Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje - bajki

Medytacje - bajki

Data dodania 20.09.2023 r.

Bajka- Medytacja dla dorosłych Tajemnica snów. Budzenie mocy i mądrości duchowej

To potężna medytacja ukryta w pozornie niewinnej bajeczce. Wzrusza i zmienia DNA pod kątem budzenia mocy i jedności z własnym duchem i ze światem. Koło ratunkowe dla wszystkich rodziców.

Data dodania 22.08.2023 r.

Bajka dla dzieci "Magiczne drzewko". Medytacja pełna uzdrawiającej Mocy.

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w tej wyjątkowej medytacji, która nie tylko pomoże im wyciszyć się i zrelaksować, ale będą mogły poczuć, jak energia drzewka przenika ich ciała i umysły, dając im poczucie bezpieczeństwa i miłości. Zapraszamy Was w tą niezwykłą podróż do krainy pełnej cudów i magii, gdzie drzewko staje się źródłem siły i uzdrawiającej energii.

Data dodania 28.08.2023 r.

Bajka dla dzieci "Magiczne drzewko". Medytacja pełna uzdrawiającej Mocy.

Ta pozornie niewinna bajeczka w formie medytacji dla dzieci zawiera w sobie DNA Przewodników Duchowych, ludzi, którzy w czasie ucieleśnienia stali się Duchowymi Przywódcami, Kody Świadomości aktywujące Dzieci Kryształowe.Choć MEDYTACJA ma formę BAJECZKI, to w równym stopniu dzieci jak i dorośli będą w czasie jej odsłuchiwania podlegać przemianie...

Data dodania 30.08.2023 r.

Medytacja bajka dla dorosłych Smok Albert cz 2 Pierwsze Uzdrawianie

Data dodania 01.09.2023 r.

Medytacja bajka dla dorosłych dzieci - "Smok Albert" cz.3 - Powrót do domu.

Data dodania 07.09.2023 r.

Medytacja bajka dla dzieci i dorosłych "Smok Albert cz.4" Powrót Ojca.

Medytacja bajka dla dorosłych i dzieci - "Bombka Zdrowia". Samouzdrawianie. Leczenie światłem.

Medytacja dla Dzieci Kryształowych to potężna medytacja ukryta w pozornie niewinnej bajeczce. Ukryte w niej kody zmieniają DNA pod kątem budzenia mocy i jedności z własnym duchem i ze światem.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021