Jesteś tutaj: Warsztaty Rozwój duchowy dla początkujących

Rozwój duchowy dla początkujących

Jeśli jesteś na naszej stronie od niedawna, a może korzystasz z naszego serwisu już od dłuższego czasu, nie brałeś jeszcze udziału w warsztatach rozwoju duchowego ze Zbigniewem Janem Popko, zastanawiasz się nad tym, by skorzystać z takiej możliwości, to pewnie zastanawiasz się:
 
 • czy każdy może wziąć udział w warsztatach,
 • czy jesteś wystarczająco gotowy, aby z nich skorzystać,
 • co powinieneś wiedzieć przed warsztatami,
 • jak moższ się przygotować,
 • a może chcesz wiedzieć po co są warsztaty i kiedy warto z nich skorzystać ?
 
Jeśli tak ten dział jest dla Ciebie, przejrzyj poniżej zamieszczone materiały video, a uzyskasz odpowiedzi na wszystki powyższe pytania i wiele więcej. Zrozumiesz czym tak naprawdę jest rozwój duchowy, dlaczego warto podjąć pracę nad sobą i od jakich zagadnień najlepiej zacząć.
 
Oglądając poniższe treści warto rozumieć, że używane przez autora nazwy są nietypowe, wyrażają symbolikę, dzięki której możliwe jest ukazanie zależności, które istnieją w świecie energetycznym i duchowym. Są to tematy od lat poruszane na warsztatach i wielu próbowało już znaleźć inne nazwy. Jednak po latach zawsze okazywało się, że wszystko ma sens i jest ze sobą wspólne, ponieważ to co nowe musi mieć swoją nazwę. Ważne byś wiedział, że są one właściwe i to, że nie musisz znać ich wszystkich od razu.
 
Materiały zamieszczone na stronie są wystarczającym źródłem informacji dla każdego, kto pragnie zacząć swoją wielką podróż w stronę poznania siebie i stara się dotrzeć do czystej Mocy Duchowej i Boskiej.
 

Po co jest potrzebny rozwój duchowy?

Nie wszyscy wiedzą, czym jest rozwój duchowy i co oznacza powrót do Domu. Każdy szuka zdrowia, bogactwa i bezpieczeństwa w życiu. Każdy zastanawia się nad tym, czy łatwiej i szybciej osiągnie to siłą czy też za pomocą podpowiedzi świata duchowego? Czy może być tak, że wszystko co w tej materii wiadomo nijak się ma do Duchowej Prawdy?

Rozwój duchowy to najlepszy coaching i rozwój osobisty oparty o świadomość.

Samorozwój ma wiele aspektów. Co je łączy? Czym jest duchowość? Jaką rolę pełni świadomość? Kręci cię życie z pasją? Chciałbyś mieć więcej pomysłów na siebie i własne spełnienie? Albo wręcz przeciwnie – masz ich wiele, ale brakuje ci wiary w sukces i własne powodzenie? Ten wideoblog odpowie na wszystkie powyższe pytania i o wiele więcej! Rozwój towarzyszy nam całe życie i warto zadbać, by obejmował wszystkie jego aspekty – fizyczny, umysłowy, psychiczny i duchowy. Gdy te elementy współbrzmią ze sobą, nabiera on pełni, a my stajemy się zrównoważeni, pełni energii i zapału do osiągania celów.

Z poniższego wideoblogu dowiesz się:

 • Czym jest coaching?
 • Czym jest rozwój osobisty?
 • Czy jest rozwój duchowy?
 • Czym jest poszerzanie świadomości i co dzięki temu możesz osiągnąć?
 • Czy może być za późno, by się rozwijać duchowo? 
 • Jakie korzyści daje budzenie świadomości?
 • Jak zacząć rozwój duchowy? Czy to jest trudne?
 • Jak skutecznie przekuć zdobyte informacji w doświadczeni?
 • Co jest najlepszym źródłem informacji, które możesz wykorzystać w rozwoju?

Chcesz wiedzieć więcej ? Czym jest rozwój duchowy, ciekawy wpis znajdziesz w głównym dziale warsztaty.

 

Dlaczego warto rozwijać się duchowo? Czy to to samo co rozwój osobisty?

