Jesteś tutaj: Ogłoszenia

Ogłoszenia

00:00, dnia 00 0000r.
0
591
0

Zapraszamy do zapoznania się z nowym grafikiem.

Publikacja: 2018-07-20

Kliknij TUTAJ

NOCLEGI - Zakwaterowanie w okolicach Rusinowic

Publikacja: 2018-06-01

Osobom, które potrzebują noclegu, proponujemy przykładowe ośrodki w przystępnych cenach:

* Miejscowość Piłka "Restauracja pod Dębami i Agorturystyka":
http://www.restauracjapoddebami.pl/Kontakt.html

* Lubliniec "Heven":
http://www.heven.bigduo.pl/

* Lubliniec hotel "Alhar ***":
http://www.hotel.alhar.pl/pl/

* Lubliniec "Lubex":
http://www.lubex.pl/

* Zajazd Tytan w Kochanowicach:
http://www.zajazdtytan.pl/

*serwis eholiday.pl (wyniki wyszukiwania podane dla "Rusinowice i okolica", można zmienić na "Koszęcin i okolica" lub "Lubliniec i okolica", uzyskując większą liczbę wyników, kilka km dalej od przedstawionych w linku):

https://www.eholiday.pl/szukaj-rusinowice

 

Nie rekomendujemy podanych ośrodków (ponieważ wielu z nich nie mieliśmy okazji odwiedzić). Podane linki ułatwiają jednak poszukiwania i są przydatne dla osób z daleka.

Świąteczne życzenia od Autora

Publikacja: 2016-12-21

 

Warsztatowcy ruszajcie do boju!

Publikacja: 2016-05-12

 

Po miesiącu ciężkich ustawień i nauki udało się w końcu stworzyć zabezpieczenia na poziomie 4-5,5 nawet dla najsłabszych warsztatowców, dzięki czemu nawet adepci energetycznego i duchowego uzdrawiania mogą zaistnieć w „uzdrowicielach24”, o ile mają kwalifikacje bioenergoterapeuty. Nareszcie wszyscy, który na rzecz Idei i własnego doskonalenia się pracują, mogą być uwzględnieni jako aktywni członkowie Emengen Uzdrowicieli (roboczo przez nas nazwanym „Stowarzyszeniem”). Oczywiście za potwierdzeniem Góry. Niemniej, co najbardziej dla mnie budujące, poprzez stworzenie trzech poziomów kwalifikacji (bioenergoterapeuta, energoterapeuta, uzdrowiciel duchowy) nikt nie będzie się już czuł po macoszemu traktowany. Nareszcie będzie nas więcej i to z sobą współpracujących.

Góra zażyczyła sobie także, by ostro weryfikować osoby chcące prowadzić wahadełkowania, a już w ogóle wprowadzać w modlitwę poprzez otwarci własnego kanału duchowego, gdyż występujące do tej pory techniczne „zgrzyty” nie tylko potrafiły zaszkodzić ludziom szukającym prawdy i poratowania, ale na dodatek były wykorzystywane do robienia własnych interesów. Dlatego nikt, kto nie osiągnie stosownej mocy i doskonałości wymaganej przy prowadzeniu ludzi ku światu duchowemu, nie uzyska aprobaty Miasta Oriin, ani nie będzie przez nas polecany.

Istnieje wiele osób, które kiedyś tam były na warsztatach i powołując się na Miasto Oriin i rzekomo przerobioną własną doskonałość, wabią ludzi na uzdrawianie i organizowane przez nich wahadełkowania, choć ani duchowo nie działają, ani skal w pełni nie rozumieją. Pomijam kwestię praw autorskich, za które już przyszłym roku będą prawnie ścigane. Dlatego przy każdy nazwisku na Uzdrowicielach 24 będzie widniał nie tylko poziom umiejętności uzdrawiania, ale również zakres usług, jaki z racji „licencji” stowarzyszeniowej będzie tej osobie przypisany, gwarantując stosowną jakość usług. Dzięki temu pozostałą brać zachęcimy do wzmożenia wysiłków na rzecz tworzenia świetlanej rodziny, czyli społeczeństwa obudzonego w świadomości energetycznej, a kiedyś tam i duchowej.

