Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Energia Życia

Energia Życia - Przebuduj swoje DNA i opóźnij proces starzenia.

Ta medytacja kasuje Węzły Karmiczne i wprowadza doskonalsze ustawienia w DNA. Krótko mówiąc, czyni człowieka zdrowszym i aktywniejszym w życiu...

Działanie podnoszące Energię Życia i wzmacniające Prawo do Przemiany udało mi się uruchomić w Przestrzeni dzięki podpowiedzi Boga. Ojciec najpierw pokazał mi ruch energii w człowieku, potem w przestrzeni, na koniec pokazał drzewo Życia i Jego obecność w Matrycy Tworzenia. Cała ta nauka zajęła mi prawie 20 lat. Jej niesamowite efekty udostępniam wam w postaci działania-medytacji, umieszczonego na końcu materiału. Zapraszam do wejścia w duchową mistykę, bo jest to jedyna droga do wyzwolenia się spod ograniczeń i systemowego oprogramowania.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021