Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Białystok

Bioenergoterapia Białystok

Bioterapia uratuje Was z zapaści i nada życiu ponownie smak i sens. Stanowi miks świata natury, energii oraz działania i jest jedną z najbardziej cenionych metod medycyny niekonwencjonalnej. Przeprowadzana przez uzdrowiciela duchowego, nie tylko zlikwiduje źródło problemów (deficyty energetyczne i zakłócenia w przesyłaniu i odbieraniu energii), ale przede wszystkim uzdrowi duszę. Was samych wprowadzi natomiast (o ile zechcecie) na ścieżkę duchowego rozwoju.

Nazwa bioterapia zawdzięcza nazwę terminom:

 • bios – życie, siła natury,
 • terapia – zabiegi i techniki, mające za zadanie usprawnienie (w tym przypadku) przepływu energii.

Na czym dokładnie polega bioenergoterapia? Na przesłaniu przez bioenergoterapeutę (najlepiej od razu wybrać uzdrowiciela duchowego), dobroczynnej i życiodajnej energii, cierpiącym na braki lub mającym zaburzenia w jej przepływie. Impuls ten uruchamia wewnętrznego lekarza i stanowi początek pozytywnych zmian w zdrowiu, psychice, wigorze, relacjach.

Jak to możliwe, że tak się dzieje? Gdyż wszystko jest energią. Myśli, uczucia i emocje także. Każda komórka waszego ciała, ma swój energetyczny odpowiednik. Wasze ciało i umysł stanowią jedynie 20%. Pozostałe 80% to Wy jako istota energetyczna. Dlatego właśnie energia (mimo że jest niewidoczna jak bakterie i wirusy), wpływa na zdrowie i powoduje ponad 70% dolegliwości. Ma znaczenie także jeśli chodzi o kontakty z innymi, finanse.
Energia na Was wpływa i z Was wypływa. Każda istota żyjąca ma własne pole energetyczne, które wciąż wzajemnie i samoistnie na siebie oddziałują. Stąd tak ważne jest, aby w jej przepływie nie było przeszkód. By nie pojawiły się deficyty.

Musicie wiedzieć, że energia ma to do siebie, że przyciąga sobie podobną. Stąd jeśli dzieje się u Was źle i działacie na niskich wibracjach (złość, niechęć, itd.), właśnie takich ludzi (i takie stany), będziecie do siebie przywoływać.

Bioenergoterapia - ratunek dla Białegostoku i jego mieszkańców

Energia nie rządzi się prawami, które Was ograniczają. Nie zna czasu, granic, odległości. Nawet jeśli bioenergoterapeuta jest oddalony o setki kilometrów, niczego to dla niej nie zmienia. Oddziaływanie dobroczynną, życiową energią (z biopola uzdrowiciela) na wasze energetyczne struktury, będzie zawsze tak samo silne i efektywne.

Spytacie czym jest biopole? Pełni funkcję czegoś w rodzaju skafandra – opatula i zasila każdy organizm. Biopole (inaczej pole energetyczne) jest też jak książka - dobry bioenergoterapeuta odczyta w nim wszystkie wasze stany emocjonalne, dolegliwości fizyczne, problemy innego typu.

Bioenergoterapeuta Białystok

Popko jest kimś więcej niż bioenergoterapeutą. To mistrz bioenergoterapii, uzdrowiciel duchowy i nauczyciel świadomego życia. Ale od początku....

Jeśli czujecie, że tracicie kontrolę nad zdrowiem i życiem, zwrócicie się do niego o pomoc. Popko nie skupia się na dolegliwościach, a traktuje Was holistycznie. Widzi nie tylko zaburzenia, ale i braki, blokady, zakłócenia, które je powodują. Uleczy tym sposobem schorzenie, ale także jego źródło. Da ratunek Wam jako jedności (istoty fizycznej, umysłowej, duchowej i energetycznej). Wasza dusza znów przejmie kontrolę nad ciałem i umysłem.

Podczas sesji lokalizuje zaburzenia w strukturze energetycznej i usuwa zatory. Uzupełnia braki energii. Uruchamia waszego wewnętrznego lekarza, który rozpoczyna proces samouzdrawiania. Dodatkowo nauczy Was jak dbać o siebie, by problemy nie wróciły. Dzięki zachęcie do rozwoju duchowego, pomoże Wam przywrócić harmonię w życiu, wejść w stany wysokich wibracji (miłość, empatia, szczęście), by współtworzyć i współodczuwać z innymi i dla dobra wszystkich.

Nie tylko bioenergoterapeuta, a duchowy uzdrowiciel. Białystok też może korzystać z uzdrawiania Zbigniewa Jana Popko.

Zadaniem Popko jako uzdrowiciela duchowego jest niesienie pomocy wszystkim potrzebującym. Z pokorą pochyla się nad waszym cierpieniem. Oddziałując energią duchowo sprawia, że w obszarach:

 • fizycznym,
 • emocjonalnym,
 • mentalnym,
 • uczuciowym,
 • duchowym
 • rozpoczynają się zmiany, których nie zatrzyma już żadna siła. Dlaczego? Gdyż jego bronią jest kompleksowa, najsilniejsza pomoc duchowa.

Nie sposób wymienić wszystkich dolegliwości, na które pomógł. Wystarczy przeczytać kilka stron z podziękowaniami by wiedzieć, że nie ma rzeczy, którą nie potrafiłby się zająć.

Zatem jeśli pragniecie:

 • wsparcia zabiegów medycyny tradycyjnej i pozbycia się nie tylko dolegliwości ale i ich źródła,
 • poprawy stanu ducha, emocji
 • pomocy w walce z nałogami,
 • nabrania pewności siebie i osiągnięcia stabilności psychicznej,
 • naprawy finansów, relacji, związku,
 • trafiliście idealnie - najlepiej jak można. Pozwólcie zacząć działać jego dobroczynnej energii i duchowości. Wyruszycie z nim w drogę ku lepszemu, świadomemu życiu – zdrowemu i dobremu. Przepełnionemu wartościami duchowymi.

Pamiętajcie jedynie, że ważna jest wiara w zmiany i aktywny udział w procesie samoregeneracji. To, byście zechcieli się zmieniać i działać na wysokich wibracjach, dla dobra nie tylko waszego, ale i ludzi wokół. On pokaże Wam jak stać się najlepszą wersją Was samych. Jak duchowo się rozwijać. Bo uzdrawianie jest współpracą i jedynie początkiem drogi.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021