Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Woda Życia

Woda Życia

To cud, to małe panaceum, które powinno być stosowane codziennie przez całe życie. Przy konsekwentnym piciu Wody Duchowej życie na 100% zmienia swój koloryt. Pojawia się zdrowie i potencjał, dzięki któremu można się zmagać z największymi problemami.

Poprawia zdrowie i całą ludzką energetykę

Woda Życia, którą stworzycie za moim pośrednictwem, ma parametry Wody Duchowej (zwiastowanej), jest więc w czymś w rodzaju panaceum, które WYDATNIE wesprze wszystkie procesy uzdrowieńcze. Tylko Woda ładowana podczas działań uzdrawiających na odległość ma nieco większą od niej moc w poprawianiu stanu zdrowia ciała fizycznego, uspokajaniu emocji i wyciszaniu myśli. A o to przede wszystkim każdemu chodzi.

Woda utrzymuje swoje lecznicze właściwości przez 7 tygodni. Potem nagle, z godziny na godzinę jej parametry się zerują. Woda Duchowa jest w swojej skuteczności odczuwalnie mocniejsza od Żywej Wody, która do tej pory była dostępna w Cudach z Janem. Po pierwsze dlatego, że moja moc wzrosła, a po drugie, bo wy sami, przyjaciele, ogarnęliście temat wiedzy duchowej i podnieśliście swoje parametry. W sumie dało to efekt w postaci nowego "serum". Pozdrawiam, życząc powrotu do zdrowia i poprawy egzystencji we wszystkich aspektach życia.

Woda życia. Instrukcja i działanie

Za każdym razem można ładować 1,5 litra wody. Działanie: 34:23

Woda życia opinie:

 Popko opinie

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021