Jesteś tutaj: Wprowadzenie

Wprowadzenie

Czym jest duchowość... Coaching i rozwój osobisty musi zasilić Świadomość i Najwyższy umysł.

Rozwój duchowy to pełnoformatowy coaching, gdzie rozwijamy samoakceptację i pewność siebie, gdzie uczymy się zarządzać sobą i osiągać coraz większą efektywność osobistą. Bez tego nie sposób osiągnąć większej motywacji do działań, do polepszenia interpersonalnej komunikacji. Świadome określenie siebie zwiększa asertywność, zwalcza stres, wprowadza w życie spokój i harmonię, dzięki czemu wszystko się równoważy i tworzy stan dobrostanu, wolnostojeństwa i wolnostanowienia. W ten sposób bez problemu można rozwiązać większość problemów i wprowadzać stosowne zmiany w życiu.

Wyspa Mądrości. Świątynia Serca. Centrum budzenia świadomości na obszarze Polski.

Umysł to twórca kształtujący rzeczywistość według określonych zasad. Mózg i umysł to nie to samo. Nawet filozofia mózgu, starająca się zrozumieć, czym jest strumień informacji, przyznała się w końcu do tego, że mózg jest przede wszystkim odbiornikiem informacji przesyłanych przez tzw. inteligencję kosmiczną. Powstaje więc pytanie, w jakich okolicznościach kosmiczna inteligencja dzieli się z umysłem informacjami?

10 rzeczy, które zmienią Twoje życie! Tego jeszcze nie było.

 Niezależnie od tego, czego szukasz i jaki jest Twój cel w życiu, wszystko co tutaj znajdziesz sprawi, że zaczniesz doświadczać życia głębiej, pełniej i z większą satysfakcją.

Jak korzystać z kanału POPKO TV? Gdzie są treści o zdrowiu, a gdzie o rozwoju świadomości.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
popko.pl 2021