Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje transendentalne

Medytacje transendentalne

Medytacje transcendentalne uczą, przemieniają i unoszą w przestrzeń najwyższych wymiarów, by zaszły jak najkorzystniejsze zmiany w obszarze programowego DNA. To budzenie świadomości metodami duchowymi.

Medytacja "Jestem Sobą". Uruchomienie Genu ADAMA. Słowo o mądrości i utraconej potędze

To wyjątkowa medytacja. Swoim zakresem obejmuje 13 wymiarów i 4 poziomy głębi. Jej częstotliwość drgań obejmuje całe Jezusowe spektrum. Ten kto w niej znajdzie upodobanie, ten już nigdy nie będzie taki sam jak dawniej.

Medytacja "Źródło - Wielka Koherencja Serca". Powrót Ojca...

Doświadcz mocy, siły przemian oraz głębi podróży mistycznej do Źródła, do którego słowem zabierze Cię Jan podczas medytacji prowadzonej „Źródło - Wielka Koherencja Serca”.
Świat jest często inny niż przypuszczamy. Jego prawa, jego założenia, jego propozycje wydają się rozsądne. A mimo to każdy wyraźnie czuje, że wszystko to, co go tworzy, powinno mieć inny charakter.
Powrót do Źródła pozwoli Ci odczuć kim naprawdę jesteś, by człowiek już nigdy nie wątpił w swoją wielkość i sięgnął po to, co mu przynależy.

Medytacja "Góra Doskonałości" - schody prowadzące na szczyt góry własnych możliwości

Góra Doskonałości jest symbolem tego, czym jest budzenie się świadomości w człowieku. Ona nad nikim nie przejmuje kontroli, ona tylko pozwala dotknąć prawdy… Ten, kto na niej położy swoją dłoń, ten nią się stanie i wszystko zrozumie. Pojmie, że ruchem, że zmianą - pozwala wszystkiemu istnieć – tak niebu, tak światu, tak sobie, jak i świadomości. Tu jedno z drugiego wynika, drugie z pierwszego, a obie części całości stanowią jedną całość…

Misy kryształowe - Wejdź w Oświecenie. Buddyjska Technika Zaprzeczeń

Medytacja z misami kryształowymi nie zawiera słów. Pierwszy raz będziecie tu mieć do czynienia z samą wibracją. Jest ona ustawiona na wasze oczekiwania i propozycje. Proponuję nie tracić czasu na proste cele, tylko od razu wziąć się do mistycznej roboty. Z niej i tak wszystko wynika…

Jednym z głównych mistycznych przeżyć jest doświadczenie DROGI. Jej interpretacja nie ma nic wspólnego z pojęciem dążenia do celu, ale to właśnie dzięki niej toczy się gra w życie. Szybko okazuje się, że zawiera ona w sobie cel istnienia, którym jest doświadczanie życia w jego nadprzyrodzonych aspektach. Jej istotą rzeczy nie jest jednak samo życie, jego definiowanie, tylko uruchamianie właściwych z nim związków. A wszystko po to, by ludzie pojęli, że pełnię szczęścia daje jedynie doświadczenie wszystkiego, także tego, co jest zaprzeczeniem wcześniej poszukiwanych czy też wyznawanych wartości. 

Poniższy wideoblog zawiera wprowadzenie i omówienie zagadnienia Buddyjskiej Techniki Zaprzeczeń przez autora, medytacja - misy kryształowe od 56:39 minuty.

Medytacja "Transformacja. Budzenie ukrytego w DNA Feniksa. Transcendentalna podróż do Źródła

Ta medytacja transcendentalna pozwoli Ci całkowicie zagłębić się w siebie, a dzięki wewnętrznej transformacji osiągniesz pełnię szczęścia i roztopisz się w całokształcie istnienia. To prawdziwa, mistyczna podróż, która wynosi w wyższe stany świadomości... "Oto na granicy rzeczywistego i nieznanego, gdzie dawno temu Wielcy Mistrzowie stworzyli przestrzeń kontaktu, która cię w tej chwili otacza ujrzysz Ojca. Przysiądź z nim na kamieniu i porozmawiaj. Zszedł do Ciebie po to, by otoczyć Cię jeszcze większą opieką. By dać wsparcie, którego potrzebujesz i udzielić odpowiedzi na pytania, które jeszcze się w Tobie nie pojawiły."

