Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Odczyty na skalach

Odczyty na skalach

Wszystkie podstawowe informacie na temat Skal Astralnych tj.:

 • czym są Skale Astralne,
 • co można odczytać na Skalach Astralnych
 • czym jest wahadełkowanie duchowe,
 • oraz omówienie wszystkich skal znajdziecie w dziale Skale Astralne.

Jak używać wahadełka?

Wahadełka służą do odczytów na skalach astralnych. Jest wiele rodzajów wahadełek, ale dla początkujących nawet takie zrobione samodzielnie w zasadzie spełni swoją rolę - wystarczy zawiesić przedmiot na nitce. Wahadełka są również dostępne tutajWahadełkowanie duchowe tylko na pierwszy rzut oka przypomina radiestezję. Ale i jak każda nauka opiera się ono na konkretnych zasadach. Z tego wideoblogu dowiesz się wszystkiego, by rozpocząć swoją przygodę. Praktyka i regularność sprawią, że korzystanie z wahadełka i odczyty na skalach tak jak jazda na rowerze, stanie się prosta i przyjemna. 

Do odczytów na skalach możesz użyć dowolnego wahadełka, które posiadasz lub zakupić wahadełko duchowe z indywidualnym ładowaniem przez Zbigniewa Jana Popko w naszym sklepie on-line.

Skale Astralne są dostępne w naszym sklepie on-line oraz wybrane skale umieszczone są na naszej stronie w plikach do pobrania , skąd można je samodzielnie pobrać i wydrukować.

Nauka wahadełkowania on-line.

Umiejętność odczytywania informacji ze Skal Astralnych za pomocą wahadła to jeden z potężnych filarów rozwoju duchowego. Skale astralne to coś więcej niż diagramy radiestezyjne, sięgają przestrzeni duchowych i potrafią odpowiedzieć na niezwykle złożone zagadnienia, ale są też niezastąpionym sposobem na to, by codziennie weryfikować swoje wybory i otrzymywać odpowiedzi na każde pytanie, które może nam przyjść do głowy.

Jeśli chcesz spojrzeć za kurtynę niewidzialnego, poznać prawdę i nauczyć się odczytywać przyszłość możesz wziąć udział w wahadełkowaniu on-line. W trakcie czwartkowych spotkań prowadzonych przez Zbigniewa Jana Popko i Agatę Popko będziesz mógł zgłębić tajniki i rozwijać swoje umiejętności odczytywania na Skalach Astralnych Jana oraz nauczyć się wykorzystywać duchową moc do kształtowania świetlanej przyszłości.

Na naszej stronie znajdziesz też wpis blogowy na temat "Wahadełko dla początkujących. Czym jest i do czego służy? Poradnik."

By zgłębić tajniki gry w życie, wcale nie trzeba być kimś wyjątkowym. Nutka intuicji, skale, zdrowy rozsądek i bez problemu można prześwietlić zamiary każdego człowieka... To w zupełności wystarcza do tego, by odnieść spektakularny sukces w walce o swoje szczęście...

Posługując się Skalami Astralnymi i wahadełkiem możesz łatwo zorientować się:

 • jak znaleźć właściwego partnera,
 • jak odnaleźć prawdziwą miłość,
 • czym się kierować przy wyborze, by nie wpaść w sidła niewłaściwych decyzji,
 • czy warto z kimś tworzyć głębszą relacje,
 • z kim założyć firmę,
 • czy w najbliższym czasie bliski układ będzie korzystny,
 • czego w przyszłości można się spodziewać po osobie, którą dopiero poznajemy? 

Relacje w rodzinie. Jak pomóc sobie i swoim bliskim z pomocą Skal Astralnych.

Jak uzyskać dostęp do wiedzy o sobie samym i o swoich przyszłych ścieżkach losu? 
Jak zweryfikować kto jest nam przychylny, a kto mimo uśmiechu nie do końca jest szczery? 
Jak się w tym wszystkim odnaleźć i umieć zbudować piękne relacje rodzinne?

