Jesteś tutaj: Jesteś tu pierwszy raz?

Jesteś tu pierwszy raz?

Kim jest Zbigniew Jan Popko?

Mistyk, nauczyciel świadomego życia, mistrz bioenergoterapii, doświadczony uzdrowiciel duchowy, lecz przede wszystkim człowiek, który poświęcił się życiowej misji i pasji, jaką jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i szczęścia. Jan ukazuje rzeczywistość z nowej perspektywy, zachęcając do zmiany, zaczynając od własnego małego kawałka świata, na lepsze.

„Moim celem jest świat wypełniony przyjaciółmi, ludźmi zdrowymi, szczęśliwymi i żyjącymi na planecie pozbawionej granic. Ale ja sam Edenu nie zbuduję. Mogę być jedynie iskrą zapalającą wysuszone drzewo...”

Poznaj 10 rzeczy, które zmienią
Twoje życie!

Niezależnie od tego, czego szukasz i jaki jest Twój cel w życiu, wszystko co tutaj znajdziesz sprawi, że zaczniesz doświadczać życia głębiej, pełniej i z większą satysfakcją.

Serwis popko.pl - Twój rozwój w jednym miejscu

Serwis popko.pl i nasze dwa kanały YouTubowe Popko TV oraz Popko Meditation World to bogata baza materiałów edukacyjnych z zakresu rozwoju osobistego i duchowego oraz medytacji, które możesz stosować na co dzień. Ich autor codziennie inspiruje, fascynuje i zaskakuje współczesną naukę swoim nowatorskim podejściem.

Tu znajdziesz wszystko co potrzebne,

by osiągnąć wszystkie swoje cele

i żyć pełnią życia

rozwój osobisty i duchowy

 

medycyna energetyczna i duchowa

 

medytacje prowadzone

 

techniki i działania poprawiające:
-zdrowie fizyczne i psychiczne
-samopoczucie
-finanse i sytuację zawodową
-relacje

budzenie świadomości

Co znajdziesz na stronie:

 Zacznij od tematu, który Cię interesuje.

Możesz zacząć od tematyki, którą aktualnie jesteś zainteresowany, nie trzeba zastanawiać się nad kolejnością, intuicyjnie wybierając treści, dostajemy to czego na tą chwilę potrzebujemy. Można korzystać z kilku działów jednocześnie, wiedza duchowa nie wymaga znanej nam ze szkoły znajomości definicji, wychodzi poza ramy znanego, uzupełnia się i przenika we właściwy sposób, dla każdego kto tylko wyrazi taką wolę. Nie trzeba rozumieć wszystkiego od razu, wystarczy dać sobie szansę i po prostu zacząć.

  • Wszystko o medytacji od teorii do praktyki
  • Medytacje prowadzone
  • Medytacje dźwiękowe - gongi
  • Holistyczne podejście
  • Pozytywny wpływ na wszystkie aspekty życiowe
  • Nowa jakość życia
  • Baza wiedzy w Akademii Wiedzy Duchowej
  • Wideoblogi na kanale POPKO TV
  • Warsztaty rozwoju duchowego

 

Co warto wiedzieć oglądając wideoblogi.

Autor omawiając treści w wideoblogach używa nietypowego słownictwa, nowych nazw i porównań. Dlaczego tak ? Słowa wyrażają symbolikę, dzięki której możliwe jest ukazanie zależności, które istnieją w świecie energetycznym i duchowym. Są to tematy od lat poruszane na warsztatach i wielu próbowało już znaleźć inne nazwy. Jednak zawsze okazywało się, że wszystko ma sens i jest ze sobą wspólne, ponieważ to co nowe musi mieć swoją nazwę. Ważne byś wiedział, że są one właściwe i to, że nie musisz znać ich wszystkich od razu.

Kanał POPKO TV

To miejsce gdzie publikujemy wszystko to, co związane jest ze zdrowiem i poprawą egzystencji. To tu odbywają się cotygodniowe transmisje uzdrawiania na odległość, na tym kanale znajdziecie również krótkie poradniki, dotyczące tego jak jeszcze lepiej możesz zadbać o  siebie i swoich bliskich.Kanał POPKO MEDITATION WORLD

To nasz drugi kanał, gdzie publikujemy wyczekiwane przez Was medytacje w niespotykanym dotychczas wydaniu. Medytacje nie tylko o potężnej mocy samouzdrawiania, ale również o potężnej sile przemiany.

Serwis popko.pl - niezwykłe połączenie WIEDZY i PRAKTYKI.

Serwis popko.pl to doskonała równowaga między wiedzą i praktyką, która wciąga i stymuluje do działania, inspiruje i motywuje i co najważniejsze – niczego nie obiecuje, tylko daje skuteczne rozwiązania, narzędzia i podpowiedzi, by podjąć działania już teraz. To pomocna dłoń wyciągnięta tam, gdzie ciężej wspiąć się o własnych siłach, co zapewnia czas i możliwość na rozwinięcie własnych umiejętności i mięśni, dzięki którym łatwiej wziąć życie we własne ręce i pewnego dnia ogłosić się jego zwycięzcą

 

Odkryj swoje nadprzyrodzone zdolności.

Autor o warsztatach rozwoju duchowego :
"Obudzenie świadomości to podstawa, by móc zgłębiać wiedzę w ten sam sposób, jak to czynił Jezus i Budda. Nie jest to wcale trudne, o ile zostaną spełnione określone wymogi. Droga do poznania siebie jest drogą do poznania wszystkiego. Odrzucanie siebie, umartwianie się nie jest poznaniem przez zaprzeczenia, tylko wyrzekaniem się siebie. Bóg, Jedyne Ja widzi nas zawsze szczęśliwych, radosnych, rozwijających pasje i aktywizujących w sobie 12 wymiarów istnienia. Czas najwyższy dotknąć siebie w samym Źródle powołania..."
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021