Tak więc, moi drodzy, rozszerzamy nasze szeregi o te osoby, które pracują już nad sobą i emengen wspierają, choć ich umiejętności nie dorównują jeszcze poziomowi uzdrowiciela duchowego. Ale nareszcie będziemy RAZEM…

 

Wszelkie podziękowania dla uzdrowiciela prosimy przesyłać poprzez formularz na stronie. Łatwiej umieścimy je w naszym dziale, niż treści smsów czy podziękowań telefonicznych... Dziękujemy i cieszymy się razem z Państwem efektami naszej pracy.

Publikacja: 2016-02-01

 

https://www.popko.pl/podziekowania.xhtml

 

A tutaj prezent dla Was:

  GAZETA ORIIN- Numer 02.

  Publikacja: 2015-05-03

  Zamówienia:

  Gazetę można kupić osobiście w czasie trwania warsztatów. Sprzedaż wysyłkową czasopisma ORIIN prowadzi redakcja. Zamówienia można składać na adres e-mail: tedch@poczta.onet.pl lub przez nasz sklep on-line.

  Koszt wysyłki pocztą (przy wpłacie na konto) wynosi 5,50 zł (proszę zignorować pojawiąjący się w zamówieniu koszt wysyłki 12 zł i do ceny gazety doliczyć wskazaną sumę, czyli całkowity koszt zamówienia wyniesie 20,50 zł. Przelew należy wykonać bezpośrednio ze swojego konta na numer konta podany w zamówieniu (obecnie nie jest możliwe dokonanie tej płatności przez serwis przelewy24.pl). Kwestie te dotyczą tylko zamówienia pojedynczego egzemplarza. Inne przypadki wg cennika na stronie.)

   

  W numerze m.in.:

  • Egozrcyzmy, czyli jak pokonać ciemną stronę mocy- wywiad ze Zbigniewem Janem Popko- człowiekiem, który ujarzmia demony
  • Jak zostać świętym- przewodnik, cz.II
  • Dzieci Nowej Ery, czyli dzieci światła
  • Siły przyrody, czyli jak rozmawiać z Naturą
  • Co to znaczy narodzić się na nowo
  • Tragedia World Trade Center- największa manipulacja XXI wieku sukcesywnie ograniczająca naszą wolność na Ziemi
  • Tajniki kobiecego orgazmu

  Drugi numer gazety ORIIN ma 82 strony, format A4, kosztuje 15 zł.

   

  Dziennik Uzdrowiciela - nowy dział

  Publikacja: 2014-09-25

  Autor co pewien czas będzie zamieszczał nowe teksty w swoim nowym dziale pt.: "Dziennik uzdrowiciela".

  Dział pozwoli przybliżyć Wam jak wygląda jego praca na co dzień. Wszyscy, którzy chcą skorzystać z konsultacji lub z nich skorzystali mają okazję przyjrzeć się jak sprawa wygląda "od kuchni". Dla Was, którzy sami już działacie na rzecz innych, może być pomocą w odnalezieniu się w trudnych sytuacjach, z którymi się stykacie.

   

  Gazeta Oriin 01

  Publikacja: 2012-11-30

  Zamówienia:

  Gazetę można kupić osobiście w czasie trwania warsztatów. Sprzedaż wysyłkową czasopisma ORIIN prowadzi redakcja. Zamówienia można składać na adres e-mail: tedch@poczta.onet.pl lub przez nasz sklep on-line. Koszt wysyłki pocztą (przy wpłacie na konto) wynosi 3,50 zł.

  W numerze...

  • Największy przekręt Szatana

   Temat numeru: Prawda o Kościele katolickim i jego przywódcach.

  • Obudzić zbiorową świadomość ludzkości

   Wywiad ze Zbigniewem Janem Popko -- człowiekiem, który odkrył dokąd prowadzi królicza nora.

  • Jak zostać świętym

   Drukowana w 3 odcinkach publikacja, opisująca, w jaki sposób każdy z nas może zostać świętym.

  Pierwszy numer gazety ORIIN ma 84 strony kolorowe, formatu A4, kosztuje 15 zł.

  Notka od redakcji- sierpień 2014: Drugi numer gazety prawie gotowy, niestety na tę chwilę brak funduszy wstrzymuje druk... Mamy jednak nadzieję, że szybko trafi w Wasze ręce.