Medytacja transcendentalna prowadzona. Transformacja Duchowa. Odkryj POTĘGĘ Własnego Imienia

O Potędze Własnego Imienia mówi wielu, ale niewielu jest w stanie ten temat zgłębić. Ta medytacja transcendentalna to Wejście w przygotowane przez Mistrzów Duchowych stany. Pozwala nie tylko zrozumieć, czym jest „Imię” i jaki jest jego sekret, ale także podpowiada nam, jak korzystać z jego potęgi na co dzień. Pomaga odzyskać utraconą tożsamość, jak i całkowicie odbudować się psychicznie, energetycznie i duchowo. Umożliwia sięgnięcie po to, co utracone i utęsknione, a co odeszło albo jeszcze się nie wydarzyło. Zdradza tajemnicę, jak walczyć o zjednoczenie z tym, co Budda określił mianem „Punktu Zero”, a co współczesna nauka forsuje pod nazwą „punktu zerowego”.
Efektywność medytacji prowadzonej oparto na zmodyfikowanym pod potrzeby ludzkie kanale duchowym, który świat duchowy nazywa „Tęczowym Mostem”. Dzięki niemu wielu ludzi po raz pierwszy w życiu może odczuć światło, które od zawsze w nich było. Niestety, przez większość ludzi zostało ono utracone lub zapomniane.
Tę prostą mistyczną technikę, zwaną Potęgą Własnego Imienia, można przyrównać do małego cudu i wykorzystać w ciężkich życiowych chwilach jako kolejne koło ratunkowe. Po prostu – dzięki niej można uchylić nieba, kiedy światło nadziei zasnuwają burzowe chmury.

Medytacja transcendentalna "Zatopiona Dolina". Podróż w duchowe światy

Prawdziwa medytacja transcendentalna to podróż w duchowe światy, gdzie Przewodnicy Duchowi wizją, słowem i przekazem ukazują prawdę o całej Rzeczywistości. Odwiedzałem Zatopioną Dolinę trzykrotnie, ale tylko jedną z jej historii pozwolono mi udostępnić. Pozostałe dwie byłyby źle przyjęte, ponieważ zapowiadają nadchodzącą przyszłość. Jedna z wersji daje szansę dobremu człowiekowi, druga złemu.
Obie wizje podpowiadają, co należy zrobić, by każda z nich się przejawiła...

Medytacja Uzdrawiająca. Uzdrawianie Złotym Światłem

Medytacja „Boski Promień. Uzdrawianie Złotym Światłem” to potężna medytacja uzdrawiająca przeznaczona dla tych, którzy do zdobycia szczęścia, zdrowia i radości szukają własnej Mocy. Esencją ich poszukiwań i nadzieją na spełnienie marzeń jest zrozumienie świata i siebie. Dzięki tej medytacji zyskasz jeszcze większy wpływ na swoją przestrzeń, na relacje z innymi oraz budowanie siebie, a Twój głos wewnętrzny stanie się wyraźnie słyszalny. 

Mądrość waszego Najwyższego Ja jest mądrością Jedynego Ja, które zawiera się w Nadrzędnej Świadomości, czyli w Bogu. Inteligencja zaś jest cechą umysłu, który dzięki Nadrzędnemu Umysłowi potrafi wszystko stworzyć wedle Boskich założeń, a wszystko po to, aby psychika mogła doświadczać fizycznych, energetycznych, duchowych i boskich uniesień. Nastał czas, by to wszystko odbudować i uformować, aby każda cząstka waszej 10-wymiarowej istoty odzyskała wolność i mogła reagować na każde słowo wypowiedziane przez Najwyższe Siły. W ten sposób wasza obecność w 12 wymiarach spotka się z Bożym prowadzeniem. Powstaną nowe, jak najdoskonalsze dla waszego etapu ewolucji ustawienia. Od tej chwili w dużo większym zakresie będziecie tworzyć siebie, modyfikować przestrzeń oraz wpływać na relację z ludźmi i na nich samych, a wszystko zgodne z Prawem Wolnego Wyboru…

Medytacja dla Mistyków. Odkryj sekret, jak być bogatym, zdrowym i szczęśliwym... EDEN uczy...

„Królowa Świadomość" to medytacja polecana zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Jest tak niesamowita, że trzeba ją "mieć". Gdy nakręciłem materiały o Pierwotnym Słowie, Pierwotnej Myśli, Pierwotnym Odruchu czy Pierwotnej Intencji, to nawet się nie spodziewałem, że staną się one tak modne. Przy okazji dodam, bo to się głosi, że kwantowa rzeczywistość nie poszerza świadomości. Jest odwrotnie - to świadomość nadaje jej formę. Dzięki temu psychika i umysł są w stanie przyjąć nowe treści i zmienić swoje ustawienia z otoczeniem. W przeciwnym razie nie uda się zaprząc Horyzontu Zdarzeń do generowania nowych ścieżek losu.