Czym jest rozwój duchowy i dlaczego warto rozwijać się duchowo? Czy rozwój osobisty to to samo? Psychologia, coaching, mistyka – z rozwojem i ewolucją człowieka związane jest wiele pojęć, a sam umysł, psychika i budzenie świadomości to tematy interesujące i złożone. Jeśli fascynują Cię te pojęcia, jesteś we właściwym miejscu.

Odsłuchując poniższe wideoblogi dowiesz się jak funkcjonuje ludzki umysł i czemu są go aż 4 poziomy? Jak działa psychika i od czego zależy tzw. dobre samopoczucie ? Czym jest świadomość? Co to jest Najwyższa Inteligencja? Autor dotyka też zagadnienia co znaczy obudzić się duchowo i czy warto do tego dążyć? Oprócz teorii znajdziesz tu także mnóstwo praktyki w postaci technik, które możesz stosować codziennie, by być zdrowszym, mieć więcej energii, skutecznie realizować swoje cele i stać się w pełni samowystarczalnym. Poznasz mechanizmy, które pomogą ci świadomie zmieniać życie dokładnie tak, jak chcesz.

W warsztatach i kursach rozwoju duchowego Zbigniewa Jana Popko biorą udział osoby zarówno początkujące jak i zaawansowane. Dzięki udostępnionym materiałom, osobom początkującym, które wkraczaja na drogę rozwoju duchowego będzie łatwiej się odnaleźć w technice warsztatowej oraz w pełni z nich skorzystać.

Oprócz teorii w naszym serwisie znajdziesz także mnóstwo praktyki w postaci medytacji i technik, które możesz stosować codziennie, by być zdrowszym, mieć więcej energii, skutecznie realizować swoje cele i stać się w pełni samowystarczalnym - samouzdrawianie. Poznasz mechanizmy, które pomogą ci świadomie zmieniać życie dokładnie tak, jak chcesz. Więcej informacji na temat jak korzystać ze strony i poruszać się po kolejnych działach oraz przewodnik po youtubowym kanale POPKO TV znajdziesz w zakładce Jesteś tu pierwszy raz? Pamiętaj, że aby korzystać z kanału nie musisz kierować się konkretną kolejnością – oglądaj to, co cię interesuje i na co masz ochotę.

Rozwój duchowy - twój początek. Skale astralne i jasnowidzenie to klucz do sukcesu.

Jak zacząć rozwój duchowy? Skale astralne i jasnowidzenie to narzędzia i techniki, które umożliwią Ci rozpocząć tę niezwykłą przygodę w głąb siebie. Wystartować łatwo, ale utrzymanie wyższej wibracji to już poważniejsza sprawa. Spójrz co cię czeka w drodze do Boga. Ciemna Dolina to nie mit...

Moi Drodzy, materiału na stronie popko.pl jest dużo, w Akademii Wiedzy Duchowej zamieszczamy pełne spectrum tego, co warto przerobić. Zajmiemy się Waszą regeneracją, żebyście wiedzieli, kim i czym możecie być i jak to utrzymać, byście mogli przewidywać, pobierać nauki u Góry i jednocześnie w jasnowidzeniu kreślić swoją rzeczywistość. Kwestia praktyki. Wreszcie będziemy mogli stać się mocnymi ludzi, którzy będą sobie w życiu radzić i na dodatek nareszcie obcej osobie podawać rękę i czuć z tego przyjemność. Przeróbcie te materiały, dzięki temu będziemy mieć czas na to, by Was udoskonalić i by doskonałość w Was się już w czasie warsztatów utrwaliła.

Konstrukcja świata a rozwój duchowy. Na końcu tej drogi znajduje się wszystko, także ty i zwycięstwo.

Funkcjonowanie świata opiera się na dwóch rzeczywistościach. Sterują nimi różne siły... Materiał o sensie rozwoju duchowego "w pigułce" dla początkujących. Poznaj strukturę światów energetycznych i duchowych, jak i budowy samej istoty człowieka, oraz tego co i dlaczego na niego wpływa.

Rozwój duchowy to manifestacja mocy. To lepsze zarobki, lepsze zdrowie i lepszy TY.

