Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Szczecin

Bioenergoterapia Szczecin

Czym jest bioterapia? To cudowny mariaż świata natury, energii i... działania. Jest jedną z najdoskonalszych metod leczniczych medycyny niekonwencjonalnej (szczególnie, gdy zahacza o uzdrawianie duchowe).

Sama nazwa wywodzi się z dwóch terminów:

 • bios – życie, siła natury,
 • terapia – wszelkie zabiegi i techniki, usprawniające przepływ energii.

Na czym polega bioenergoterapia? Na przesłaniu przez uzdrowiciela duchowego, życiodajnej, dobroczynnej energii, osobom które cierpią na jej deficyt lub mają inne zaburzenia w jej przepływie.

Nie wiem czy wiecie, ale wszystko jest energią. Nawet wasze myśli i uczucia. Energia jest niewidoczna (jak bakterie i wirusy) i tak samo istotna dla zdrowia.

To że jej nie widzicie, nie oznacza że jej nie ma, czy że nie działa. Cały czas Was otacza. Wpływa na Was i wypływa z Was. Stąd tak ważne jest, by nie było zatorów i przeszkód, by mogła to robić swobodnie. Energia ma to do siebie, że dobra przyciąga sobie podobną i analogicznie zła - złą. Właśnie dlatego trzeba o nią szczególnie dbać.

Profesjonalna bioenergoterapia. Czy Szczecin może na taką liczyć? 

Oczywiście, że tak.

Zdradzę Wam sekret. Energia nie rządzi się ludzkimi prawami. Nie zna czasu, granic, odległości. Dlatego to czy bioenergoterapeuta siedzi obok Was czy jest oddalony o wiele kilometrów, niczego nie zmienia. Nie umniejsza uzdrawiania. Nie czyni słabszym. Oddziaływanie silną, życiową energią (pochodzącą z biopola bioterapeuty Zbigniewa Jana Popko) na wasze energetyczne struktury, będzie zawsze tak samo efektywne.

Wszyscy macie biopole. Ono otula, chroni i zasila każdy żywy organizm. To wasze pole energetyczne, w którym jak na dłoni widać stany emocjonalne i dolegliwości fizyczne. Dlatego należy o siebie dbać, by jak najlepiej kontrolować stan swojej energii.

Jako uzdrowiciel duchowy, Popko potraktuje Was holistycznie. Widzi nie tylko konkretne zaburzenia, ale całość waszego istnienia. Leczy nie tylko schorzenia, ale i jedność którą stanowicie jako istoty fizyczne, umysłowe, duchowe i energetyczne.

Zapytacie jak?

 • lokalizując zaburzenia w waszej strukturze energetycznej,
 • usuwając blokady, zatory energetyczne (co jest równoznaczne z odzyskaniem zdrowia),
 • uruchamiając wewnętrznego lekarza (którego każdy z Was ma w sobie),
 • ucząc jak dbać o siebie,
 • by ostatecznie - przywrócić harmonię waszemu życiu.

Oto jest Jan - uzdrowiciel dla Szczecinian

Rolą Zbigniewa Jana Popko jest niesienie pomocy, a powinnością pokora względem waszego cierpienia. Uleczy Was w oparciu o rzetelną wiedzę, którą od lat doskonali. Oddziałując duchowo, sprawi, że zauważycie zmiany w obszarach:

 • fizycznym,
 • emocjonalnym,
 • mentalnym,
 • uczuć.

Nie ma możliwości wymienić wszystkich dolegliwości i problemów, na jakie pomógł, pomaga i pomagać będzie. Zgłaszają się do niego ludzie cierpiący fizycznie (np. na reumatoidalne zapalenie stawów, marskość wątroby, niepłodność), psychicznie (depresje, nerwice, zaburzeniach samooceny, brak asertywności), ale i nawiedzeni, opętani etc. Jego bronią jest kompleksowa pomoc duchowa.

Bioenergoterapeuta w Szczecinie - Zbigniew Jan Popko

Jest tu, by móc Wam pomóc. Jeśli zaś Wy tu jesteście, zapewne pragniecie:

 • uzdrowienia ciała (wsparcia zabiegów medycyny tradycyjnej),
 • poprawy stanu ducha,
 • pomocy w walce z nałogami,
 • nabrania pewności siebie,
 • stabilności psychicznej,
 • naprawy finansów,
 • odnalezienia się w relacjach, życiu.

Nie martwcie się – problemy się kończą - oto on jest dla Was. Zapraszamy Was do fascynującego świata energii i duchowości. On pokaże Wam go i krok po kroku objaśni. Wyruszycie z nim w drogę ku lepszemu, świadomemu życiu?

Uzdrowiciel Szczecin

To w czym jest mistrzem, to uzdrawianie duchowe i praca z energią na wielu płaszczyznach.

Może Wam zagwarantować dobre zdrowie i samopoczucie,  Pamiętajcie tylko, jak ważny jest wasz świadomy udział w procesie terapeutycznym. To, byście zechcieli się zmienić i finalnie stali się zmianą. On tylko i aż zainspiruje Was do tego. Pokaże inną/najlepszą wersję Was samych. Pomoże się duchowo rozwijać, dając wiedzę o tym co możecie osiągnąć. Gdzie zajść.

Uzdrawianie jest współpracą. Zapraszamy Was do niej. 

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021