Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Odczyty na skalach

Odczyty na skalach

Wszystkie podstawowe informacie na temat Skal Astralnych tj.:

 • czym są Skale Astralne,
 • co można odczytać na Skalach Astralnych
 • czym jest wahadełkowanie duchowe,
 • oraz omówienie wszystkich skal znajdziecie w dziale Skale Astralne.

Jak używać wahadełka?

Wahadełka służą do odczytów na skalach astralnych. Jest wiele rodzajów wahadełek, ale dla początkujących nawet takie zrobione samodzielnie w zasadzie spełni swoją rolę - wystarczy zawiesić przedmiot na nitce. Wahadełka są również dostępne tutajWahadełkowanie duchowe tylko na pierwszy rzut oka przypomina radiestezję. Ale i jak każda nauka opiera się ono na konkretnych zasadach. Z tego wideoblogu dowiesz się wszystkiego, by rozpocząć swoją przygodę. Praktyka i regularność sprawią, że korzystanie z wahadełka i odczyty na skalach tak jak jazda na rowerze, stanie się prosta i przyjemna. 

Do odczytów na skalach możesz użyć dowolnego wahadełka, które posiadasz lub zakupić wahadełko duchowe z indywidualnym ładowaniem przez Zbigniewa Jana Popko w naszym sklepie on-line.

Skale Astralne są dostępne w naszym sklepie on-line oraz wybrane skale umieszczone są na naszej stronie w plikach do pobrania , skąd można je samodzielnie pobrać i wydrukować.

Nauka wahadełkowania on-line

Umiejętność odczytywania informacji ze Skal Astralnych za pomocą wahadła to jeden z potężnych filarów rozwoju duchowego. Skale astralne to coś więcej niż diagramy radiestezyjne, sięgają przestrzeni duchowych i potrafią odpowiedzieć na niezwykle złożone zagadnienia, ale są też niezastąpionym sposobem na to, by codziennie weryfikować swoje wybory i otrzymywać odpowiedzi na każde pytanie, które może nam przyjść do głowy.

Jeśli chcesz spojrzeć za kurtynę niewidzialnego, poznać prawdę i nauczyć się odczytywać przyszłość możesz wziąć udział w wahadełkowaniu on-line. W trakcie czwartkowych spotkań prowadzonych przez Zbigniewa Jana Popko i Agatę Popko będziesz mógł zgłębić tajniki i rozwijać swoje umiejętności odczytywania na Skalach Astralnych Jana oraz nauczyć się wykorzystywać duchową moc do kształtowania świetlanej przyszłości.

Na naszej stronie znajdziesz też wpis blogowy na temat "Wahadełko dla początkujących. Czym jest i do czego służy? Poradnik."

By zgłębić tajniki gry w życie, wcale nie trzeba być kimś wyjątkowym. Nutka intuicji, skale, zdrowy rozsądek i bez problemu można prześwietlić zamiary każdego człowieka... To w zupełności wystarcza do tego, by odnieść spektakularny sukces w walce o swoje szczęście...

Posługując się Skalami Astralnymi i wahadełkiem możesz łatwo zorientować się:

 • jak znaleźć właściwego partnera,
 • jak odnaleźć prawdziwą miłość,
 • czym się kierować przy wyborze, by nie wpaść w sidła niewłaściwych decyzji,
 • czy warto z kimś tworzyć głębszą relacje,
 • z kim założyć firmę,
 • czy w najbliższym czasie bliski układ będzie korzystny,
 • czego w przyszłości można się spodziewać po osobie, którą dopiero poznajemy? 

Relacje w rodzinie. Jak pomóc sobie i swoim bliskim z pomocą Skal Astralnych

Jak uzyskać dostęp do wiedzy o sobie samym i o swoich przyszłych ścieżkach losu? 
Jak zweryfikować kto jest nam przychylny, a kto mimo uśmiechu nie do końca jest szczery? 
Jak się w tym wszystkim odnaleźć i umieć zbudować piękne relacje rodzinne?

Za pomocą wahadełka i Skal Astralnych, możesz uzyskiwać odpowiedzi na każde pytanie, jakie pojawi się w głowie! Jak to możliwe?
Odczytywanie wahadłem na Skalach Astralnych, daje wgląd w to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Taka wiedza to bezcenny skarb, który pozwala spojrzeć szerzej, poznać prawdę i dzięki temu uniknąć wielu życiowych pomyłek. Właściwe budowanie relacji w rodzinie jest bardzo ważne. Stanowi fundament dla prawidłowego rozwoju jej członków. Pewnym jest, że każdy chciałby poznać receptę na szczęśliwą rodzinę.