  Łowienie przez szatana-metodyka

  Publikacja: 2010-05-28

  Zapowiadałem pół roku temu, że siły ciemności są prowadzone obecnie przez szatana-metodyka, który starannie i cierpliwie rozpracowuje każdego, kto zamierza z nim stanąć do walki. Osoby przez niego "dotknięte" nie potrafią do siebie dojść, a te, które nie modlą się, które uważały, że stoją ponad wszystkimi wzrastającymi, podpisały z nim umowy i w tej chwili zatruwają umysły tym, którzy nie są w stanie trafnie ocenić sączonego w duszę jadu.

  Wiele osób zniechęciło się do pracy nad sobą, wiele powróciło do skostniałej moralności i w tej chwili nic poza ocenianiem innych nie są w stanie robić! Zatopieni w samowyższości, pochwyceni w skrzydła programów, odmawiają teraz innym prawa do tego, za czym sami do niedawna tęsknili. A odcinając się od miasta Oriin, bo w energetycznym znieprawieniu sami sobie tę bramę zamknęli, wpadli w pułapkę objawień zwodniczych i prorokują teraz innym rzeczy, które uderzają w podstawę pracy nad sobą. Umiejętnie podważają nauki płynące z miasta Oriin, dyskredytują warsztaty i modlitwy, samym sobie przypisując wszystkoznawstwo, wszystkoznawstwo bazujące na satanistycznej filozofii moralnej.

  Doszło do tego, że zmiany energetyczne, jaki nasze siły wyższe za moim pośrednictwem wprowadzają w polach duchowo-energetycznych przybyłych na spotkania osób uznają za niepełne, wadliwe, wymagające ich osobistej interwencji. Po ich działaniach "interwencyjnych" wiele osób padło i się prędko nie podniesie, bowiem stracili na poziomie DNA wiarę w ochronę Opatrzności. A przecież wiadomym od zawsze jest, że każda, nawet najsłabsza przemiana niesie z sobą nieprzyjemne zawirowania energetyczne, bóle głowy, osłabienia, trudności z koncentracją a nawet sensacje żołądkowe. Przecież mówię o tym od zawsze, podpowiadając, że ten trudny okres, trwający nierzadko i dzień czy dwa trzeba najzwyczajniej w świecie przetrwać.

  Podobną formę rozwalenia warsztatowców zastosowała ciemność kilka lat temu w Gliwicach, gdy to egzorcysta z Bełchatowa dzwonił do wszystkich, opowiadając im, że otrzymane podczas modlitwy "piórka" (artefakt) są z ciemnej energii i trzeba je bezwzględnie wyrzucić. Przy tym oferował swoją pomoc. Po jego wejściach w energetykę nie świadomych podstępu ludzi nikt się nie podniósł. Dokładnie to samo w tej chwili dzieje się w Osowie, gdzie narzuca się ludziom iluzję, w której sami poddają się takim zabiegom oczyszczającym. Mam nadzieję, że nasza Krysia sobie z tym problemem poradzi. Jak i Ela z Koszalina, choć tam rozwalanie ludzi na poziomie iluzji i trucia ma delikatnie inny charakter.

  O puszczanych w sieci przepowiedniach, przekazach, informacjach już nie wspomnę, bo wiele z tych, które otrzymałem mailowo, ma ukryte pułapki, takie energetyczne wirusy, które z wolna ukazują naszą pracę na rzecz budzenia świadomości ludzkiego gatunku jako nic nie wartą i błędną. Nagle wyrastają kosmiczni sprzymierzeńcy ze swoim wielkich duchowym wkładem w regenerację ludzkości, nagle co drugi przekaz mówi o tym, jak co niektórzy z naszych przekroczyli próg dostępnej człowiekowi wiedzy i od tej chwili będą dla innych alfą i omegą. Słowem tworzą się liderzy wiedzy wielkiej, których należy bezwarunkowo słuchać, a podawane przez nich objawieniowe wskazówki przekazywać dalej i zmuszać do powielania. A całość tych mnożonych treści nawet nie ukrywa w sobie tendencji zaprzeczających moim przekazom oraz waszej pracy, jak i waszym doświadczeniom astralnym. Zadanie tego typu ataku jest jedno: osłabić waszą wiarę w siłę waszej własnej mocy, w siłę waszych własnych objawień i kontaktów z Górą, w siłę naszej wspólnej duchowej więzi.

