Jesteś tutaj: Jesteś tu pierwszy raz?

Jesteś tu pierwszy raz?

Jeśli jesteś w tym miejscu to oznacza, że jest coś w twoim życiu, co chciałbyś zmienić. Być może teraz twoim priorytetem jest poprawa zdrowia, bądź zdrowia bliskiej ci osoby, chciałbyś polepszyć relacje z partnerem, nauczyć się panować nad stresem, emocjami, mieć stabilne finanse lub poszukujesz sensu swojego życia, pragnąc dowiedzieć się prawdy o otaczającym cię świecie i odkryć kim jesteś i co właściwie tutaj robisz.

Powodów może być całe mnóstwo, a odpowiedzią na nie wszystkie jest jedna i uniwersalna wiedza. Uniwersalna, ponieważ znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach ludzkiego życia. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie - cenne podpowiedzi i wskazówki, ułatwiające zrozumienie otaczającego nas świata, ale przede wszystkim całej naszej istoty, na którą składają się m.in.: ciało fizyczne, emocje, myśli, umysł i psychika.

Zmiany zaczynają się TU I TERAZ

Gwarancją szczęścia i satysfakcji z życia jest prawidłowe funkcjonowanie wszystkich elementów tworzących istotę ludzką. Zwłaszcza przy dzisiejszym, zawrotnym tempie życia, gdzie nie sposób znaleźć na wszystko czas. Zewsząd bombardują nas reklamy, kolejne rady jak żyć, a człowiek powoli niknie w gąszczu informacji, nie potrafiąc dostrzec prawdy...

A przecież człowiek to więcej niż ciało i umysłowa analiza. Nasz potencjał nie kończy się przecież na świecie materii czy psychice. Coraz więcej wskazuje na to, że ludzkość znajduje się obecnie w przełomowym momencie i właśnie nam przyszło żyć w tych niezwykłych czasach. To czas na zmiany.

Czas na duchowość – obudź swój potencjał TU I TERAZ.

Serwis popko.pl - Twój rozwój w jednym miejscu

Znajdziesz tutaj bogatą bazę materiałów edukacyjnych z zakresu rozwoju osobistego i duchowego oraz medytacji, które możesz stosować na co dzień. Ich autor - Zbigniew Jan Popko - codziennie inspiruje, fascynuje i zaskakuje współczesną naukę swoim nowatorskim podejściem.

Serwis popko.pl to doskonała równowaga między wiedzą i praktyką, która wciąga i stymuluje do działania, inspiruje i motywuje i co najważniejsze – niczego nie obiecuje, tylko daje skuteczne rozwiązania, narzędzia i podpowiedzi, by podjąć działania już teraz. To pomocna dłoń wyciągnięta tam, gdzie ciężej wspiąć się o własnych siłach, co zapewnia czas i możliwość na rozwinięcie własnych umiejętności i mięśni, dzięki którym łatwiej wziąć życie we własne ręce i pewnego dnia ogłosić się jego zwycięzcą. 

Zacznij od tematu, który Cię interesuje

Możesz zacząć od tematyki, którą aktualnie jesteś zainteresowany. Nie trzeba zastanawiać się nad kolejnością - intuicyjnie wybierając treści dostajemy to, czego na tą chwilę potrzebujemy. Można korzystać z kilku działów jednocześnie, wiedza duchowa nie wymaga znanej nam ze szkoły znajomości definicji, wychodzi poza ramy znanego, uzupełnia się i przenika we właściwy sposób, dla każdego, kto tylko wyrazi taką wolę. Nie trzeba rozumieć wszystkiego od razu, wystarczy dać sobie szansę i zacząć.

 Medytacja

  • Wszystko o medytacji od teorii do praktyki
  • Medytacje prowadzone
  • Medytacje dźwiękowe - gongi

Uzdrawianie

  • Holistyczne podejście
  • Pozytywny wpływ na wszystkie aspekty życiowe
  • Nowa jakość życia

Wiedza

  • Baza wiedzy w Akademii Wiedzy Duchowej
  • Wideoblogi na kanale YouTube
  • Warsztaty rozwoju duchowego

            

Kim jest Zbigniew Jan Popko?

Nauczyciel świadomego życia, mistrz bioenergoterapii, jasnowidz, mistyk, doświadczony uzdrowiciel duchowy, lecz przede wszystkim człowiek, który poświęcił się życiowej misji i pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Jan ukazuje rzeczywistość z nowej perspektywy. Zachęca do zmiany na lepsze, zaczynając od własnego małego kawałka świata.

Zbigniew Jan Popko

POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia

Nasz kanał w serwisie YouTube to miejsce gdzie publikujemy wszystko to, co związane jest ze zdrowiem i poprawą egzystencji. To tu odbywają się cotygodniowe transmisje uzdrawiania na odległość. Znajdziesz tu również medytacje dla każdego oraz krótkie poradniki, dzięki którym jeszcze lepiej będziesz mógł zadbać o siebie i swoich bliskich.

Odkryj piękno medytacji

Medytacje Zbigniewa Jana Popko to niezwykłe podróże duchowe o potężnej mocy samouzdrawiania, ale również o ogromnej sile przemiany.

medytacje prowadzone popko

Z tego filmu dowiesz się czym jest medytacja transcendentalna oraz jak może pomóc Ci w zmianie życia na lepsze. Nauczyciel duchowości Jan wprowadzi Cię w niezwykłą podróż poznawczą do świata medytacji. Rozpoczyna od wyjaśnienia samego istnienia medytacji, a następnie wprowadza nas w filozofię i mądrość wielu historycznych postaci, które eksplorowały tę praktykę.

Co warto wiedzieć oglądając wideoblogi?

Autor omawiając treści w wideoblogach używa nietypowego słownictwa, nowych nazw i porównań. Dlaczego?

Słowa wyrażają symbolikę, dzięki której możliwe jest ukazanie zależności, które istnieją w świecie energetycznym i duchowym. Są to tematy od lat poruszane na warsztatach i wielu próbowało już znaleźć inne nazwy. Jednak zawsze okazywało się, że wszystko ma sens i jest ze sobą wspólne. To co nowe musi przecież mieć swoją nazwę, ważne, byś wiedział, że nazwy te są właściwe i że nie musisz znać ich wszystkich od razu.

Co znajdziesz na stronie:

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021