Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje dla każdego

Medytacje dla każdego

Przygotowane medytacje prowadzone przez największego mistyka tych czasów Zbigniewa Jana Popko są nieocenionym darem i ewenementem na skalę światową.  Osiągnięcie pełni szczęścia i harmonii nigdy nie było tak proste i dostępne. To najcudowniejsza podróż, jaką każdy z nas odbywa - to powrót do samego siebie.

„Prawdziwa medytacja to nie słowa, które poprawiają nastrój w stanie wyciszenia organizmu, ale potężne narzędzie służące do wprowadzania rozległych zmian w całej energetycznej architekturze jednostki ludzkiej”

Zbigniew Jan Popko

 

Medytacje na SEN

Medytacje na sen Jana to wyjątkowe medytacje, które nie tylko wyciszają umysł, ale przede wszystkim potężnie wspierają procesy uzdrowieńcze, co pozwoli Ci na regenerację ciała i ducha. Podczas niej znikną negatywne emocje, na powrót wróci spokój, harmonia i odczucie ulgi. Stosując ją codziennie, będziesz mógł odczuć jej efekty w całym swoim życiu. Uzdrawiająca medytacja na sen jest idealna dla KAŻDEGO, kto poszukuje zdrowia, szczęścia i radości, jak i zrozumienia siebie i świata. Jest esencją poszukiwań i nadzieją na spełnienie marzeń…

Przejdź do medytacji

 

Medytacje RELAKSACYJNE

Medytacje relaksacyjne to praktyki medytacyjne, których celem jest osiągnięcie stanu relaksu i odprężenia. Taka medytacja może pomóc w zmniejszeniu napięcia i stresu, a także poprawić jakość snu i ogólny stan zdrowia psychicznego. Prowadzone medytacje relaksacyjne można odsłuchiwać w różnych pozycjach - siedząc lub leżąc - w zależności od osobistych preferencji i wygody.
Medytacje relaksacyjne można wykonywać codziennie lub w razie potrzeby, na przykład przed snem lub w trakcie przerwy w pracy. Regularna praktyka medytacji relaksacyjnej może pomóc w zmniejszeniu napięcia i stresu, ale nie tylko.

Przejdź do medytacji

 

Medytacje na STRES

Medytacje na stres pomagają poprawić zdrowie, wyciszyć natłok myśli i opanować emocje, dzięki czemu człowiek staje się bardziej spokojny i pogodny. Obniżają ciśnienie krwi, wpływają na poleszenie jakości snu, pozwalają zmiejszać dolegliwości bólowe.

W sferze psychicznej medytacje na stres ułatwiają dotarcie do źródła problemów i pomaga skutecznie je rozwiązać, co sprawia, że wzrasta pewność siebie, akceptacja samego siebie i wiara we własne możliwości. Człowiek staje się otwarty i łatwiej nawiązuje kontakty z innymi.

Przejdź do medytacji


 

 

Medytacje na SUKCES

Jaki jest przepis na sukces? Jakie mechanizmy pomagają w jego osiągnieciu? Czemu jedni osiągają sukces z łatwością, a inni trudzą się latami? Człowiek to istota wielowymiarowa. Składa się z kilku członów, które razem ze sobą współgrają i jakakolwiek dysharmonia w nich powoduje, iż może pojawić się niechęć i brak motywacji do działania - tak potrzebna do osiągania osobistych celów.

Medytacje na sukces otworzą Cie na nowe możliwości i rozwiązania. Wznosząc się na Wyższe Stany Świadomości, zyskujemy wpływ na kształtującą się przyszłość w niższych obszarach. Dzięki temu możemy osiągnąć wymarzony sukces.

Przejdź do medytacji

 

 

Medytacje UZDRAWIAJĄCE

Medytacje uzdrawiające to forma medytacji, która ma na celu uzdrawianie ciała, umysłu i ducha. Pomaga w uwolnieniu się od negatywnych emocji i stanów co pozwala wzmocnić naturalne zdolności samouzdrawiania ciała.

Dzięki niebywałej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu i zdolnościom Jana powstała specjalnie przygotowana medytacja, która prowadzi nie tylko do wyciszenia i relaksu, ale budzi pełny potencjał człowieka. Podczas jej praktykowania uruchomiony zostaje kanał duchowy, taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe.

Przejdź do medytacji

 

Medytacje na poprawę RELACJI

Jak zrozumieć ludzi i odnaleźć z nimi wspólny język?

