Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Psychologia duchowa

Psychologia duchowa

Psychologia duchowa to dział aktywnej wiedzy (wiedząc coś, już umiesz to zrobić) przynależący do obszaru świadomości energetycznej. Ona powołuje skutek bez uruchamiania ścieżki docelowej zatytułowanej „praca z problemem”.

W każdym z wideoblogów znajdziesz:

Wstęp - przydatne wyjaśnienia, które warto wiedzieć

Działanie w formie krótkiej medytacji prowadzonej

Dodatkowe techniki i wskazówki, dzięki którym efekt będzie trwalszy

Ulga od razu

Tu nad niczym się nie pracuje, tylko od razu powołuje się do istnienia upragniony stan psychofizyczny.
Dokładny mechanizm poznasz w tym wideoblogu.

Wybierz wideoblog, który Cię interesuje... i to tyle!

Psychologia ducha to dział aktywnej wiedzy (wiedząc coś, już umiesz to zrobić) przynależący do obszaru świadomości energetycznej, której rozwiązania zdrowotne nie mają nic wspólnego z tym, co proponuje psychologia, psychiatria i nauki behawioralne. Jest Cudem, który powołuje skutek bez uruchamiania ścieżki docelowej zatytułowanej „praca z problemem”. Tu nad niczym się nie pracuje, tylko od razu powołuje się do istnienia upragniony stan psychofizyczny. Tak właśnie funkcjonował w zamierzchłych czasach człowiek uduchowiony, człowiek korzystający z gotowych rozwiązań. Dziś jest to niemożliwe. Ale ale, no właśnie: każdy obecny w wyższych wibracjach człowiek może innym pomóc poprzez uruchomienie aktywnych działań, poprzez ustawienie na tip top stanów energetycznych „do pobrania”, takich samych, jakie by powstały, gdyby je wywoływał wyrażający się na tym poziomie doskonałości „biorca stanów do pobrania”. To jak z bogaczem, który biedniejszego potrafi wesprzeć finansowo, a więc tyle poratować go kapitałem, którego on na dziś nie byłby w stanie zdobyć… Problem powstaje wtedy, gdy o skutkach cudownych ustawień dowiadują się ezoterycy, psychiatria i psychologia, której osiągi są tu znacznie skromniejsze. Nie mogą uwierzyć w to, że ot tak można wyczarować coś cudownego bez wieloletniej pracy z psychiką, z nałogami, z behawiorem. Nic nie rozumiejąc, oferując metody średniowieczne, dostają szału i występują przeciwko temu, co ich zwyczajnie przerasta… No cóż, czas na duchowe budzenie się Polaków nastał i nic tego nie zmieni. Chrystus się budzi, rozmowy ze światem duchowym stają się standardem, a więc czas ezoterycznej szkoły i ezoterycznej obłudy dobiega powoli do końca… Osioł na łąki, mercedes do garażu…

Jak szybko poprawić samopoczucie i poczuć się lepiej? Skorzystaj z technik Psychologii Duchowej.

Co zrobić, gdy masz zły humor i chcesz poczuć się lepiej? Od teraz możesz zastosować tę technikę gdy tylko dopadnie Cię złe samopoczucie. W dodatku zajmuje kilka sekund i działa natychmiast! Powróci spokój, radość i pozytywne myślenie.

Pozbądź się siebie niechcianego. Aktywuj swoje najlepsze DNA. Psychologia Duchowa.

To bardzo skuteczna i szybka metoda na powrót do najlepszej wersji siebie, do pierwotnej równowagi i harmonii. Najlepsze efekty osiągniesz słuchając nagrania w wymagającym okresie życia. Medytacja od 9:50 minuty.

Energetyczna melisa na uspokojenie nerwów. Psychologia duchowa. Krótka medytacja.

To bardzo skuteczna i szybka metoda na uspokojenie nerwów, zmęczenie psychiczne, nerwicę, która przywróci umysł do pierwotnej równowagi. Pozwól sobie zrelaksować i posłuchaj tej krótkiej medytacji. (6:03) Najlepsze efekty osiągniesz słuchając nagrania co kilka dni w trudnym okresie życia. Podziel się tym nagraniem z kimś, komu się może przydać.

Biała Ściana. Odzyskaj Prawo do Harmonii. Psychologia Duchowa.

Sposób na stres, fobie, lęki i wszelkiego typu zwątpienia - TECHNIKA ZAŁAMANIA.

Jak odzyskać kontrolę nad życiem. Jak pomalować świat na nowo. Nauki Edenu.

Dwupunkt. Czym jest?

Ustawienia Hellingera, psychoenergetyka kontra psychologia duchowa. Co jest tańsze i skuteczniejsze.

Kocioł, czyli jak samemu pokonać stres emocjonalny i egzystencjalny.

