Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Odczyty na skalach

Odczyty na skalach

Wszystkie podstawowe informacie na temat Skal Astralnych tj.:

 • czym są Skale Astralne,
 • co można odczytać na Skalach Astralnych
 • czym jest wahadełkowanie duchowe,
 • oraz omówienie wszystkich skal znajdziecie w dziale Skale Astralne.

Jak używać wahadełka?

Wahadełka służą do odczytów na skalach astralnych. Jest wiele rodzajów wahadełek, ale dla początkujących nawet takie zrobione samodzielnie w zasadzie spełni swoją rolę - wystarczy zawiesić przedmiot na nitce. Wahadełka są również dostępne tutajWahadełkowanie duchowe tylko na pierwszy rzut oka przypomina radiestezję. Ale i jak każda nauka opiera się ono na konkretnych zasadach. Z tego wideoblogu dowiesz się wszystkiego, by rozpocząć swoją przygodę. Praktyka i regularność sprawią, że korzystanie z wahadełka i odczyty na skalach tak jak jazda na rowerze, stanie się prosta i przyjemna. 

Do odczytów na skalach możesz użyć dowolnego wahadełka, które posiadasz lub zakupić wahadełko duchowe z indywidualnym ładowaniem przez Zbigniewa Jana Popko w naszym sklepie on-line.

Skale Astralne są dostępne w naszym sklepie on-line oraz wybrane skale umieszczone są na naszej stronie w plikach do pobrania , skąd można je samodzielnie pobrać i wydrukować.

Nauka wahadełkowania on-line.

Umiejętność odczytywania informacji ze Skal Astralnych za pomocą wahadła to jeden z potężnych filarów rozwoju duchowego. Skale astralne to coś więcej niż diagramy radiestezyjne, sięgają przestrzeni duchowych i potrafią odpowiedzieć na niezwykle złożone zagadnienia, ale są też niezastąpionym sposobem na to, by codziennie weryfikować swoje wybory i otrzymywać odpowiedzi na każde pytanie, które może nam przyjść do głowy.

Jeśli chcesz spojrzeć za kurtynę niewidzialnego, poznać prawdę i nauczyć się odczytywać przyszłość możesz wziąć udział w wahadełkowaniu on-line. W trakcie czwartkowych spotkań prowadzonych przez Zbigniewa Jana Popko i Agatę Popko będziesz mógł zgłębić tajniki i rozwijać swoje umiejętności odczytywania na Skalach Astralnych Jana oraz nauczyć się wykorzystywać duchową moc do kształtowania świetlanej przyszłości.

Na naszej stronie znajdziesz też wpis blogowy na temat "Wahadełko dla początkujących. Czym jest i do czego służy? Poradnik."

By zgłębić tajniki gry w życie, wcale nie trzeba być kimś wyjątkowym. Nutka intuicji, skale, zdrowy rozsądek i bez problemu można prześwietlić zamiary każdego człowieka... To w zupełności wystarcza do tego, by odnieść spektakularny sukces w walce o swoje szczęście...

Posługując się Skalami Astralnymi i wahadełkiem możesz łatwo zorientować się:

 • jak znaleźć właściwego partnera,
 • jak odnaleźć prawdziwą miłość,
 • czym się kierować przy wyborze, by nie wpaść w sidła niewłaściwych decyzji,
 • czy warto z kimś tworzyć głębszą relacje,
 • z kim założyć firmę,
 • czy w najbliższym czasie bliski układ będzie korzystny,
 • czego w przyszłości można się spodziewać po osobie, którą dopiero poznajemy? 

Wibrosłowo. Ludzka natura ukryta za słowami. Odkryj prawdę za pomocą Skal Astralnych.

Skąd wiedzieć, jakie są prawdziwe intencje drugiego człowieka, czy za miłymi słowami kryje się zupełnie coś przeciwnego? Naucz się odczytów na Skalach Astralnych Jana, a odszyfrujesz każdego człowieka.

Wołodia i Ludmiła. Czy związek Putina odbiegał od normy? Czy aby innych nie winimy za samych siebie?

Czy Kennedy kochał Marilyn Monroe?

Skale Astralne pomogą ci racjonalnie się odżywiać i utrzymać prawidłową wagę. I możesz jeść do woli.

Czy można jeść i chudnąć? To całkowita prawda. Nie trzeba organizmu przyzwyczajać do określonego czasu na posiłek ani przestrzegać znanych reżimów żywieniowych. Wystarczy wsłuchać się w jego potrzeby i ustawiać za pomocą skal skład posiłków i ich wielkość. Przy tym wcale nie trzeba głodować czy mało jeść...

4 paź 2021

Mystic World. OOBE i śnienie na żywo. Mózg Kwantowy i Wielcy Mistrzowie.

Kolejna porcja wskazówek, jak się bada ludzkie losy, energetykę i stosunek do innych.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021