Jesteś tutaj: Medytacja Medytacja wdzięczności

Medytacja wdzięczności

  • Czym jest wdzięczność?
  • Dlaczego często nie odczuwamy jej na co dzień?
  • Jak ją ćwiczyć? Jakie to przynosi korzyści?
Praktyka wdzięczności w formie medytacji prowadzonej rozwija szczęście, radość i poczucie spełnienia. Jest jedną z najprostszych ćwiczeń do szybkiej zmiany ogólnego samopoczucia, ponieważ odczucie wdzięczności pomaga w wielu aspektach życia, a nawet zdrowia. Poprawiają się relacje międzyludzkie, zmniejsza stres, emocje stają się łagodne i znika gonitwa myśli.
Odczuwanie szczęścia i radości w życiu można trenować i warto to robić ze względu na wiele korzyści, które dzięki tej medytacji wdzięczności są na wyciągnięcie ręki.

Odczuj Boską moc Intencji. Zacznij dzień od wysokich wibracji.

W tu i teraz poczujesz niebywałą lekkość i ogromną ulgę… Dostrzeżesz to, co zwykle umyka twojej uwadze: nie tylko piękno całego świata, ale i to, że w tym stanie potrafisz prawidłowo ocenić wszystkie sytuacje… Nie zapomnij przy tym o wdzięczności i intencjach, a każdy dzień będzie już należał do tych najlepszych, do tych kolorowanych światłem twojego własnego serca…
 
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021