Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Ostrowiec Świętokrzyski

Bioenergoterapia Ostrowiec Świętokrzyski

Bioenergoterapia - Ostrowiec Świętokrzyski coraz chętniej korzysta z jej dobrodziejstwa

Medycyna niekonwencjonalna jest na całym świecie znana od tysiącleci. Ludzie zawsze chętnie korzystali z jej skutecznej pomocy. Ostatnimi latami, medycyna naturalna przechodzi swój (słuszny) renesans. Zmęczeni tempem życia, chaosem, pandemiami, kataklizmami, etc., coraz częściej zwracacie się ku wszystkiemu, co daje Wam ukojenie, spokój, ponowny kontakt z samymi sobą. Powrót do natury i duchowości cieszy. Tak samo jak zaufanie dobrodziejstwom jakie niesie bioenergoterapia.

Czym jest bioterapia? To metoda, która stanowi miks mądrości oraz umiejętności (na granicy daru), a za podstawę ma energię i jej wpływ na każdy aspekt życia.

Mądrości jak z niej korzystać, by była efektowna. Skąd pochodzi i jakie ma znaczenie. To wiedza, która niesie nie tylko uzdrowienie, ale w konsekwencji może doprowadzić do duchowego rozwoju. Świadomość tego, że za 70% dolegliwości, odpowiadają zakłócenia w przepływie energii lub jej (energii) deficyty. Że człowiek to nie tylko ciało i umysł (one stanowią 20%), ale przede wszystkim istota energetyczna.

To równocześnie umiejętność oddziaływania swoją życiodajną energią na struktury energetyczne innych ludzi i istot żywych. To udrażnianie kanałów energetycznych i aktywizowanie wewnętrznego lekarza, którego każdy z Was posiada.

Bioterapia w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wszystko jest energią, a każda żyjąca istota posiada własne pole energetyczne. Myśli, emocje, słowa – to także energia. Energia Was osacza - wypływa z Was i przez Was przepływa. Jeśli jesteście wysokowibracyjni, a waszym życiem kieruje radość, dobro, empatia – przyciągacie ludzi z energią podobną do swojej.

Gorzej jeśli przepełniają Was niskie wibracje (zło, zawiść, gniew). Wtedy całymi sobą wsiąkacie w bagno chorób, niestabilności, błędnych decyzji. A ludzie obok tylko jeszcze mocniej ciągną Was w dół. Wasze pasma energetyczne słabną i zaczyna się psuć zarówno życie (relacje, finanse) jak i zdrowie. Pojawiają się choroby. Wewnętrzne organy już nie funkcjonują prawidłowo.

Medycyna tradycyjna pomoże Wam zatrzymać dolegliwości. Przywrócić życie na właściwe tory – usunie objawy. Ale co z zakłóconą energią? Z deficytami? Przecież bez osiągnięcia odpowiedniej częstotliwości wibracji, nie doświadczycie pełnego zdrowia. Coś wciąż będzie w Was szwankować i dzień za dniem powodować ponownie coraz gorsze samopoczucie. Co zrobić w takiej sytuacji? Jak przerwać te błędne koło? Najlepiej poszukać uzdrowiciela.

Duchowy uzdrowiciel w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zapewne jakiś jest. Ale jeśli chodzi o zdrowie i życie, nie warto stawiać na „bylejakość” i „jakoś to będzie”. Szarżowanie nie przyniesie Wam nic dobrego. Najlepiej wybrać od razu mistrza bioenergoterapii, uzdrowiciela duchowego i nauczyciela świadomego życia w jednym. Czy taki ktoś istnieje? Tak! I jest nim Zbigniew Jan Popko.

Jego uzdrawiające działanie, obejmuje Was jako człowieka holistycznie. Nie pomaga Wam tylko na kości czy stawy. On dotyka problemów waszej psychiki, ale przede wszystkim energetyki i duchowości. Uruchamia wewnętrznego lekarza i rozpoczyna proces naprawy każdej z tych sfer - sfery energetycznej, fizycznej, umysłowej, a przede wszystkim duchowej.

Nie wyklucza i nie odradza korzystania z pomocy lekarskiej. On tę pomoc rozszerza tak, aby zająć się nie tylko zlikwidowaniem dolegliwości, ale przede wszystkim pozbyć się ich źródła. Skutecznie oczyszcza energię, wyzwala procesy samouzdrawiające i równocześnie namawia do rozwoju duchowego, pokazując w jaki sposób możecie zmienić swoje życie. Jak wasza dusza może znów przejąć kontrolę nad ciałem i umysłem.

Sesje bioenergoterapii prowadzi autorską metodą - online na kanale YouTube. Energia nie potrzebuje bezpośredniego kontaktu – nie zna bowiem granic, odległości, czasu. Zamiast wydawać pieniądze na podróż, hotel, wystarczy zapisanie się na listę oraz drobna opłata 35 zł. Oraz internet. Tylko tyle i aż tyle, by zmienić życie na lepsze.

Co dokładniej robi podczas takiego spotkania?

  • znajduje źródło problemów (lokalizuje wadliwie działające organy, odkrywa zakłócenia energii, wyczuwa jej deficyty, etc) i naprawia wszystko,
  • jeśli istnieje taka potrzeba – pozbywa się wpływu osób o silniejszym polu energetycznym, działających na niskich wibracjach, ale także kasuje nawiedzenia,
  • odtwarza początkowe zapisy DNA (usuwając naloty na nim, uzupełniając braki),
  • ustawia prawidłową częstotliwość dla przepływu energii (wysokie wibracje),
  • aktywizuje wewnętrznego lekarza.

Ponadto daje konkretne (i darmowe) wskazówki, co zrobić by utrzymać efekt uzdrawiania i nie zaprzepaścić szansy na zdrowe, radosne, przepełnione miłością i duchowością życie.

Wszystko to robi po to, byście świadomie funkcjonowali i odzyskali kontrolę nad swoim istnieniem, a także relacjami i finansami. By ponownie pojawiła się u Was chęć i „energia” do życia, ale przede wszystkim po to, byście zapragnęli zmian na lepsze i weszli na ścieżkę duchowego rozwoju. By współtworzyć i współodczuwać dla dobra wszystkich.

Bioenergoterapeuta – Ostrowiec Świętokrzyski zawierza zdrowie i duchowe życie mistrzowi

Zbigniew Jan Popko pobudzi wasze ciała i umysły do samoregeneracji. Dzięki niemu znów zapanuje w waszym życiu homeostaza. Wszystko nie tylko wróci do normy, ale nawet więcej. Dzięki jego naukom zechcecie stać się najlepszą wersją samych siebie, dla dobra całej ludzkości.

Wszystko to ma swój początek w sesjach uzdrawiania na kanale YouTube. Już sama świadomość wpływu energii na wasze życie, jest pierwszym krokiem ku zmianie.

Po zakończonej bioterapii, nie bójcie się skorzystać ze wskazówek i informacji zawartych na stronie. Są dla Was. Za darmo i na wyciągnięcie ręki. Zbigniewowi Janowi Popko zależy na waszym szczęściu tak samo jak Wam samym.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021