Pierwotnej Intencji się nie poznaje, co najwyżej ją odsłania. Nie można też powiedzieć, że dzięki niej łatwiej jest dokonywać wyborów, gdyż to ona sama jest wszystkimi możliwymi wyborami. Jest efektem każdego doświadczeniu. Jest jego JESTEM. Jest wszelką transformacją. To ona zawiera w sobie zapisy mówiące o tym, jak we wszystkich wymiarach powinien funkcjonować człowiek mający obudzoną świadomość, by móc doświadczać pełni barw. Człowiek mówi: Jestem w medytacji, a świadomość odpowiada, jesteś we mnie, nie w medytacji, bo jestem tobą.

Budzenie świadomości to nie jest żadna podróż w nieznane. Świadomość od zawsze jest początkiem i końcem wszystkiego. Umowna podróż jest tylko pozornie jedyną w swoim rodzaju. Każda powtarza te same oparte o struny DNA wydarzenia. One już zaszły i są tylko przypominane. To jasnowiedza.

Obudź się jako świadomość, jako aktywna cząstka wszechświata, w której za chwilę otworzy się miłość, cisza, ukojenie i długo wyczekiwany stan bezpieczeństwa… Będąc doskonałością możesz bez obaw wypełnić się własną kompozycję snów… Stań się wielkością i potęgą, by już nigdy więcej swojej wielkości i potęgi nie poszukiwać…

Ta medytacja uzdrawiająca postawi cię na nogi. Będziesz jak nowo narodzony

Medytacja uzdrawiająca skutecznie pozwoli ci wyeliminować stres, problemy ze snem, poprawić relacje z ludźmi i tak zharmonizować siebie, by móc odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. Możesz ją stosować codziennie, jak i gdy poczujesz taką potrzebę - tutaj to ty decydujesz.

Medytacja "Jednorodne". Osobiste spotkanie Jana z Bogiem. Odkryj pradawną część swojej istoty

„Jednorodne” to jedna z osobistych medytacji Zbigniewa Jana Popko. Wspomina o jednorodności i przyjęciu wszystkiego, co zostało stworzone. Co ciekawe, medytacja ta ma wolne wszystkie pasma Hz. Jest jednym z kluczy, który pozwoli Ci pokonać wiele przeciwności na drodze do wyzwolenia się od własnych ograniczeń oraz odkryć nieznaną, pradawną część swojej istoty.

Święta geometria. Użyj Boskiego Kodu do zmiany życia na lepsze. Ukryta tajemnica Przemiany..

Zapraszamy do tej fascynującej podróży duchowej. Na początku warto wysłuchać uważnie wstępu, by w pełni przeżyć i zapisać w sobie jej niebywałą MOC.

Medytacja "Ona i On". Nie kształtuj życia błędnymi wyborami. Zawsze walcz o swoje

„Ona i On” to niezwykła medytacja duchowa dla każdego. Mimo, że trwa zaledwie kilka minut, niesie za sobą ponadczasowe przesłanie, a jej historia poruszy niejedno serce…

By nie naruszyć jej przesłania nie mogę powiedzieć nic poza krótka wzmianką o tym, by w życiu kierować się sercem i nie tonąc w kompozycji sztucznych założeń...

Druidzi wiedzieli, zmieniali, naprawiali. Stań się jednym z nich. Kontakt z Siłami Przyrody

W tej medytacji prowadzonej odbudujesz kontakt z Siłami Przyrody, doświadczysz spokoju i pełnego stanu harmonii. Powiada się, że na kontakt z Siłami Przyrody trzeba sobie zasłużyć. Inni dodają, że bez tego, żadna magia się nie uda. Ale nikt nie potrafi przyznać, że to właśnie Siły Przyrody tworzą wszystkie nasze ciała, w sumie sztuk dwanaście. A co za tym idzie, odbudowanie komunikacji z Nimi jest kluczową sprawą, bez której rozwój duchowy nie nastąpi lub się nie utrzyma. Mało tego, gdy związki z Siłami Przyrody są zaburzone, gdy brakuje w nich harmonii, wówczas człowiek się sypie i nic mu nie wychodzi. Skoro porzuca się własny dom, to co się dziwić, że słabniemy i upadamy...
Dotknij drobiny dodatkowej wiedzy o Białej Magii, a zapewniam Cię, że znów postąpisz krok do przodu w walce o własne i innych szczęście...

