Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Inżynieria duchowa

Inżynieria duchowa

Nadciągającemu złu nic nie było dotąd się w stanie przeciwstawić. Dysponuje władzą, technologią i wsparciem tzw. Ciemności. Tylko obudzeni w duchu ludzie są w stanie nauczyć się technik, którymi można zmienić obraz tego świata. Inżynieria Duchowa i Psychologia Duchowa, którą darmo udostępniam wam na stronie popko.pl, jest zwiastunem zwycięstwa, a zarazem sposobem na odzyskanie zdrowia fizycznego, poprawę psychiki i egzystencji, jak i jest metodą na zabezpieczenie się przed technologiami niszczącymi fizyczne i energetyczne ciało człowieka. Bez udziału Chrystusa (Moc Duchowa) w tych zmaganiach nic nie będzie mogło być odzyskane i przywrócone do pierwotnych, zrodzeniowych wartości. Inżynieria duchowa i Psychologia duchowa oferuje wam niespotykane techniki, dzięki którym sami dokonacie cudów, o jakich ezoteryka ledwie wspomina. Sami... To nie tylko odzyskanie pogody ducha, ale i dostępu do wiedzy ukrytej w polach świadomości. No i jedyna nadzieja na zwycięstwo w walce z kosmiczną technologią ujarzmiania ludzkiego umysłu i sterowania ludzką psychiką. Blokowanie mind control to jeden z materiałów, w którym podpowiadam, nad czym my, uczący się w astralnym Mieście Oriin, pracujemy... Pamiętajcie: nie jesteśmy jedynymi, którzy mogą się uczyć pod patronatem sił duchowych. Każdy to potrafi. My zaś wam podpowiemy, jak to macie robić, by samemu w domowym zaciszu się obudzić... Darmo, bez jakichkolwiek kosztów. A że przy okazji zdetronizujecie fałszywych proroków, to chyba dobrze, nie (?)...:)

Siatka AKBE blokuje mind control. Duchowa wiedza wspiera ludzkość w dniach wielkiej przemiany.

Człowiek jest istotą fizyczną i energetyczną, na poziomie fizycznym o tyle dobrze radzi sobie z przetrwaniem, że widzi to, co mu zagraża. Gorzej jest z wymiarami energetycznymi, których nie rozumie. Tymczasem aż 80% agresji uderza w człowieka właśnie z energetycznych przestrzeni. Moim powołaniem jest odsłanianie ukrytej wiedzy o funkcjonowaniu człowieka, jak i udostępnienie mu technik, dzięki którym może poprawić stan swojego zdrowia, jak i rozpocząć swoją energetyczną ewolucję...

Ochrona przed wirusami, grzybami i bakteriami. Pole Edenu przybiera na sile

Matryca Programowa znajduje się za moimi plecami od połowy filmu... Złota Płaszczyzna też pomaga... Zaczyna się formowanie na obszarze Polski struktur energetycznego Edenu. To dobra wiadomość dla wszystkich pozytywnych ludzi.

To nie "Cud", tylko inżynieria duchowa, której uczę się w astralnym Mieście Oriin pod patronatem Sił Duchowych. Nie jestem jedynym kadetem - moim śladem poszło już wielu, wielu widzi, wie i rozmawia z Bogiem. To co mówili Wielcy Mistrzowie jest prawdą: świat duchowy zawsze stał i stoi dla nas otworem. I to właśnie dzięki pracy nad sobą i przeistaczaniu własnego DNA możliwe staje się manipulowanie przestrzenią energetyczną, w tym energiami związanymi z konkretną przestrzenią fizyczną. Doświadczony energoterapeuta bez problemu kasuje wszelkie szkodliwe promieniowania, w tym i nawiedzenia czy zakrzywienia przestrzeni. To co oferuję wam w tej chwili, to skorzystanie z umieszczonego w przestrzeni programu, który zniweluje skutki negatywnych oddziaływań w waszym domu bez potrzeby zakupu jakichkolwiek odpromienników. Wejdź, zastosuj a potem zapłacz nad tymi, którzy tych naturalnych zdolności zostali pozbawieni...

Kasowanie ograniczeń. Ziarna życia i śmierci. Energetyczne wirusy, bakterie, grzyby.

Radiestezja. Inżynieria duchowa - PROGRAMOWE odpromienniki. Nowość w usuwaniu szkodliwych wibracji.

Odpromienniki są stosowane w radiestezji od lat. Jaka jest ich skuteczność w neutralizacji promieniowań cieków wodnych? Jak odpromieniować miejsce z negatywnych energii?

Chemiczne smugi. Jak uleczyć swoje DNA? Żywa Woda odtwarza DNA.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021