Dla człowieka najważniejsza jest Duchowa (nie fizyczna) Świątynia Serca. Jestem mistykiem, dlatego jasnowidzenie, podróże po światach duchowych i pobieranie tam nauk są dla mnie ogromnie ważną sprawą. Bez tego nie sposób funkcjonować. Jasnowidzenie, nauki w zaświatach, czerpanie wiedzy ze źródła informacji to dary, bez których nie sposób żyć. Do tego dochodzi większy wpływ na zdrowie, na egzystencję i na ludzi. Co tu więcej dodawać, by poczuć, że warto jest zgłębić tajemnicę o samym sobie. Nic, bo jest to najpiękniejsza przygoda w życiu...

Wahadełkowanie duchowe - konwencja, wymiary i siła przekształceń. Zastosuj i zwycięż.

Poniższy materiał został nagrany podczas warsztatów. Autor z poczuciem humoru uczy podstaw rozwoju duchowego - umiejętności odczytywania na skalach astralnych, rozwijania daru jasnowidzenia. Zainteresowani nauką z pewnością docenią ciekawe przedstawienie tematu oraz niezmiennie cenne rady jasnowidza Jana.

Poznanie, uczenie się, a informacja. Spójrz, jak manipuluje się umysłem.

Poniższe wideo to połączenie modlitwy warsztatowej (na początku wideo) oraz w dalszej części czytanie przekazów autora Zbigniewa Jana Popko oraz dwojga uczestników. Przekazy zostały ściągnięte z poziomów duchowych właśnie podczas wejścia w modlitwę na warsztatach. Materiał dla zainteresowanych - warto przesłuchać, aby poczuć "klimat". 90% czasu na warsztatach to właśnie praktyka wejścia w stan modlitwy, jasnowidzenia, uzdrawiania - a wszystko oczywiście pod egidą sił wyższych. Słowo o prawdzie, wiarygodnych informacjach - jak je rozpoznać oraz jak nie dać się oszukać. Jak obudzić w sobie jasnowidza. Czyli wszystko to, czego od lat uczą się szukający prawdy warsztatowicze, pobierając nauki w Mieście ORIIN...

Słowo od autora:

Cały zgromadzony na stronie materiał jest wystarczającym źródłem informacji dla każdego, kto podjął się pracy nad sobą i stara się dotrzeć do czystej mocy duchowej i boskiej. By owa praca była skuteczna, należy wpierw skasować wszelkie kody, które od chwili narodzin destrukcyjnie kształtują naszą energetykę, czyniąc nas słabymi w całym energetycznym wymiarze. Przydatnym narzędziem do uwolnienia się od większości blokad (w tym węzłów karmicznych) jest "Krąg Ognia" oraz niektóre modlitwy z kwietnia 2012. Niestety te wszystkie pomoce obejmują jedynie część obszaru energetycznego i pasm duchowych. Są jednak wystarczające na start dla "mocniejszej duchowo", zorientowanej w temacie osoby, która nie boi się podróżować po światach energetycznych i duchowych. 
Słabsi duchowo muszą być bardziej ostrożni, zwłaszcza gdy czystość ich intencji pozostawia nieco do życzenia – przez nieprzerobione słabości są oni szczególnie podatni na wpływy wrogich istot z astralu. Dlatego jak nikt inny powinni oni zwracać szczególną uwagę na wyrobienie umiejętności panowania nad myślami i emocjami, by przez zaburzone wibracje serca i nieuporządkowane sprawy z żywymi nie być przy okazji wciąganymi w podobne starcia z istotami niematerialnymi. Z żywym człowiekiem można wygrać, z tamtym światem jest dużo trudniej. Gdy zaczyna się atak i osaczanie, zwykle jest już za późno na nauki i trzeba się raczej skupić na obronie i pracy nad własnymi słabościami, niż nad poszukiwaniem leku na całe zło.
Wtedy każdy zaczyna odczuwać rosnącą potrzebę panowania nad myślami i emocjami oraz - o ile wciela w życie płynące z Góry nauki - nad całą przestrzenią energetyczną, a nie tylko nad przynależnym do niej obszarem egzystencjalnym, który zwyczajowo na początku pracy nad sobą najbardziej spędza sen z powiek. Ostatecznie najczęstszym motywem przybycia na warsztaty rozwoju duchowego nie jest chęć spotkania Boga, tylko poprawa jakości życia lub relacji z ludźmi. I jest to zrozumiałe.

Pozdrawiam serdecznie,

Zbigniew Jan Popko

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021