Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Artefakty Duchowe Oddech Kwantowy

Oddech Kwantowy

Boski Oddech. Połączenie Boskiego Oddechu z oddechem Jego Syna. Pełna INICJACJA

Przedstawiam wam Oddech Kwantowy jako ARTEFAKT, jako autentyczną inicjację. Istnieje aż 60 tysięcy wersji wspólnego oddechu. Ale żadna z nich nie zaistnieje, dopóki nie nastąpi Inicjacja, którą przeprowadza sam Bóg. Owa inicjacja jest KLUCZEM otwierającym bramy do stosowania Kosmicznego Oddechu, czy też Kwantowego, jak kto woli. W tym wszystkim chodzi o to, by wszystkie ciała Istoty ludzkiej zostały zasilone przez JEDNO ŹRÓDŁO. Podstawowych ciał jest 10. Plus dwa programowe. Biały Jogin (człowiek mający obudzoną świadomość duchową) potrafi uruchomić Kosmiczny Oddech w 10 wymiarach. Zloty Jogin, czyli Syn Boży - już w 12. Będąc dzieckiem, miałem wtedy ok. 11 lat, potrafiłem uruchomić Kwantowy Oddech w 8 wymiarach. Dziś w 12. Ale w czasie medytacji na chwilę w dwunastu. Wtedy odczuwam i mogę zastosować ok 100 różnych oddechów. Istnieje jednak i Boski Oddech, który wszystkie kompozycje oddechów w sobie zawiera.

Niesamowite, nadzwyczajne doświadczenie. Trudno jest uwierzyć zwyczajnemu człowiekowi, że Bóg nie jest wymysłem kościoła i że tęskni za swoimi dziećmi. A co ma taki pozbawiony jasnowidzenia człowiek zrobić, gdy ktoś zacznie go zapewniać, że Bóg sam zaprosi go do swojego domu i osobiście uruchomi w nim Oddech Życia? Powiem szczerze, że nie wiem, co sam bym zrobił, gdybym się zamienił miejscami z kimś niebodzonym, mającym wiele przykrych doświadczeń na polu ezoteryki... Dlatego nie chcę dłużej przeciągać tematu, tylko zapraszam do wejścia w medytację. Proszę nie zapominać, że jestem Jan, Ten Jan, a to wiele wyjaśnia...:)

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021