Jesteś tutaj: Uzdrawianie na Odległość

Uzdrawianie na odległość - Medytacja uzdrawiająca

uzdrawianie na odległosc

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, ile masz lat i z czym się zmagasz już dziś możesz zmienić swoje życie korzystając z innowacyjnej metody uzdrawiania, medytacji uzdrawiającej Zbigniewa Jana Popko. Skorzystało z niej już tysiące osób.

Uzdrowiciel duchowy
Zbigniew Jan Popko

Zbigniew Jan Popko posługuje się autorską metodą uzdrawiania duchowego - koherencji pól energetyczno-duchowych. To umiejętność wpływania własną energią na energetyczne struktury drugiego człowieka. Przy właściwej postawie jej efekty są bardzo szybko zauważalne. Można śmiało przyznać, że to pionier w łączeniu nauki, duchowości 
i życia, które znamy na co dzień.

 O mnie 


Holistyczne działanie
skuteczne w wielu obszarach

Człowiek to nie tylko skóra i kości, to również stan umysłu, ciała i ducha. Wszystkie te elementy wzajemnie wpływają i oddziałują na siebie, dlatego całościowe działanie na wszystkie te obszary może przywrócić poprawne funkcjonowanie w wielu dziedzinach życia równocześnie.

Niewidoczna przyczyna - widoczne zmiany

Cokolwiek cię męczy i niepokoi ma swoją przyczynę w układach fizycznych, energetycznych i duchowych. Wszystkie zawsze można prześwietlić, zmodyfikować i najczęściej odpowiednio ustawić. Wtedy wolny od ograniczeń już dalej sam jesteś w stanie sobie poradzić.

Odzyskaj harmonię ciała, umysłu i ducha

Holistyczna regeneracja

 • Odzyskanie zdrowia
 • Podniesienie wibracji
 • Lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne
 • Naprawa wszystkich ciał człowieka
 • Wspomaganie medycyny konwencjonalnej

Poprawa życia

 • Zawodowego
 • Większa jasność myśli i kreatywność
 • Lepsze odnalezienie się w życiu
 • Więcej energii na co dzień
 • Większy wpływ na rzeczywistość
 • Pozytywny wpływ na wszystkie aspekty życiowe

Lepsze relacje

 • Rodzinne i partnerskie
 • Z samym sobą
 • Spokój i ulga psychiczna
 • Odzyskanie wewnętrznej harmonii
 • Większa pewność siebie
 • Nowa jakość życia

   

    
Czy wiesz, że...

Nieznajomość powiązań między światem energetycznym i fizycznym doprowadza do spadku formy oraz życiowych niepowodzeń. 70% dolegliwości ma tło energetyczne, dlatego warto wspierać medycynę konwencjonalną, by zregenerować ciało i odzyskać dobre samopoczucie.
Uzdrowiciel duchowy to osoba, która dostrzega te powiązania i posiada stosowną moc energetyczną i duchową do wprowadzania istotnych zmian. Działanie uzdrawiające Zbigniewa Jana Popko uwzględnia wszystkie elementy stanowiące człowieka, także jego przestrzeń i to, co wpływa na jego los.

 

 

Jak przebiega Uzdrawianie na odległość?


Uzdrawianie odbywa się w każdy wtorek o godz. 19:00 podczas internetowej transmisji w serwisie YouTube na kanale POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia. Działanie uruchamiane jest wspólnie przez Agatę i Zbigniewa Popko.

Osoby uczestniczące w uzdrawianiu mogą przygotować 1,5 litra wody mineralnej. Podczas działania odbywa się przekodowywanie wody, która w kolejnych dniach podtrzymuje zainicjowane procesy naprawcze.

 

Tylko trzy kroki wystarczą, by cieszyć się pełnią korzyści płynących z działania uzdrawiającego

 

Zapisz się

W sklepie online wybierz termin uzdrawiania, w którym chcesz uczestniczyć.

Weź udział

W serwisie YouTube odsłuchaj transmisji na kanale POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia pt. "Uzdrawianie na odległość. Medytacja uzdrawiająca z Uzdrowicielami Duchowymi Agatą i Zbigniewem Popko."

Poznaj zalecenia

Poznaj zalecenia po uzdrawianiu, dzięki którym można w pełni skorzystać z działania, a nawet wzmocnić jego pozytywne skutki.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy po to, by pomagać. Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi, które pozwolą bezproblemowo skorzystać z działania uzdrawiającego Zbigniewa Jana Popko

Czytaj

Uzdrawianie na odległość - opinie uczestników

Poznaj efekty uzdrawiania - przeczytaj w czym pomaga Jan

Każdego dnia napływa do nas wiele pozytywnych opinii i osobistych historii osób, które korzystają z Uzdrawiań na odległość. Poznaj efekty uzdrawiania duchowego Zbigniewa Jana Popko.

Więcej znajdziesz w dziale "Efekty uzdrawiania" - dowiedz się w czym pomaga uzdrawianie na odległość Zbigniewa Jana Popko

Ty też możesz dodać swoją opinię kliknij tutaj 

Dziękujemy za wszystkie nadesłanie podziękowania i opinie, to wiele dla nas znaczy i cieszymy się, że uzdrowione osoby pragną podzielić się swoim szczęściem i są inspiracją dla innych - dzięki temu ludzi zdrowych i spełnionych może być coraz więcej.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021