Medytacja uzdrowienia relacji rodzinnych może pomóc w poprawie relacji z członkiem rodziny, przywracając zdrową więź i przestrzeń do lepszej interakcji. Ta praktyka ma niesamowitą moc wspierania nas w procesie emocjonalnego i energetycznego oczyszczenia naszych relacji, co pozwala na uzdrowienie ran i poprawienie wzajemnego zrozumienia.

Medytacje prowadzone na poprwawę relacji.

Przejdź do medytacji

 

 

Medytacje wzmacniające POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI.

Medytacje prowadzone wzmacniają poczucie własnej wartości, umożliwiając nam pozbycie się utartych wzorców samooceny i stworzenie siebie na nowo. Uwalnia nas od stresu i zalewu myśli, pozwala na odkrycie nowych wersji nas samych. Dzięki temu czujemy się swobodniej wśród ludzi i łatwiej akceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy.

Medytacja na pewność siebie daje nam spokój i cierpliwość, które pomagają wprowadzać korzystne zmiany w życiu, poprzez eliminowanie napięcia, które często je utrudnia. W takim stanie rozwija się również nasza intuicja, wewnętrzny głos, który ułatwia nam podejmowanie świadomych i trafnych decyzji.

Przejdź do medytacji

 

Medytacje WDZIĘCZNOŚCI

Praktyka wdzięczności w formie medytacji prowadzonej rozwija szczęście, radość i poczucie spełnienia. Jest jedną z najprostszych ćwiczeń do szybkiej zmiany ogólnego samopoczucia, ponieważ odczucie wdzięczności pomaga w wielu aspektach życia, a nawet zdrowia. Poprawiają się relacje międzyludzkie, zmniejsza stres, emocje stają się łagodne i znika gonitwa myśli.
Odczuwanie szczęścia i radości w życiu można trenować i warto to robić ze względu na wiele korzyści, które dzięki tej medytacji wdzięczności są na wyciągnięcie ręki.

Przejdź do medytacji

 

Medytacja OBFITOŚCI z afirmacjami sukcesu i dobrostanu

Medytacja obfitości została stworzona po to, aby pomóc Ci odkryć, że obfitość jest Twoim naturalnym stanem i abyś zaczęła przyciągać do swojego życia więcej dobra, które sprawi, że będziesz zdrowsza, szczęśliwsza i pełna radości.

Ta medytacja zawiera afirmacje sukcesu, wdzięczności i spełnienia, które pomogą Ci skupić się na obfitości i wypełnią Cię pozytywną energią.

Przejdź do medytacji

 

Medytacje na DZIEŃ DOBRY

Medytacje prowadzone na powrót szczęścia i radości. Odzyskaj siłę, zdrowie i zaufanie do siebie. Zacznij dzień od medytacji prowadzonej, podnieś swoje wibracje, zwiksz siłę kreacji i obudź pozytywną energię na cały dzień.

Słuchaj ich codziennie rano lub wieczorem, by przyciągnąć do swojego życia więcej miłości, szczęścia i spokoju...

Przejdź do medytacji

medytacja miłości

Medytacja MIŁOŚCI.
Wysokie wibracje serca.

Dzięki tej prowadzonej medytacji miłości pozwolisz, by wysokie wibracje serca wyciszyły umysł, rozedrgane emocje i na powrót rozbudziły w tobie miłość do siebie, do ludzi i do całego życia...

Daj się ponieść sile koherencji i w spójności umysłu oraz serca popłyń na falach jedności i harmonii...

Przejdź do medytacji

 

Medytacja PORANNA.
Zacznij dzień od wysokich wibracji.

Rozpocznij dzień od porannej medytacji, która oczyszcza myśli i emocje, nastrajając na nowy dzień. Ta poranna praktyka prowadzi nas w podróż do wewnętrznego spokoju i harmonii, umożliwiając rozpoczęcie dnia z wysokimi wibracjami.

Poprzez prowadzenie Jana zastępuje rozpromieniowywanie się, ustawianie pasm egzystencji, pomagając nam odczuwać pozytywną energię. Odkryj moc porannej medytacji i zacznij dzień wznosząc się na wyższe poziomy świadomości.

Przejdź do medytacji

medytacja akceptacji

Medytacja AKCEPTACJI

Jak zaakceptować siebie i ciągle zmieniającą się rzeczywistość?

Jednym ze skutecznych sposobów jest prowadzona medytacja akceptacji. Pomoże Ci spojrzeć na wszystko, przez co przechodzisz z zupełnie nowej perspektywy.