  Pojawiły się także przekazy poddające w wątpliwość moją osobę, moje starania i wiedzę przeze mnie wam przekazywaną. Ostrzega się przed wejściem do Oriinu, opowiada o zagrożeniach idących z dziupli, analizuje moje słowa pod kątem czysto religijnej doktryny. Po co, skoro to nic nie ma wspólnego z waszą pracą nad samym sobą? Bo poddając w wątpliwość to, czego się uczycie i doświadczacie, siła rzeczy zmusza się was do poniechania wysiłków na rzecz duchowego obudzenia się. A ponieważ wymaga to przewartościowania wielu tez i czasu, niektórzy -- bo wygodniej -- odchodzą od potrzeby kochania siebie i innych na rzecz jakich pokrętnych, wysmażonych na szybko definicji nowego duchowego wzrostu, który całe duchowe przeobrażenie sprowadza do trwania przy odczytach.

  W tej chwili aż sześć osób z naszych szeregów osacza mniej zorientowanych w temacie warsztatowców i zmienia im energetykę. A zmiany są tak poważne, że rugują obecność Ojca w DNA. Nie muszę chyba dodawać, że taki wyczyn oznacza obecność Diabela w pasmach szatana, jakie sterują energetyka osób was wykańczających.

  Bardzo łatwo sprawdzić te osoby po uchwyceniu ich w lustrze. Są trzy: Prawdy, Iluzji i Podstępu (zwanym też lustrem ciemności). Można być odczytanym we wszystkich, w dwóch albo w jednym. Ale odbicie w lustrze podstępu oznacza, iż taki człowiek podpisał pakt z diabłem. Bo zazdrościł wzrastającym, bo nienawidził własnych słabości, bo przez swoje ułomności duchowe wolał wejść w układ z ciemnością, niż w nieskończoność czekać na poprawienie własnego wizerunku. Co zaskakujące, niektórzy złamani doskonale zdają sobie sprawę z przejścia na drugą stronę. Do tej pory wyglądało to tak, że ciemność wymazywała z ich pamięci ten fakt (podpisanie cyrografu), przez co łatwiej im było trwać w znieprawieniu. Od jakiego czasu zasady gry się jednak zmieniły i osoby "pojmane" zdają sobie sprawę z własnego stanu i doskonale bawią się, łowiąc w czarną sieć swoich niedawnych towarzyszy.

  Odczytanie ich w "lustrze" jest zawsze możliwe, bowiem lustro należy do ducha, a duch do Ducha Całości. Bez tego wielu z was może nie potrafić zidentyfikować prawdziwych intencji rzekomych przyjaciół. Lustro należy do Boga i kto przy Nim trwa, zawsze może spojrzeć, z jakim duchem w człowieku ma do czynienia. Lustro likwiduje całą iluzję nałożoną na dana osobę. Także wyrachowanie, jako cecha ducha, jest jedną z rzeczy, jakie zawsze odczytać możecie.

  Tak, pisze o tym wszystkim, bowiem nastały trudne dni. Wielu z was odpadnie, ale ci, co po was przyjdą, i ci, co przetrwają w wierze w potęgę boskiego serca, ci wszyscy dostaną zasłużone dary i staną w walce z ciemnością po stronie Ojca jako Rycerze Światłości. A to na stałe ich zwiąże z Panem Bożych Zastępów.

  Ale niewielu was przetrwa. Pierwsi odpadli, ale odpadają tylko ci, co poza zachłystywaniem się duchowością nic na rzecz owej w sobie nie uczynili.

  Ponieważ niemal każdy z oponentów...

  Publikacja: 2009-12-06

  Ponieważ niemal każdy z oponentów operuje pojęciami z programowej bazy danych, przez co dochodzi do pozornego z nimi konfliktu (według ich mniemania), który w naszych oczach jest jedynie zrozumieniem, iż w tej chwili nie są oni w stanie pojąć naszych działań, więc nie ma możliwości wykładania im przyczyn naszego odmiennego stanowiska, dopóki nie doświadczą tego samego co my, dlatego pragnę tylko przypomnieć, że krótkie z nimi swarliwe dysputy mają wyłącznie na celu niedopuszczenie do tego, by inni niewiedzący, ale już kierowani sercem ku wyzwoleniu, nie zostali przez owych niewiedzących ściągnięci z drogi poznawania prawdy.