Jasnowidzenie i związany z nim wgląd w przyszłe warianty rzeczywistości, nie jest darem dla wybranych. Korzystamy z niego na co dzień, nierzadko o tym nie wiedząc. To naturalna zdolność każdego człowieka, która jedynie została przytłumiona przez wiele czynników. Jak ją odblokować, kształtować i jak z niej korzystać oraz jak korzystać ze Skal dowiecie się na naszej stronie: Uzdrawianie na odległość, Samouzdrawianie oraz na spotkaniach wahadełkowania ze Zbigniewem Janem Popko przy współudziale Agaty Popko.
Jan - jasnowidz, uzdrowiciel duchowy i mistrz bioenergoterapii w jednym, człowiek, który każdego uczy jasnowidzenia, podróży astralnych i w wymiarach duchowych, który uczy bezpośredniego kontaktu z Bogiem i Duchowymi Przewodnikami, manipulowania ludzką energetyką i strukturą przestrzeni, któremu objawiono historię ludzkości, jak i jej stan obecny wraz z przyszłością - organizuje co kilka tygodni tzw. wahadełkowania, podczas których uczy korzystania ze Skal Astralnych, a przy okazji podpowiada, dlaczego tak a nie inaczej wygląda życie dzwoniących na wizji osób. Jego wskazówki i działania są ewenementem na skalę światową i zdają się potwierdzać to, co mówi sam mistrz: że wszystko, co uczyniono człowiekowi, odczynionym być może. Dotyczy to zdrowia, egzystencjalnych problemów, jak i spraw duchowych, np. BUDZENIA JAŹNI i ŚWIADOMOŚCI. A z takim to właśnie zadaniem - jak sam mówi - zszedł na ten świat...

Data dodania 14.08.2023 r.

Jak poznać przyszłość, jak wiedzieć co się dzieje i dlaczego? Wahadełkowanie online 10.08.2023 cz.1

Data dodania 11.08.2023 r.

Jak poznać przyszłość, jak wiedzieć co się dzieje i dlaczego? Wahadełkowanie online 10.08.2023 cz.2

Data dodania 21.08.2023 r.

Transformacja w Polu Potencjału. Przewodnicy Duchowi z zaświatów pokazali, jak przekazywać ŚWIATŁO

Data dodania 06.08.2023 r.

Transformacja w Polu Potencjału. Przewodnicy Duchowi z zaświatów pokazali, jak przekazywać ŚWIATŁO

Ostatnie wahadełkowanie Przewodnicy Duchowi przekształcili w prawdziwe Pole Potencjału, na którym zebranych wprowadzono w stan transformacji. Efekty zmian były tak silne, a wynikające z nich działania tak niecodzienne i spektakularne, że wszyscy zgodzili się na bezpłatne i natychmiastowe udostępnienie materiału szerszej rzeszy odbiorców. Do działań włączył się cały nasz Świat Duchowy. Polecono nam stworzyć grupę chętnych do osobistego przekazywania otrzymanej mocy innym potrzebującym (tudzież wzrastającym). Dzięki temu stworzono podwaliny pod rekonstrukcję rzeczywistości zgodnej z Prawem Wolnego Wyboru... Co prawda o wszystkim dowiecie się pod koniec 2 części materiału, ale - by uczestniczyć w pewnym zakresie w zaistniałej przemianie - należy cierpliwie przejrzeć cały materiał, od początku do końca, sekunda po sekundzie. Dopiero wtedy zauważycie, jak narastała fala, która przestawiła w końcu energetyką uczestniczących w spotkaniu ludzi na wyższy poziom.
 
Data dodania 16.07.2023 r.

Wahadełkowanie online + techniczna medytacja o niesłychanej MOCY. cz.1

Wahadełkowanie online + techniczna medytacja o niesłychanej MOCY. cz.2

Data dodania 15.06.2023 r.

Jak poznać przyszłość, jak wiedzieć co się dzieje i dlaczego? Przykłady wahadełkowania online. cz.1

Jak poznać przyszłość, jak wiedzieć co się dzieje i dlaczego? Przykłady wahadełkowania online. cz.2

Mystic World. OOBE i śnienie na żywo. Mózg Kwantowy i Wielcy Mistrzowie

Kolejna porcja wskazówek, jak się bada ludzkie losy, energetykę i stosunek do innych

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021