogą poruszać się wolniej bądź szybciej. Ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec cząstek tworzących materię oraz energii, która nas otacza. Technologia coraz bardziej idzie naprzód i to, co kiedyś wydawało się niemożliwe jak np. wysłanie wiadomości tekstowej SMS, czy istnienie sztucznej inteligencji stało się tak powszechnym, że nikogo już to zupełnie nie dziwi. Zachwycamy się światem zewnętrznym, elektrycznością, technologią a zapominamy, jaką potęgą jest człowiek i jak wiele może osiągnąć.

Zmiany zaczynają się tu i teraz

Jeśli jesteś w tym miejscu to oznacza, że jest coś w twoim życiu, co chciałbyś zmienić. Być może teraz twoim priorytetem jest poprawa zdrowia, bądź zdrowia bliskiej ci osoby, chciałbyś polepszyć relacje z partnerem, nauczyć się panować nad stresem, emocjami, mieć stabilne finanse lub poszukujesz sensu swojego życia, pragnąc dowiedzieć się prawdy o otaczającym cię świecie i odkryć kim jesteś i co właściwie tutaj robisz.

Powodów może być całe mnóstwo, a odpowiedzią na nie wszystkie jest jedna i uniwersalna wiedza. Uniwersalna, ponieważ znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach ludzkiego życia. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie - cenne podpowiedzi i wskazówki, ułatwiające zrozumienie otaczającego nas świata, ale przede wszystkim całej naszej istoty, na którą składają się m. in. ciało fizyczne, emocje, myśli, umysł i psychika. Gwarancją szczęścia i satysfakcji z życia jest prawidłowe funkcjonowanie wszystkich tych elementów. Zwłaszcza przy dzisiejszym, zawrotnym tempie życia, gdzie nie sposób znaleźć na wszystko czasu. Zewsząd bombardują nas reklamy, kolejne rady i wskazówki na życie innych osób, a CZŁOWIEK powoli niknie w gąszczu informacji, nie potrafiąc dostrzec prawdy...

Kim jest Zbigniew Jan Popko?

Mistyk, nauczyciel świadomego życia, mistrz bioenergoterapii, doświadczony uzdrowiciel duchowy, lecz przede wszystkim człowiek, który poświęcił się życiowej misji i pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Jan ukazuje rzeczywistość z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata, na lepsze.

Serwis popko.pl - niezwykłe połączenie WIEDZY i PRAKTYKI

Serwis popko.pl to doskonała równowaga między wiedzą i praktyką, która wciąga i stymuluje do działania, inspiruje i motywuje i co najważniejsze – niczego nie obiecuje, tylko daje skuteczne rozwiązania, narzędzia i podpowiedzi, by podjąć działania już teraz. To pomocna dłoń wyciągnięta tam, gdzie ciężej wspiąć się o własnych siłach, co zapewnia czas i możliwość na rozwinięcie własnych umiejętności i mięśni, dzięki którym łatwiej wziąć życie we własne ręce i pewnego dnia ogłosić się jego zwycięzcą. 

Serwis popko.pl - Twój rozwój w jednym miejscu

Serwis popko.pl i nasze dwa kanały YouTubowe Popko TV - Zdrowie i Sukces oraz Popko Meditation World to bogata baza materiałów edukacyjnych z zakresu rozwoju osobistego i duchowego oraz medytacji, które możesz stosować na co dzień. Ich autor codziennie inspiruje, fascynuje i zaskakuje współczesną naukę swoim nowatorskim podejściem.

POPKO TV - Zdrowie i Sukces

To miejsce gdzie publikujemy wszystko to, co związane jest ze zdrowiem i poprawą egzystencji. To tu odbywają się cotygodniowe transmisje uzdrawiania na odległość. Znajdziesz tu również krótkie poradniki, dzięki którym jeszcze lepiej możesz zadbać o siebie i swoich bliskich.


Popko Meditation World - odkryj piękno medytacji

To nasz drugi kanał, gdzie publikujemy wyczekiwane przez Was medytacje w niespotykanym dotychczas wydaniu. Medytacje nie tylko o potężnej mocy samouzdrawiania, ale również o potężnej sile przemiany.

Co warto wiedzieć oglądając wideoblogi?

Autor omawiając treści w wideoblogach używa nietypowego słownictwa, nowych nazw i porównań. Dlaczego? Słowa wyrażają symbolikę, dzięki której możliwe jest ukazanie zależności, które istnieją w świecie energetycznym i duchowym. Są to tematy od lat poruszane na warsztatach i wielu próbowało już znaleźć inne nazwy. Jednak zawsze okazywało się, że wszystko ma sens i jest ze sobą wspólne, ponieważ to co nowe musi mieć swoją nazwę. Ważne byś wiedział, że są one właściwe i że nie musisz znać ich wszystkich od razu.

Zacznij od tematu, który Cię interesuje

Możesz zacząć od tematyki, którą aktualnie jesteś zainteresowany. Nie trzeba zastanawiać się nad kolejnością - intuicyjnie wybierając treści dostajemy to, czego na tą chwilę potrzebujemy. Można korzystać z kilku działów jednocześnie, wiedza duchowa nie wymaga znanej nam ze szkoły znajomości definicji, wychodzi poza ramy znanego, uzupełnia się i przenika we właściwy sposób, dla każdego, kto tylko wyrazi taką wolę. Nie trzeba rozumieć wszystkiego od razu, wystarczy dać sobie szansę i zacząć.

  • Wszystko o medytacji od teorii do praktyki
  • Medytacje prowadzone
  • Medytacje dźwiękowe - gongi
Uzdrawianie
  • Holistyczne podejście
  • Pozytywny wpływ na wszystkie aspekty życiowe
  • Nowa jakość życia
Wiedza
  • Baza wiedzy w Akademii Wiedzy Duchowej
  • Wideoblogi na kanale POPKO TV
  • Warsztaty rozwoju duchowego

Co znajdziesz na stronie:

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021