To duchowa metoda radzenia sobie ze stresem w 5 minut. Ta technika nie ma nic wspólnego z ezoteryką i medycyną. To krok milowy w pojmowaniu, czym są wewnętrzne energie.

Księga Wolności. Jaźń wspiera umysł w realizowaniu planów życiowych. Bogactwo i obfitość.

"Księga Wolności" tylko pozornie bazuje na podstawowych funkcjach umysłu. W rzeczywistości wszystkie człony istoty ludzkiej, w tym umysł, emocje, myśli, potrzeby, ciało egzystencjalne, struktura ruchu i struktura podstawowa są tak ustawiane, by wsparły się we wspólnym wysiłku, by z sobą nie konkurowały. A wszystko po to, by dążenia psychiki zostały spełnione w jak najkrótszym czasie i w jak największym zakresie... Metoda ta pozwala na maksymalne (z dostępnych człowiekowi) zaktywizowanie nie tylko kontrolowanych przez niego struktur, ale i ciał pozostających jedynie pod egida sił duchowych.

Psychologia duchowa - Pokój Zmian. Przetwórz energie. Wejdź w wyższe wymiary. Pozbądź się słabości.

Jak poprawić relacje w domu i w pracy. Jak odzyskać równowagę energetyczną.

Biała Ściana to rewelacyjny i bezinwazyjny sposób na to, by siłą programów ustawić pod siebie całe swoje środowisko. Wystarczy kilka sekund, by to, co nas męczyło i osłabiało, stało się radosne i nas ekpsponujące.

Jak samemu poradzić sobie z nałogami (alkoholizm, hazard, narkotyki, emocje, seksoholizm itd.)

Psychologia duchowa to metoda pozwalająca również wyjść z wszelkiego rodzaju uzależnień. Działa "od zaraz" wbrew logice i wszelkim medycznym naukom. Wystarczy CHCIEĆ, by szansa na sukces doszła nawet do 90%.

Jak uleczyć emocjonalne rany za pomocą Psychologii Duchowej. Jak odzyskać wewnętrzny spokój.

Porzuć pracę z wewnętrznym dzieckiem. Świadomość lepiej doradzi. Nie cierp!

Tapetowanie, czyli wzrost mocy. Kształtowanie życia potęgą praw zawartym we własnym Imieniu.

Usuwanie negatywnych myśli i emocji. Niesamowite działanie. Medycyna duchowa na każdą okazję.

Zmiana osobowości dokonały sposób na stres i strach. Wreszcie można swoje sprawy załatwić na tip-top

To fenomenalne rozwiązanie na trudny czas. Metoda na pijaka, na dzieciaka i na Boga pozwala nie tylko zapanować nad trudną sytuacja życiową, ale i rozstrzygnąć ją na swoją korzyść... Pozwala też zmodyfikować swoją strukturę osobowości pod kątem zwiększenia stopnia jedności z ludźmi i tzw. światem zewnętrznym.

Kostki domina. Kłótnie, niesnaski. Jak poprawić relacje, jak stworzyć układy na swoich zasadach.

Kostki domina to kolejna odsłona Psychologii Duchowej – działanie, które pozwoli Ci poprawić Twoje relacje z ludźmi i poczuć się lepiej w swoim środowisku od razu, bez stosowania dodatkowych metod. Dzięki niemu:
• Unikniesz kłótni i napięć
• Będziesz mógł zbudować dobre relacje z partnerem i rodziną
• Wprowadzisz więcej harmonii w swoje otoczenie
• Poczujesz, że wreszcie możesz być sobą

Ołówek Buddy - Medytacja PUNKTU. Idź śladem Budda i odnajdź w sobie Pustkę. Psychologia duchowa.

Wejdź w przygotowany dla ciebie w 12 wymiarze Stan Pustki i zacznij doświadczać siebie nieznanego... Pamiętaj jednak, że nie mogę cię wprowadzić w stan Buddy. Mogę tylko na te wibracje cię naprowadzić... Jeśli nie masz doświadczeń z medytowaniem, to tę medytację, jak i rozumienie Psychologii Duchowej sobie odpuść. Kto wie, może los ci sprzyja i już jutro otworzysz się na te treści...

Medytacja. Poprawia i ustawia całą energetykę. Wyzwolenie od małości i stresów.

Boski dźwięk twojego zrodzenia w Ojcu. Gongi i misy. 

Genetyczna pamięć wcieleń. Odczuj sentencję doświadczeń.

Wejdź w przestrzeń, gdzie znajduje się pamięć wszechświata i całość ludzkich dokonań. Stań na granicy rzeczywistego i nierzeczywistego, by przekonać się, jakie stany są finałem całej ewolucji rodzaju ludzkiego... 

Biała sieć. Dezintegracja czarnej sieci uzależnienia. Wyzwolenie.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021