Za pomocą wahadełka i Skal Astralnych, możesz uzyskiwać odpowiedzi na każde pytanie, jakie pojawi się w głowie! Jak to możliwe?
Odczytywanie wahadłem na Skalach Astralnych, daje wgląd w to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Taka wiedza to bezcenny skarb, który pozwala spojrzeć szerzej, poznać prawdę i dzięki temu uniknąć wielu życiowych pomyłek. Właściwe budowanie relacji w rodzinie jest bardzo ważne. Stanowi fundament dla prawidłowego rozwoju jej członków. Pewnym jest, że każdy chciałby poznać receptę na szczęśliwą rodzinę.

Jasnowidzenie i związany z nim wgląd w przyszłe warianty rzeczywistości, nie jest darem dla wybranych. Korzystamy z niego na co dzień, nierzadko o tym nie wiedząc. To naturalna zdolność każdego człowieka, która jedynie została przytłumiona przez wiele czynników. Jak ją odblokować, kształtować i jak z niej korzystać oraz jak korzystać ze Skal dowiecie się na naszej stronie: Uzdrawianie na odległość, Samouzdrawianie oraz na spotkaniach wahadełkowania ze Zbigniewem Janem Popko przy współudziale Agaty Popko. I właśnie fragmenty takich spotkań będziemy publikować na naszym Youtubowym kanale POPKO MEDITATION WORLD.

Zapraszamy do oglądania nagrania:

Sprawdź, co Cię ogranicza i uruchom życiowy potencjał dzięki Skalom Astralnym.

Czy wiesz, że przeciętny człowiek korzysta z życiowego potencjału w zaledwie w 30-40%? Dzięki Skalom Astralnym możesz nie tylko odkryć pętające Cię ograniczenia, ale uniknąć błędów, wybierając najlepsze dla siebie rozwiązania. W tym materiale przedstawiamy fragmenty ze spotkań online, podczas których uczestnicy poruszają istotne dla nich sprawy jakie chcieliby zweryfikować odczytując za pomocą wahadełka na Skalach Astralnych pod okiem doświadczonego mistyka Zbigniewa Jana Popko.

Jak znaleźć pracę najlepszą dla siebie? Skale Astralne pomogą Ci w życiu zawodowym.

Czy istnieje praca marzeń? Jak znaleźć pracę, która przyniesie szczęście i spełnienie? Czasem zmiana pracy nie jest konieczna, wystarczy dokonać pewnych istotnych zmian. To wszystko można sprawdzić na Skalach Astralnych, a także takie istotne życiowe aspekty jak:

 • Czy dana praca jest odpowiednia?
 • Jaka jest szansa dostania się na stanowisko?
 • Jak sprawić, by atmosfera w środowisku pracy zmieniła się na lepszą?

Ten materiał to kolejny fragment ze spotkań online, podczas których uczestnicy poruszają istotne dla nich sprawy jakie chcieliby zweryfikować odczytując za pomocą wahadełka na Skalach Astralnych pod okiem doświadczonego mistyka Zbigniewa Jana Popko.

Jak mieć lepsze odczyty na Skalach Astralnych i rozwijać jasnowiedzę. Porady i wskazówki.

Jak podejmować decyzje? Poznaj skuteczne narzędzie, dzięki któremu możesz skutecznie poradzić sobie z codziennymi sytuacjami i znacznie poprawić życie. Ale to nie wszystko...

Jak dbać o zdrowie lepiej? Zadbaj o siebie i bliskich dzięki Skalom Astralnym.

Wahadełkowanie przeznaczone jest zarówno dla osób rozpoczynających przygodę ze Skalami Astralnymi jak i tych, które korzystają z nich od dłuższego czasu. Sposób prowadzenia zajęć każdemu pozwoli skorzystać bez względu na posiadane umiejętności.

Jak działa intuicja? Naucz się jak rozpoznać głos intuicji za pomocą Skal Astralnych.

Czym jest intuicja? Czy wiesz, że możesz ją rozwijać oraz nauczyć się jak rozpoznać głos intuicji pomiędzy myślami, kotłującymi emocjami czy potrzebami? Za pomocą Skal Astralnych nie tylko zweryfikujesz ale i wzmocnisz głos intuicji, a co za tym idzie - jasnowiedzę.