Odkryjesz, że stan bezwarunkowej akceptacji od zawsze był nierozerwalną częścią Ciebie, że jest oczywisty, kojący i budujący. Dzięki praktyce medytacji akceptacji życie stanie się bardziej harmonijne, a Ty staniesz się spokojnieszy.

Przejdź do medytacji

 

medytacja akceptacji

Medytacja BOGACTWA

Ta Medytacja Bogactwa i Obfitości pomoże Ci zrozumieć, że każdy z nas ma prawo do bogactwa - zarówno materialnego, jak i duchowego. Została stworzona tak, aby uwolnić wszelki niepokój, który może hamować Twoje otwarcie na dary obfitości. W trakcie tej medytacji, z łatwością przyjmiesz możliwości, które przynosi każdy dzień.

Niezależnie od tego, czy chodzi o grono dobrych przyjaciół, dobre zdrowie, miłość czy finansowe sukcesy, ta medytacja jest stworzona z myślą o pomocy w osiągnięciu wszystkich tych celów. Odkryj moc obfitości, która jest w Tobie. Zasługujesz na to, co najlepsze.

Przejdź do medytacji

 

Medytacja na DEPRESJĘ

Depresja jest poważnym problemem, który dotyka miliony ludzi na całym świecie. Mimo że przyczyny jej powstania wciąż nie są do końca znane, istnieją różne sposoby jej leczenia. Jednym z nich jest medytacja, która może pomóc w walce z depresją poprzez usunięcie zaburzeń energetycznych.

Medytacja na depresję Zbigniewa Jana Popko jest dostępna dla każdego, kto szuka pomocy w walce z tą chorobą. Ta medytacja to doskonała forma wsparcia dla każdego, kto pragnie poczuć się zdrowo, szczęśliwie i zrównoważenie.

Przejdź do medytacji

 

Medytacje na POPRAWĘ ŻYCIA

Medytacja na zmianę i poprawę życia jest praktyką, która ma na celu wprowadzenie pozytywnych transformacji i doskonalenie różnych obszarów życia. Te medytacje pomagają rozwijać wewnętrzną intuicję i mądrość. 

Przejdź do medytacji

 

Afirmacje na dobry dzień

MEDYTACJA Z AFIRMACJAMI NA DOBRY DZIEŃ.
Poranna dawka energii.

Przygotuj się na spektakularny początek dnia i zainspiruj się afirmacjami, które będą Ci towarzyszyć na drodze do sukcesu i zadowolenia. Przygotowaliśmy zestaw inspirujących afirmacji, które pomogą Ci rozpocząć każdy dzień pełen energii i pozytywnych perspektyw.


Poczuj, jak Twoje myśli nabierają mocy, a serce wypełnia się radością. Niezależnie od tego, jak wygląda Twój dzień, te afirmacje przypomną Ci, że jesteś zdolny/a do osiągnięcia wspaniałych rzeczy. Odsłuchaj i pozwól, by pozytywna energia wypełniła Twoje życie.

Przejdź do medytacji

 

medytacja na uspokojenie

Medytacja NA USPOKOJENIE

Ta medytacja na uspokojenie jest dla każdego, kto pragnie osiągnąć stan wewnętrznej harmonii i wyciszenie. Niezależnie od sytuacji, pory dnia czy okoliczności, ta medytacja pomoże odzyskać równowagę i wyciszyć burzliwe emocje.

Zobacz, jak moc medytacji może przynieść korzyści nie tylko Tobie, ale także ludziom, których kochasz. Pamiętaj, że wewnętrzna harmonia i spokój to dar, którym możemy się dzielić.

Przejdź do medytacji

 

Medytacja UWALNIANIA EMOCJI.
Źródło Wewnętrznego Spokoju

Ta medytacja pomoże Ci odkryć skrywane emocje i uwolnić je, abyś mógł/a poczuć się lżej i ze spokojem kroczyć przez życie. Poprzez delikatne przewodzenie połączysz się ze swoją wewnętrzną siłą i odnajdziesz równowagę, która jest w Tobie. Odkryj tę potężną praktykę medytacji i zacznij podróż do emocjonalnego uzdrowienia.

Uwolnij emocje już teraz!

Przejdź do medytacji

 

Medytacje na LĘK i STRES

Medytacje na stres i lęk pomagają poprawić zdrowie, jak i wyciszyć umysł i opanować emocje, dzięki czemu człowiek staje się bardziej spokojny i pogodny.

