Jesteś tutaj: Blog Bioenergoterapia na odległość. Kiedy sięgnąć po pomoc?

Bioenergoterapia na odległość. Kiedy sięgnąć po pomoc?

#bioenergoterapia #uzdrawianie

11:34, dnia 27 luty 2021r.
8352
0

Bioenergoterapia na odległość

Świat energii jest fascynujący, więc warto przyjrzeć mu się bliżej. To także pigułka wiedzy, która jest prawdziwym lekarstwem – już zdanie sobie sprawy z pewnych energetycznych zależności i wykorzystanie ich to potężny krok ku zdrowiu i szczęściu.

Kiedy sięgnąć po pomoc bioenergoterapeuty?

Każdy szuka go z innego powodu. Co sprawia, że wszyscy spotykają się w tym samym punkcie?

Choroba może kojarzyć się z czymś prostym do rozpoznania – ma swoją nazwę, konkretne objawy i opisane postępowanie. Rzeczywistość jednak zaskakuje, a samopoczucie potrafi płatać figle. Zdarza się, że problemy zdrowotne się na siebie nakładają lub ich przyczyna nie jest dokładnie znana mimo badań i konsultacji lekarskich. Pojawić się może z pozoru nieuzasadniony dyskomfort lub ból, który utrudnia funkcjonowanie. „W kościach” czuć, że coś jest nie tak, choć nic tego nie potwierdza. Czasem apatia, senność, smutek lub odwrotnie – stres, nerwowość i nadmierne pobudzenie sprawiają, że ciężko cieszyć się życiem, a klucz do szczęścia ląduje w rzece zapomnienia. Niekiedy to toksyczne relacje, niepewna sytuacja w pracy, wygórowane tempo życia dyktują życiowe trudności. Dochodzi nawet do tego, że własne odbicie w lustrze wydaje się obce, a świat jakby stanął na głowie. By to zmienić, warto lepiej poznać przyczyny tych wszystkich zawirowań i spojrzeć na wszystko szerzej – holistycznie.

Holistyczne podejście do zdrowia

Podejście holistyczne co to znaczy?

Ładna, o spokojnym głosie i łagodnym spojrzeniu. Krępy, zarośnięty i trochę mrukliwy, ale uprzejmy. To właśnie pierwszy ogień spostrzeżeń, mniej lub bardziej trafny opis tego, jak postrzegamy siebie i innych. Jednak człowiek to nie tylko wygląd i charakter. Ponad nim stoi więcej – cały energetyczny konstrukt, który – tak jak ciało – może chorować.

Co więcej, przyczyną 70% chorób są właśnie zaburzenia energetyczne. To zaskakujące jak bardzo świat energetyczny stale wpływa na każdego. Niewidoczny tak jak bakterie i wirusy, a tak samo ważny i trudny do pominięcia. Stanowi także podłoże 90% niepowodzeń życiowych. Można to zauważyć na przykładzie emocji i myśli – są to procesy energetyczne, które nie tylko wpływają na nasze samopoczucie, ale burza w ich obrębie potrafi zmóc nawet silne ciało, osłabić wolę i do ruiny doprowadzić wszystko to, co składa się na życie, w tym relacje i finanse.

To wyjaśnia, dlaczego można utknąć w labiryncie symptomów, które pozornie nie zgadzają się z tym, co podpowiada logika. Szersze spojrzenie wyjawia, że mogą wcale nie być bezpodstawne. Innymi słowy, warto spojrzeć na człowieka jako całość, czyli istotę zarówno fizyczną, jak i energetyczną.

Bioenergoterapia. Praca z energią

Jak działa bioenergoterapia?

Jest ona częścią uzdrawiania energetycznego, którego działanie ma większy zasięg. Posiadający stosowną moc energetyczną i duchową uzdrowiciel jest w stanie oszacować stan każdego i rozpoznać zaburzenia precyzyjniej niż bioenergoterapeuta.

Cały proces zaczyna się od oczyszczenia ze wszystkich niskich wibracji, negatywnego promieniowania energetycznego, blokad i zastojów, co umożliwia powrót do naturalnej równowagi – człowiek staje się na powrót sobą.

Zbigniew Jan Popko w materiale „Co uzdrawiamy?” mówi tak:
„Dzięki
uzdrawianiu duchowemu możliwa jest naprawa dysfunkcyjnego DNA, które wpływa na komórkę, zmieniając ją.”

Dzięki temu to, co zostało przez negatywne czynniki zniszczone, będzie mogło się zregenerować.

Efekty działania obejmują:

  • Ciało – poprawia się zdrowie i wzrasta długość życia.
  • Myśli, emocje, psychikę – mija depresję i stany lękowe, wraca spokój, stabilność i optymizm.
  • Egzystencję – poprawiają się relacje, życie lepiej się układa i łatwiej zrealizować cele.
  • Obszary energetyczne i duchowe – rozwija się intuicja i aktywują zdolności paranormalne.

Takie uzdrawianie na odległość odbywa się co tydzień na kanale YouTube POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia. Jest to możliwe dlatego, że – inaczej niż w przypadku fizyczności – energia podróżuje niezależnie od czasu i przestrzeni. Impuls wywoływany jest przez pasma energetyczno-duchowe. Dlatego myśl o tym, co zdarzyło się 10 lat temu, wciąż może powodować rozstrój żołądka, a marzenia o przyszłości mobilizować do działania.

Więcej o działaniach na odległość w dziale: Uzdrawianie na odległość.

Sesje bioenergoterapii na odległość

Bioenergoterapia na odległość może być skuteczna w wielu różnych obszarach. Może pomagać w łagodzeniu bólu, redukcji stresu, poprawie snu, wzmacnianiu układu immunologicznego, zwiększaniu energii, redukcji objawów depresji czy lęku, poprawie koncentracji i kreatywności, a także wspomagać procesy regeneracyjne i samouzdrawianie.

Jeśli zmagasz się z niejasnymi problemami zdrowotnymi, trudnościami emocjonalnymi, relacyjnymi lub innymi wyzwaniami życiowymi, warto rozważyć skorzystanie z bioenergoterapii na odległość. To może być potężny krok ku zdrowiu i szczęściu, ponieważ bioenergoterapia zajmuje się nie tylko naszym fizycznym ciałem, ale także energetycznym aspektem naszego bytu.

Powiązane materiały: Nowoczesna bioenergoterapia wielowymiarowa.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021