  Dlatego przytoczę tu krótki wpis, jaki przed chwilą zamieściłem i w KW:

  Pragnę tylko zwrócić uwagę na to, że to duch doświadcza życia i ewoluuje poprzez duszę w ludzkim ciele przyobleczonym w ludzką świadomość. Gdy ludzka świadomość jest zmanipulowana, człowiecza "cielesność" przejmuje władzę nad duchem, a zarazem manipuluje innymi duchami poprzez ich cielesną świadomość, przez co duch się stacza, umiera i nie z własnej woli przechodzi pod nowe Prawo.

  Gdy mówimy o zakazie zwodzenia, nie oznacza to, iż nie będzie można kierować się wolną wolą, ale że owa wolna wola będzie dotyczyć tylko duszy i ducha (poprzez zjednoczenie się duszy z ciałem)... Przypominam, że obecnie toczy się na tej planecie wojna o dusze... Tymczasem logika ludzka wciąż odnosi to do ludzkiej cielesnej świadomości, która nie potrafi dokonywać właściwych wyborów chociażby dlatego, że jest zamroczona energetycznie i jest w stanie informacyjnego upadku.

  Dopiero pojęcie o całości umożliwia wejście w duchowe doświadczenie, które dopiero pozwala całość objąć należytym zrozumieniem. Tymczasem często głos w tej sprawie starają się zabrać ci, którzy mają wprogramowaną w nich "wiedzę systemową" i żadnego duszebnego i duchowego doświadczenia na swoim koncie. Błądzą, ale przez swoje wprogramowane im błądzenie zwodzą zarazem tych, którzy szukają dróg wyzwolenia z iluzji. Tak jak nawiedzony, który posługuje się iluzją, jaką stworzono do okiełznięcia ludzkiej świadomości. Posiadł podsuniętą mu przez system wiedzę, która sama nim steruje, niszcząc wolę jego ducha oraz poprzez niego ducha innych osób.

  Pamiętajcie, że niewiedza nie jest usprawiedliwieniem na hamowanie rozwoju u innych, jest ułomnością, rakiem i ja muszę o tym przypominać, bo inaczej nie wyciągnę z grobu tych, po których już można sięgnąć... Więc jeśli już mamy mówić o wolnym wyborze, to mówmy o nim wówczas, gdy taki człowiek pozna już prawdę w doświadczeniu i będzie sam w stanie dokonać wyboru, bo jak na razie to niemal każdy żyje jego iluzją.

  Dlatego powiedziałem, że przyszedłem złamać wolę zła na tej planecie, zła niewiedzy, zła ludzkiej słabości, zła odcięcia od duszy i ducha... :) I to się uda, żaden kościół, żaden rząd, żadna armia USA już tego nie powstrzyma... :)

  Królestwo niebieskie się otworzyło. Zmiany są tylko kwestią czasu i jakości naszych starań...


  Po kilku miesiącach odczytywania...

  Publikacja: 2009-10-25

  Po kilku miesiącach odczytywania osób, które czynnie odsłuchują modlitw, z szacunkiem muszę przyznać, iż w 80% przypadków zostały u odsłuchujących wykasowane wszelkie brudy energetyczne, łącznie z węzłami karmicznymi i programami zakodowanymi w przestrzeniach zewnętrznych (np. klątwy, cienie i zamknięcia), jak i zostały aktywowane programy odrestaurowujące zniszczoną energetykę i uruchamiające zablokowane inteligencje.

  I choć Dziupla legitymuje się 90% skutecznością jako czyściciel, nie mówiąc już o działaniach blokujących, to i tak wypada pochylić czoła przed naszymi Braćmi, którzy z miasta Oriin pomagają w naszej rewolucyjnej pracy zmierzającej do uwolnienia świadomości ludzkiego gatunku.

  U blisko 40% badanych pojawiły się już objawienia, a ok. 20% z nich aktywnie korzysta nie tylko z intuicji, ale również z daru jasnosłyszenia i jasnowiedzenia. I aby tak dalej...

  Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
  popko.pl 2021