 • Jak sprawdzić na Skalach Astralnych własne przeczucia.
 • Jak funkcjonowanie w różnych wymiarach wpływa na odczyt.
 • Intuicja energetyczna, duchowa, a pierwsza myśl, pierwszy odruch

Jak być sobą? Dlaczego człowiek tworzy iluzję?

Często człowiek, w trudach życia, by godnie przetrwać, tworzy na swój temat iluzję, świadomie wytwarzając fałszywy wizerunek samego siebie, nazywany maską. To utrudnia nie tylko rozwój duchowy, ale i odbiera poczucie wolności. Na szczęście na zmianę nigdy nie jest za późno, a prawdziwa natura tylko czeka na to, by ujrzeć światło dzienne.

Jak polepszyć zdrowie? Uruchom własną moc i podnieś swoje wibracje.

Odpowiedzi na pytanie: ,,Jak polepszyć zdrowie?'' jest wiele. Precyzyjną odpowiedź można uzyskać korzystając ze Skal Astralnych, które podpowiedzą, co jest przyczyną dolegliwości lub hamuje proces zdrowienia i co zrobić, by cieszyć się pełnią zdrowia. Dodatkowo Zbigniew Jan Popko tłumaczy, jak obudzić własną moc i stopniowo podnosić własne wibracje, by odzyskać zdrowie i zacząć wprowadzać korzystne zmiany w swoim życiu.

Jak budować relacje? Zostać, czy się rozstać? Związki. Najlepszy sposób na decyzję.

Uczucia rodzą wiele pytań - jak budować związek i czy w ogóle warto go zaczynać? A może lepiej się rozstać? Czy uczucia są prawdziwe? Z odpowiedzią przychodzi przede wszystkim Skala Astralna numer 22, nazywana skalą miłości lub uczuć. Na niej bez problemu sprawdzimy wszystko, co dotyczy relacji - kto kogo kocha, jakie są intencje i potrzeby człowieka, czy jest fałszywy, jakie ma pragnienia i czy między ludźmi jest zgodność. Później na innych skalach można wszystko dointerpretować, odkrywając głębiej naturę danego człowieka.

Plany, marzenia, cele. Poznaj najczęściej popełniane błędy na drodze do sukcesu.

Osiąganie celów zależy nie tylko od nas, ale także od innych ludzi i okoliczności. Zrozumienie, co tak naprawdę wpływa na realizację planów i spełnianie najskrytszych marzeń to pierwszy krok na drodze do sukcesu. W stawianiu kolejnych nieocenioną pomocą są Skale Astralne.

Jak pokonać słabości i stać się lepszą wersją siebie? Mistyk Jan podpowiada. Motywacja.

Słabości - każdy bez wyjątku je posiada, a ich źródeł jest wiele. Rozwój osobisty, a później rozwój duchowy czy wreszcie mistyka to najlepsza droga do ich pokonania. Droga, dzięki której w swoim tempie stajemy się lepszą a być może i najlepszą wersją nas samych. Dodatkowo, dzięki Skalom Astralnym możemy sprawdzić, co nas ogranicza, co w sobie zmienić i jakie efekty to przyniesie.

Toksyczni ludzie - jak sobie z nimi radzić? Jak sprawdzić, czy ktoś kłamie? Nauka wahadełkowania.

Co zrobić, jeśli w naszym otoczeniu znajdują się toksyczni ludzie i jak ich rozpoznać? Jak zdemaskować manipulatora nim jego jad przesiąknie do naszego życia i zacznie siać spustoszenie? Jest też druga strona medalu - jak dostrzec fałsz w samym sobie, by - odrzuciwszy maski i iluzję - polecieć na własnych duchowych skrzydłach ku własnemu i wspólnemu szczęściu? Także i w tym obszarze Skale Astralne nie mają sobie równych. Pozwalają zajrzeć pod kurtynę każdej iluzji i odczytać prawdę o nas samych i osobach, z którymi relacje nie układają nam się tak, jakbyśmy tego chcieli. W połączeniu z duchowymi działaniami przygotowanymi przez mistyka pozwalają na przechylenie szali w stronę zwycięstwa, które zawsze oparte jest na dobru wszystkich zamieszanych w spór stron.