Medytacja "Pasma Życia". Stań na nogi i zaskocz wszystkich swoją żywotnością i życiową zaradnością

Niniejsza medytacja jest jednym z kluczy, który pozwoli Ci pokonać wiele przeciwności na drodze do wyzwolenia się od własnych ograniczeń. Wspiera zdrowie, ogranicza procesy starzenia, poprawia kondycję, wypełnia ludzi radością i wiarą w cud istnienia.

Medytacja transcendentalna "Marzenie życia" – klucz do własnych zapisów

Wejdź w przestrzeń własnego czystego marzenia i odnajdź w nim swoje związki z tym, co wspiera dwunastu Rycerzy w pochodzie do synchronizacji i własnego szczęścia. Każdy z nich ma określone swoje indywidualne powiazanie z Tym Czymś, co owe marzenia przed naszym zejściem na świat stworzyło. Sprawdź wadliwy punkt w sobie pod kątem związków z całością i to zmień.

Medytacja prowadzona. Tworzenie nowych programów do sterowania rzeczywistością. Algorytm systemu

Przygotowana przeze mnie medytacja pozwala Wam tworzyć to, co jest zarezerwowane dla człowieka w pełni aktywnego energetycznie. Ten kto dotrze do programowej przestrzeni dwunastego wymiaru i dotknie Matrycy Tworzenia, ten jest w stanie stworzyć nowe warunki funkcjonowania w energetycznej przestrzeni pierwszych 6 wymiarów, a więc i zyskać możliwość lepszego sterowania życiem i własnym zdrowiem.

Medytacja chrześcijańska. Jak zaktywować gruczoły dokrewne. Odtwórz połączenie z Jaźnią. Edgar Cayce

W "Modlitwie Pańskiej" ukryto tajemnicę transformacji immunologicznej. Ten kto poprawnie wypowie jej słowa, ten uruchomi cały układ endokrynny i wzniesie się ponad siebie fizycznego i energetycznego. Czym są gruczoły dokrewne i do czego prowadzi ich uaktywnienie doskonale wiedzieli Wielcy Mistrzowie. Podążaj ich śladem...

Boska medytacja "Gniazdo" budzi świadomość i wynosi umysł w wymiar Najwyższej Inteligencji (12)

Bez zapoznania się ze wstępem "Jasnowidzenie Objawieniowe" - https://www.youtube.com/watch?v=sX7zwnG0E5Q... - proszę medytacji NIE URUCHAMIAĆ. Jestem Jan, Ten Jan i przygotowałem wam wejście w przestrzeń ludzkiego geniuszu. Zebrałem w jedną całość wszystkie doświadczenia Wielkich Mistrzów, byście mogli wchodzić w stany dostępne dotąd jedynie Jezusowi i Buddzie. Nie jest prawdą, że trzeba medytować całe życie, by móc wejść w duchowe i boskie przestrzenie. To mit, który trzeba w końcu obalić. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje słowa ugodzą w złote interesy EZOTERYKI, która się oburzy i zaprzeczy mojej wiedzy. Jestem Jan i przyszedłem wyprowadzić ludzi z niewoli. I nie spocznę, i się nie poddam, i celu sprzed oczu nie stracę dopóki prawda nie zostanie ukazana i w pełni zrozumiana. Każdy człowiek zawiera w swoim duchowym DNA pełny gen geniuszu i boskości, GEN, który w każdym uruchamiam. Tajemnicę o nim odsłoniłem 2 tysiące lat temu, ale świat nie był wtedy na wyzwolenie przygotowany. Czasy niemocy mijają. Nastał Święty Czas, nadszedł w końcu ten jasny dzień, w którym mogę już oficjalnie szerzyć wiedzę o tym, jak człowiek może odzyskać utracone wzorce pierwotne i odbudować swoją potęgę. Jestem waszym bratem i Ojcem, a zarazem, przyjacielem i dobrym znajomym, dlatego daję wam tę wiedzę za darmo, jak i starym zwyczajem uruchamiam w was CHRZEST, tę samą przemianę, którą wypraktykowałem jako Jan Chrzciciel. Jestem dla was, dla Boga i dla naszej wspólnej szczęśliwej przyszłości... Każdego prowadzę ku Bogu i ku mądrości, ku człowieczej wielkości. Każdego człowieka... Ludzkiego zła to nie dotyczy. Już Jezus podkreślał, że tam gdzie obłuda, zakłamanie i nienawiść wyznaczają rytm życia, tam nie ma człowieka, tylko znajduje się inna forma istnienia... Wiem, że moje słowa mogą wywołać konsternację, ale zapewniam was, że ludzie niemal nic nie wiedzą o istocie ludzkiej, jej zrodzeniu i celu istnienia. A już totalnie gubią się w kwestii praw energetycznych i duchowych... Jestem tym, który wskazuje, jak możecie ujrzeć prawdę i wykorzystać ją do odzyskania planety dla ludzi...