Medytacje prowadzone na lęk i stres pomogą Ci pozbyć się emocjonalnego chaosu, natłoku myśli i na powrót wzmocnić w sobie odwagę. Jeśli człowiek czuje napięcie, to znaczy że umysł i emocje zaczynają dominować, a niskie wibracje opanowują jego ciało i psychikę. Obniżają ciśnienie krwi, znikają kłopoty ze snem, ustępują dolegliwości bólowe.

W sferze psychicznej ułatwiają dotarcie do źródła problemów i pomagają skutecznie je rozwiązać, co sprawia, że wzrasta pewność siebie, akceptacja samego siebie i wiara we własne możliwości. Człowiek staje się otwarty i łatwiej nawiązuje kontakty z innymi.

Przejdź do medytacji

 

Medytacja KOHERENCJA SERCA

Medytacja Kohencji Serca jest jednym z wielu sposobów na zwiększenie świadomości wewnętrznej i poprawę zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Wiele badań naukowych potwierdza korzyści płynące z regularnej praktyki medytacji Kohencji Serca, w tym poprawę funkcjonowania układu nerwowego, zmniejszenie objawów lęku i depresji, poprawę snu i ogólnego zdrowia fizycznego.

Obudź swoje serce w całkowitej koherencji.

Przejdź do medytacji

 

 

 

Medytacja OBSERWACYJNA

Nasze otoczenie i Wszechświat stale do nas przemawiają. Stanowią one jeden organizm, którego my jesteśmy częścią. Jednak, aby poprawnie odbierać te sygnały, musimy zdobyć dostęp do algorytmów rządzących rzeczywistością.

Jak to osiągnąć? Jak możemy natychmiast, bez konieczności przemiany i żmudnej pracy nad sobą, dostrzegać to, co możemy zmienić na naszą korzyść już teraz?

Medytacje obserwacyjną stosujemy, by w pełni odczuć sposób, w jaki na polu wyobraźni komunikują się z sobą w przestrzeni energetyczno-duchowej wszystkie powłoki istoty ludzkiej, a przede wszystkim umysł, psychika i świadomość energetyczna ze świadomością duchową.

Przejdź do medytacji

 

 

Medytacja UWOLNIENIA od negatywnych przekonań

Dzięki nim znika zwątpienie, negatywne myślenie, a pojawia się poczucie wolności od ograniczeń i powraca pewność siebie oraz poczucie, że przyszłość może i będzie kształtować się tak, jak dyktują to marzenia i aktywne chęci.

W takim stanie rozwiązania przychodzą naturalnie i jest ich więcej niż dotychczas. Pojawia się również cierpliwość w dążeniach, wytrwałość i spokój.

Przejdź do medytacji

 

 

Medytacje na LĘK

Jednym ze sposobów jak pokonać lęk jest prowadzona medytacja na lęk z techniką bezpiecznego miejsca. Pozwoli Ci uwolnić się od niepokoju, lęków czy stresu, co sprawi, że będziesz zdrowsza, szczęśliwsza i radośniejsza.

Medytacje na lęk są jednym ze sposobów radzenia sobie ze stanami lekowymi, a ich pozytywne działanie w tym zakresie zostało potwierdzone przez wiele badań naukowych.

Medytacja pozwala na skupienie się na chwili obecnej, dzięki czemu można opanować lęk i stres.

Przejdź do medytacji

 

Medytacja prowadzona 1700Hz
KRĄG PRZEMIANY

Krąg przemiany – medytacja prowadzona, która tworzy w mózgu 2 fale. Pierwsza o częstotliwości drgań 3 Hz (delta), druga o sile 1700Hz (omega).

Dzięki temu znika zwątpienie, negatywne myślenie, pojawia się poczucie wolności od ograniczeń i powraca pewność siebie oraz poczucie, że przyszłość może i będzie kształtować się tak, jak dyktują to marzenia i aktywne chęci.

W takim stanie rozwiązania przychodzą naturalnie i jest ich więcej niż dotychczas. Pojawia się również cierpliwość w dążeniach, wytrwałość i spokój. Indywidualne na niespotykanym poziomie łączy się z osobowym, odbudowując zdrowie, pasma duchowe i nici łączące z pasmami stworzenia. Wyjątkowa, bardzo mocno osadzona w Biologii, potrafi czynić cuda, gdy człowiek nastawiony jest na asertywność.

Przejdź do medytacji

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021