Jesteś tutaj: Wprowadzenie

Wprowadzenie

Czym jest duchowość... Coaching i rozwój osobisty musi zasilić Świadomość i Najwyższy umysł.

Rozwój duchowy to pełnoformatowy coaching, gdzie rozwijamy samoakceptację i pewność siebie, gdzie uczymy się zarządzać sobą i osiągać coraz większą efektywność osobistą. Bez tego nie sposób osiągnąć większej motywacji do działań, do polepszenia interpersonalnej komunikacji. Świadome określenie siebie zwiększa asertywność, zwalcza stres, wprowadza w życie spokój i harmonię, dzięki czemu wszystko się równoważy i tworzy stan dobrostanu, wolnostojeństwa i wolnostanowienia. W ten sposób bez problemu można rozwiązać większość problemów i wprowadzać stosowne zmiany w życiu.

Jan, Ten Jan, prosty człowiek, co z Bogiem rozmawia i tego samego uczy innych.

Życie ma sens tylko wtedy, gdy nasze przyjście na świat ma innym otworzyć drogę do wspólnego i indywidualnego szczęścia. Ja się w sobie odnalazłem, choć jeszcze się całkowicie nie zbudowałem. Nie oznacza to jednak, że nie mogę już innych wspierać. Każdy robi to na swój sposób. Ja otwieram wewnętrzne drogi do nieba, inni tworzą nauki lub starają się ulepszyć ten świat, nadając mu konkretne wartości. Mnie od dziecka fascynował Bóg i duchowe prawdy. Od dziecka widzę i rozumiem to, czego nie spisano w świętych księgach. Zawsze szukałem podobnych sobie, ale nigdy ich nie spotkałem. Przełom w moim życiu zaczął się 20 lat temu, gdy Bóg do mnie zstąpił i pokazał mi cel, z którym zszedłem na ten świat. Od tego czasu wiele się nauczyłem i wiele ludziom ukazałem. Tylko nieliczni zechcieli ruszyć drogą Otwartego Serca. Pozostali uwierzyli, że to, co ode mnie otrzymali, będzie działać zawsze, nawet wtedy gdy zostanie to wykorzystane przeciwko ludziom. A co to byłby za Bóg, gdyby pozwolił używać światła w celach niewłaściwych? A co to byłby za uczeń, gdyby wprost o tym nie mówił?... Ale prócz trudnych chwili, które każdy w prawdzie rosnący i tak zaliczy, pojawiały się dni, gdy los bratał mnie z podobnymi do mnie. Dzięki tym spotkaniom uwierzyłem w swój cel i począłem odczuwać radość z tego, że świat się zmienia tak, jak to zostało zapowiedziane. Ale świat sam się nie modyfikuje. Świat to ludzie. To morze marzeń, emocji i pomysłów na życie, które walczą o prymat nad pozostałymi... Lecz ten, kto swoje projekty zapisze na Horyzoncie Zdarzeń, ten zdobędzie więcej niż pozostali. Moim celem jest świat wypełniony przyjaciółmi, ludźmi zdrowymi, szczęśliwymi i żyjącymi na planecie pozbawionej granic. Ale ja sam Edenu nie zbuduję. Mogę być jedynie iskrą zapalającą wysuszone drzewo... I za to mnie nie wińcie...

Wyspa Mądrości. Świątynia Serca. Centrum budzenia świadomości na obszarze Polski.

Umysł to twórca kształtujący rzeczywistość według określonych zasad. Mózg i umysł to nie to samo. Nawet filozofia mózgu, starająca się zrozumieć, czym jest strumień informacji, przyznała się w końcu do tego, że mózg jest przede wszystkim odbiornikiem informacji przesyłanych przez tzw. inteligencję kosmiczną. Powstaje więc pytanie, w jakich okolicznościach kosmiczna inteligencja dzieli się z umysłem informacjami?

Zdrowie - czy to wspólny stan wielu części istoty ludzkiej, czy tylko stan ciała fizycznego

W ogólnym wstępie do Uzdrawiania Jan krótko tłumaczy, jak skomplikowanym organizmem jest ludzka istota. Więcej fachowej wiedzy w dziale UZDRAWIANIE.

Medytacja to narzędzie do budzenia świadomości lub do jej dezintegracji. Uważaj na łobuzów.

To tylko wstęp do wielkiego działu o Medytacji, który niebawem zostanie rozbudowany na popko.pl i na youtubowym kanale POPKO TV. Wszyscy mówią o medytacji i ją stosują, ale - przepraszam za szczerość - niewiele o niej wiedzą. Temat jest o tyle ciekawy, że samo zjawisko medytacji wykorzystuje się powszechnie do wabienia klientów i kodowania ich na swoich wyznawców. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że każde, powtarzam każde otworzenie się na drugiego człowieka oznacza przyzwolenie na wspólną wymianę DNA. To czego przed chwilą w tobie nie było, już w kilka minut zaczyna modyfikować twoje struktury. Powstaje więc pytanie, czy trafiłeś na świętego, na przeciętniaka czy może na człowieka, który za chwilę zakoduje w tobie swoje własne wobec ciebie oczekiwania... Medytacja to narzędzie, którym może się posługiwać wyłącznie Mistrz Duchowy... Wiesz, gdzie tacy mieszkają...?

Zapowiedź kanału POPKO TV. Mistyk Jan zaprasza na podróż w nieznane. Świadomość i umysł.

Instrukcja obsługi kanału POPKO TV. W 2 minuty zobaczysz, jakie treści zawiera.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
popko.pl 2021