Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Kraków

Bioenergoterapia Kraków

Zmiany środowiska (zanieczyszczenia, smog), jedzenie (wysokoprzetworzone, fast food, ze znaczną zawartością E), stres (praca, kariera, wymagania). Wszystko to (i wiele innych czynników) powoduje, że pojawiają się nowe choroby. Medycyna konwencjonalna trzyma rękę na pulsie i robi co w swojej mocy, by pomóc Wam walczyć z coraz to innymi wirusami i bakteriami.

Co jednak z aspektem niewidzialnego świata (jak ten wirusów) o którym rzadziej się wspomina? Co z energią i jej wpływem na wasze organizmy i psychikę?

Dbacie o ciało i umysł – ruch, diety, odpoczynek. Stąd dziwne wydaje się nagłe chorowanie. Ból w klatce piersiowej. Łamanie w kościach. Nieustanne uczucie zmęczenia i rozdrażnienia. Wizyty u lekarzy niczego nie potwierdzają, ani nie wykazują. A Wam z dnia na dzień coraz ciężej wstać i więcej tabletek przeciwbólowych trzymacie przy łóżku. Co więc takiego się dzieje? I kto Wam może (nawet na dolegliwość) pomóc?

Bioenergoterapia - Kraków coraz chętniej sięga po pomoc uzdrowicieli

Powodem problemów są zakłócenia w przepływie energii lub jej braki. Choć wydaje Wam się, że wszystko o sobie wiecie, często nie zdajecie sobie sprawy z faktu, że w 80% składacie się z pasm stale wibrującej energii (pozostałe 20% to ciało i umysł). Krąży ona bezustannie. Wypływa z Was, ale równocześnie niczym swoista antena wyłapujecie ją od innych. Pola energetyczne wszystkich istot żywych oddziałują na siebie cały czas, a wasze biopole podlega stałej modyfikacji.

Myśli, słowa, pragnienia, uczucia. To wszystko także energia. Jeśli jesteście słabi, albo macie nieszczęście trafić na ludzi działających na niskich wibracjach (złość, zazdrość, pycha), zaczynacie się „sypać”. Zdrowie szwankuje, a i z finansami czy relacjami jest coraz gorzej.

Brak wiedzy o istnieniu związku świata energetycznego z tym fizycznym, prowadzi do chorób. Szacuje się, że ponad 70% dolegliwości ma podłoże w wadliwie działającej energetyce.

Na szczęście istnieje pomoc i jest nią bioenergoterapia. Na czym polega? W dużym skrócie jest to działanie dobroczynnej energii pochodzącej od uzdrowiciela duchowego na Was. Ma ona za zadanie:

  • usunąć blokady w przepływie energii,
  • zasilić jej braki,
  • uruchomić wewnętrznego lekarza.

Stanowi formę współpracy pomiędzy bioenergoterapeutą, a Wami cierpiącymi osobami. Uzdrowiciel uaktywnia proces samozdrowienia w Was, a Wy jesteście „odpowiedzialni” za utrzymanie dobrego zdrowia i jego zaleceń (podobnie jak u lekarza). Aktywne zadbanie o swój stan, zamiast żądania „naprawy” jest pierwszym krokiem do całkowitego uzdrowienia.

Bioenergoterapeuta w Krakowie

Czy mieszkacie w Krakowie czy w innym mieście lub wiosce, nie ma znaczenia. Energia nie zna granic, czasu. Obce są jej odległości. Dlatego miejsce przebywania bioenergoterapeuty może znajdować się tysiące kilometrów od Was. I nadal będzie tak samo skuteczny.

Dysponując mocą energetyczną Zbigniew Jan Popko - uzdrowiciel duchowy i mistrz bioenergoterapii, pomaga Wam i Was naprawia. Nie tylko aktywizuje i udrażnia przepływ energii. Uruchamia proces samouzdrawiania i daje wskazówki co zrobić, aby nie doprowadzić do kolejnych zapaści i chorób.

Jakie są jego najczęstsze zalecenia? Przede wszystkim musicie uwierzyć w jego moc i pomoc. Chcieć, by dokonał w Was zmian. Zgodnie z prawem wolnej woli, nic się nie wydarzy, o ile sami tego nie zechcecie. A zechcieć naprawdę warto.

Poza tym poradzi Wam:

  • dietę (unikanie cukru, przetworzonej żywności),
  • ćwiczenie sprężystości komórek,
  • rzucenie lub ograniczenie nałogów,
  • unikanie niskich wibracji (stres, złość).

Dzięki posłuchaniu tych rad, efekt utrzyma się dłużej, a nawet całe wasze życie. Dlatego warto zadbać o siebie i swój duchowy rozwój. Większa duchowość związana jest z lepszym zdrowiem psychicznym i daje emocjonalną stabilność.

Duchowy uzdrowiciel w Krakowie

Zbigniew Jan Popko. Mistrz bioenergoterapii i uzdrowiciel duchowy. Dzięki cotygodniowym (autorskim) sesjom uzdrawiania online (za pośrednictwem kanału YouTube), od lat zmienia życie tysięcy ludzi. Pomaga zwalczyć choroby nękające ciało i duszę, naprawić relacje, poprawić stan finansów.

Działa z serca i potrzeby niesienia pomocy tym, którzy czują się bezradni, chorzy czy zagubieni. Marzy o zdrowiu i świadomym dysponowaniu energią u swej rodziny (a przez rodzinę rozumie każdego z Was).

A gdy już wyleczy, proponuje podróż. Do świadomego i spełnionego życia. Odważycie się?

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021