Fenomen Jadzi. Cud odkryty podczas wahadełkowań. Budzenie świadomości.

,,Mieliśmy dzisiaj do czynienia z wyjątkowym człowiekiem – wszystko poprawnie widzi, działa i przyszła z doświadczeniami z poprzednich wcieleń. Takie doświadczenia każdy z Was - jeśli się budzicie i chcecie budzić – posiada, bo inaczej by Was do tego nie ciągnęło. Więc, moi drodzy, warto wiedzieć, że można dużo osiągnąć...''

Skale Astralne, wahadełkowanie, jasnowidzenie - najskuteczniejsze techniki podejmowania decyzji.

Zbigniew Jan Popko i Agata Popko uczą korzystania ze Skal Astralnych i odpodpowiadają, dlaczego tak, a nie inaczej wygląda życie dzwoniących na wizję osób.  Wskazówki Jana i działania są ewenementem na skalę światową i zdają się potwierdzać to, co mówi sam mistrz: że wszystko, co uczyniono człowiekowi, odczynionym być może. Dotyczy to zdrowia, egzystencjalnych problemów, jak i spraw duchowych, np. BUDZENIA JAŹNI i ŚWIADOMOŚCI.

Jak poznać przyszłość, jak wiedzieć, co się dzieje i dlaczego. Jak to zmienić. Odkryj magię skal...

Transformacja w Polu Potencjału. Wahadełkowanie Online 10.11.2022r.

Ostatnie wahadełkowanie Przewodnicy Duchowi przekształcili w prawdziwe Pole Potencjału, na którym zebranych wprowadzono w stan transformacji. Efekty zmian były tak silne, a wynikające z nich działania tak niecodzienne i spektakularne, że wszyscy zgodzili się na bezpłatne i natychmiastowe udostępnienie materiału szerszej rzeszy odbiorców. Do działań włączył się cały nasz Świat Duchowy. Polecono nam stworzyć grupę chętnych do osobistego przekazywania otrzymanej mocy innym potrzebującym (tudzież wzrastającym). Dzięki temu stworzono podwaliny pod rekonstrukcję rzeczywistości zgodnej z Prawem Wolnego Wyboru... Co prawda o wszystkim dowiecie się pod koniec 2 części materiału, ale - by uczestniczyć w pewnym zakresie w zaistniałej przemianie - należy cierpliwie przejrzeć cały materiał, od początku do końca, sekunda po sekundzie. Dopiero wtedy zauważycie, jak narastała fala, która przestawiła w końcu energetyką uczestniczących w spotkaniu ludzi na wyższy poziom.

Wibrosłowo. Ludzka natura ukryta za słowami. Odkryj prawdę za pomocą Skal Astralnych.

Skąd wiedzieć, jakie są prawdziwe intencje drugiego człowieka, czy za miłymi słowami kryje się zupełnie coś przeciwnego? Naucz się odczytów na Skalach Astralnych Jana, a odszyfrujesz każdego człowieka.

Wołodia i Ludmiła. Czy związek Putina odbiegał od normy? Czy aby innych nie winimy za samych siebie?

Czy Kennedy kochał Marilyn Monroe?

Skale Astralne pomogą ci racjonalnie się odżywiać i utrzymać prawidłową wagę. I możesz jeść do woli.

Czy można jeść i chudnąć? To całkowita prawda. Nie trzeba organizmu przyzwyczajać do określonego czasu na posiłek ani przestrzegać znanych reżimów żywieniowych. Wystarczy wsłuchać się w jego potrzeby i ustawiać za pomocą skal skład posiłków i ich wielkość. Przy tym wcale nie trzeba głodować czy mało jeść...

4 paź 2021

Mystic World. OOBE i śnienie na żywo. Mózg Kwantowy i Wielcy Mistrzowie.

Kolejna porcja wskazówek, jak się bada ludzkie losy, energetykę i stosunek do innych.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021