Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje dla każdego Medytacje na poprawę życia

Medytacje na poprawę życia

Medytacja na zmianę i poprawę życia jest praktyką, która ma na celu wprowadzenie pozytywnych transformacji i doskonalenie różnych obszarów życia. Te medytacje pomagają rozwijać wewnętrzną intuicję i mądrość. 

Najlepsza medytacja, by zmienić swoje życie. Jak być wielkim i kształtować rzeczywistość

Medytacja prowadzona "Planeta Zmian" to potężna Energetyczna Inżynieria, dzięki której każdy człowiek może poczynić ważne zmiany w swoim życiu.

Ten, kto na Planetę Zmian zostanie przeniesiony, nie tylko dotknie Źródła początku wszystkiego, ale i sam stanie się jego częścią. To inżynieryjne cudo, dzięki któremu każdy marzący o szczęściu swoim i innych człowiek może się odbudować i znaleźć siłę do wytrwania w nowych wzorcach. Rozwijaj pasje, drapuj świat wizjami nowych rozwiązań, dziel się projektami na życie i zmieniaj to, co odcięte jest od wspólnego.

Żyj pełnią snów, dopóki ci tchu wystarczy…

Medytacja prowadzona "Kryształ Stworzenia". Odkryj swoje boskie pochodzenie

Dzięki tej medytacji odnajdziesz swoje boskie pochodzenie. Odbędziesz niesamowitą podróż do początku istnienia, dzięki czemu odkryjesz, kim jesteś... Ta medytacja to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim budzenie świadomości i wewnętrznej kreacji, co sprawi, że pożądane skutki osiąganie są bardzo szybko. Jest dla każdego, kto poszukuje własnej Mocy, Siły i Drogi.

Zapraszam Was do snu o sobie samym…

Uruchom Moc Intencji. Odblokuj swój potencjał. To prostsze niż myślisz

Szukasz dobrostanu, szczęścia i radości?
Zastosuj medytację i odkryj Moc Intencji dzięki czemu będziesz mieć wpływ na wszystko.
Wystarczą czyste intencje, czyli skonkretyzowane wizją działanie i cierpliwość, by zainicjowano i zrealizowano coś z pominięciem praw duchowych, energetycznych i tzw. ziemskiej fizyki. Można tu mówić o CUDZIE. O prawdziwym cudzie, o tym, że staje się dostępne coś, po co do tej pory nie sposób było sięgnąć.
Wielką mądrością jest zrozumienie obowiązujących nas praw energetycznych, tego, że każdy organizm czy pozornie martwa struktura jest generatorem fal o różnych częstotliwościach, które w równym stopniu mogą człowiekowi zaszkodzić, jak i go wzmocnić. Świadomy tych zależności człowiek może siłą woli zmieniać przepływ energii w swoim otoczeniu. Może na stałe zmienić wibrację w przestrzeni, by poprzez energetyczną modyfikację znacznie poprawić stan zdrowia innym ludziom.
 

Medytacja dla Mistyków. Zachodzą genetyczne zmiany. Wycisz się i uspokój. Odczuj PUSTKĘ

Ta medytacja prowadzona pozwoli Ci na regenerację ciała i ducha, sprawdzi się na zakończenie dnia i dobry sen. Podczas niej znikają negatywne emocje, pojawia się spokój i poczucie ulgi.

 

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021