Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej

Akademia Wiedzy Duchowej

To wiedza i mądrość, które otwierają drzwi do głębszego poznania. Znajdziesz tutaj bogactwo materiałów, które wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tajemnic życia na Ziemi, nauczysz wielu przydatnych na co dzień technik i odkryjesz własne ukryte możliwości, bez których nie będziesz wyobrażał sobie już życia.


Skale astralne
i wahadełkowanie

Dzięki umiejętności odczytywania informacji docierających z przestrzeni energetycznej i duchowej uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania.

Jasnowidzenie
i pismo automatyczne

Z jasnowidzenia każdy korzysta na co dzień i bez przerwy. Sęk w tym, by przewodziła mu świadomość. Naucz się, jak wejść na poziom geniuszu i doświadcz prawdziwych objawień, które odmienią Twoje życie na zawsze.

Artefakty
Duchowe

Niemal wszystko jest artefaktem, lecz nie wszystkie sprzyjają człowiekowi. Dowiedz się, jak je tworzyć lub skorzystaj z tych, które są dostępne i ciesz się ich pomocnym na co dzień działaniem.

Nauki
Edenu

Duchowa wiedza dla wszystkich. Rozwiąż problemy, zaspokój swoją ciekawość i poznaj sekrety na co dzień dostępne jedynie wybranym.

Świątynia Serca -
Oaza Wzrostu

Każdy kolejna odsłona pozwala na stopniowe podnoszenie wibracji. To prawdziwa transformacja całego życia i sięgnięcie po własną moc, dzięki której niemożliwe staje się możliwe.

Podróże
Astralne

Poznaj doświadczenia Jana, które oszałamiają skalą wiedzy, inspiracji i cudowności, zwłaszcza że tego samego uczy każdego człowieka, który postanowi iść jego śladem.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021