Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje - bajki

Medytacje - bajki

Bajka - Medytacja dla dorosłych "Tajemnica snów". Budzenie mocy i mądrości duchowej.

To potężna medytacja ukryta w pozornie niewinnej bajeczce. Wzrusza i zmienia DNA pod kątem budzenia mocy i jedności z własnym duchem i ze światem. Koło ratunkowe dla wszystkich rodziców.

Medytacja dla Kryształowych Dzieci - Bajka "Bombka Zdrowia". Samouzdrawianie. Leczenie światłem.

Potężna medytacja ukryta w pozornie niewinnej bajeczce. Wzrusza i zmienia DNA pod kątem budzenia mocy i jedności z własnym duchem i ze światem.

Medytacja - Bajka: "Smok Albert". Zawiera Kody Świadomości aktywujące Dzieci Kryształowe.

Ta pozornie niewinna bajeczka zawiera w sobie DNA Przewodników Duchowych, ludzi, którzy w czasie ucieleśnienia stali się Duchowymi Przywódcami. Choć MEDYTACJA ma formę BAJECZKI, to w równym stopniu dzieci jak i dorośli będą w czasie jej odsłuchiwania podlegać przemianie...

"Smok Albert cz. 2" - Pierwsze Uzdrawianie.

Medytacja jest dla każdego, dobra zarówno dla dzieci na dobranoc, jak i dla dorosłych na dobry sen. 

"Smok Albert cz.3" Powrót do domu. 

Medytacja dla dorosłych "Smok Albert cz.4" Powrót Ojca. 

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021