Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Psychologia duchowa

Psychologia duchowa

Psychologia ducha to dział aktywnej wiedzy (wiedząc coś, już umiesz to zrobić) przynależący do obszaru świadomości energetycznej, której rozwiązania zdrowotne nie mają nic wspólnego z tym, co proponuje psychologia, psychiatria i nauki behawioralne. Jest Cudem, który powołuje skutek bez uruchamiania ścieżki docelowej zatytułowanej „praca z problemem”. Tu nad niczym się nie pracuje, tylko od razu powołuje się do istnienia upragniony stan psychofizyczny. Tak właśnie funkcjonował w zamierzchłych czasach człowiek uduchowiony, człowiek korzystający z gotowych rozwiązań. Dziś jest to niemożliwe. Ale ale, no właśnie: każdy obecny w wyższych wibracjach człowiek może innym pomóc poprzez uruchomienie aktywnych działań, poprzez ustawienie na tip top stanów energetycznych „do pobrania”, takich samych, jakie by powstały, gdyby je wywoływał wyrażający się na tym poziomie doskonałości „biorca stanów do pobrania”. To jak z bogaczem, który biedniejszego potrafi wesprzeć finansowo, a więc tyle poratować go kapitałem, którego on na dziś nie byłby w stanie zdobyć… Problem powstaje wtedy, gdy o skutkach cudownych ustawień dowiadują się ezoterycy, psychiatria i psychologia, której osiągi są tu znacznie skromniejsze. Nie mogą uwierzyć w to, że ot tak można wyczarować coś cudownego bez wieloletniej pracy z psychiką, z nałogami, z behawiorem. Nic nie rozumiejąc, oferując metody średniowieczne, dostają szału i występują przeciwko temu, co ich zwyczajnie przerasta… No cóż, czas na duchowe budzenie się Polaków nastał i nic tego nie zmieni. Chrystus się budzi, rozmowy ze światem duchowym stają się standardem, a więc czas ezoterycznej szkoły i ezoterycznej obłudy dobiega powoli do końca… Osioł na łąki, mercedes do garażu…

Afirmacje i pozytywne myślenie. Wewnętrzne niebo.

Technika radzenia sobie ze stresem (wewnętrzny stres sytuacyjny).

Obejrzyj, a raz na zawsze zmienisz zdanie o ezoteryce i psychologii. Ta nowa dziedzina wiedzy otwiera drzwi do nowego świata możliwości w dziedzinie samokreacji...

Kocioł, czyli jak pokonać stres emocjonalny i egzystencjalny.

To duchowa metoda radzenia sobie ze stresem w 5 minut. Ta technika nie ma nic wspólnego z ezoteryką i medycyną. To krok milowy w pojmowaniu, czym są wewnętrzne energie.

Tapetowanie, czyli wzrost mocy. Panowanie nad rzeczywistością. 

Sposób na stres - TECHNIKA ZAŁAMANIA.

Biała ściana - poprawa relacji w domu i w pracy. Równowaga psychiczna. 

Jak pozbyć się negatywnych myśli i emocji. 

Zobacz, jak w kilka minut rozwiązać problem ze stresem...

Odzyskiwanie wpływu na życie: CZARNA PRZEPAŚĆ 

Wspaniały przykład na to, jak totalnie i błyskawicznie działają duchowe metody poprawy struktur energetycznych człowieka i jego życia. Mistrzostwo świata i poważna zagwózdka dla ezoteryki i psychologii.

Ołówek Buddy. Zrozum medytację.

Komora przemiany zrostów psychicznych. Wewnętrzny psycholog.

Kostki domina. Kłótnie, niesnaski. Jak zapanować nad relacjami z ludźmi.

Niemożliwe, a jednak. Można osiągnąć sukces bez odwoływania się do znanych metod terapeutycznych. I to w 3 sekundy...

Porzuć pracę z wewnętrznym dzieckiem. Świadomość lepiej doradzi. Nie cierp!

To nie żart. Lata spędzone w pracowni Hellingera są niczym wobec skuteczności zwyczajnej kartki papieru. Kolejny cudowny pokaz mocy duchowego uzdrawiania.

Ustawienia Hellingera to błąd. Odtwórz jedność z ludźmi potęgą własnego DUCHA.

Księga Wolności. Bogactwo i obfitość. Proste zaklęcie na sukces. 

Odrzuć technikę dwupunktu.. Postaw na kapustę, na jednopunkt, a wyzdrowiejesz.

Szok. Zwyczajny liść kapusty potrafi więcej zrobić dla ludzkiego zdrowia niż jakiekolwiek znane nam metody energetycznego uzdrawiania.

Alkoholizm, hazard, narkotyki, emocje, seksoholizm - jak samemu skasować nałóg. 

Psychologia duchowa to nowa jakość leczenia od uzależnień. To działa "od zaraz" wbrew logice i wszelkim medycznym naukom.

Blizny i rany, jak wylizać się z ran emocjonalnych i egzystencjalnych. 

Boski dźwięk twojego zrodzenia w Ojcu. Gongi i misy. 

Pokój śmierci. Zniszcz zło złem. Przetwórz energie i zwycięż.

Genetyczna pamięć wcieleń. Odczuj sentencję doświadczeń.

Wejdź w przestrzeń, gdzie znajduje się pamięć wszechświata i całość ludzkich dokonań. Stań na granicy rzeczywistego i nierzeczywistego, by przekonać się, jakie stany są finałem całej ewolucji rodzaju ludzkiego... 

Biała sieć. Dezintegracja czarnej sieci uzależnienia. Wyzwolenie.

Jądro duchowej aktywności. Stań się cudem dla samego siebie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
popko.pl 2021