To wyjątkowa medytacja. Swoim zakresem obejmuje 13 wymiarów i 4 poziomy głębi. Jej częstotliwość drgań obejmuje całe Jezusowe spektrum. Ten kto w niej znajdzie upodobanie, ten już nigdy nie będzie taki sam jak dawniej.

Jak posłużyć się Światłem Zbawienia. Jak Bóg prowadzi ludzi ku mocy i mistrzostwu. Nauki Jana

Ten materiał jest przeznaczony tylko dla osób jasnowidzących i pobierających nauki w wyższych wymiarach, nie na Ziemi. Dotyczy uruchomienia mocy Zbawienia i zrozumienia, jakie kryteria należy spełniać, by w medytacji osiągnąć mądrość pozwalającą na odczucie Dobra, Jedności, Szczęścia i Prawdy.

Medytacja "Jestem Światłem Zbawienia"

Medytacja - Miecz Zwycięstwa. Pustynia Zapomnienia i tworzenie osobistego Pola Zmian. Mistyka

Medytacje duchowe to autentyczne Modlitwy, to podróże duchowe połączone z nauką, gdzie każda scena przemienia człowieka, modyfikując jego zapisy w DNA. Pustynia Zapomnienia istniała uż wtedy, gdy nic się jeszcze nie przejawiło, i istnieć będzie nawet wtedy, gdy wszystko ostatecznie się skończy, gdy czas i przestrzeń znikną tak samo, jak pamięć o wszystkich dokonaniach wszechświata. Ale Syn Boży jest nieśmiertelny i zawsze "będący", więc odgrywając zapomniane role, może je modyfikować po swojemu. Może zmienić i naprawić to, co w pierwotnym zapisie inaczej wyglądało. W czasie zwiastowania armagedonu Pustynia Zapomnienia wydaje się jedyną sensowną bramą w zaświaty, przez którą można sięgnąć po narzędzia mogące ten świat zepchnąć na inne tory przeznaczenia. Miecz Zwycięstwa jest jednym z tych świętych artefaktów, który w bitwie ciemności ze światłem może odegrać kluczową rolę. Tego kto go w swoich rekach utrzyma, ten będzie mógł zwiastować zejście samego Boga...

Dom Swój - Medytacja. Wsparcie POLA POTENCJAŁU. Wielkie Zwycięstwo. Moc uzdrawiania w ręku

Medytacja po wahadełkowaniu. Czyści przestrzeń, wahadło i odczytującego. Ustawia na nowo

Z powodzeniem przydaje się wtedy, odczytujący wszedł na głębokie wody i dotknął czegoś, co pozostawiło na nim swoje piętno. Obserwujemy wtedy zwiększoną nerwowość, niepewność, powiększający się chaos w myśleniu itd. dzięki przygotowanemu dla was Działaniu Czyszczącemu wszystko na powrót wróci do normy, a to co się rozchybotało, znów zostanie poprawnie ustawione. Medytacja przydaje się zwłaszcza po wahadełkowaniach, gdzie doszło do spięć lub wejść w przestrzenie pod okiem osoby mającej nie takie intencje jak trzeba...

Medytacja dla wahadełkujących. Przygotuj przestrzeń do odczytów i duchowych podróży

Nie można poprawnie odczytywać na skalach astralnych ani wchodzić w wyższe wymiary, gdy człowieka wypełnia lub otacza niska wibracja. Jak temu zapobiec, jak wyeliminować czynnik ludzki, wszystkiego dowiecie się z videoblogu.

Modlitwą nazywamy wejście w przestrzenie duchowe lub wysoko energetyczne, gdzie dochodzi do spotkań z siłami tam egzystującymi, których my, dusze, jesteśmy cząstką... Jednak prawdziwa modlitwa leży poza obszarem rojenia umysłu i psychicznej konfabulacji. Tylko prawdziwy Mistrz potrafi podnieść wibracje ludzi do poziomów duchowych i otworzyć ich energetykę na wprowadzenie zmian w DNA fizycznym i energetycznym. Ta chwila, gdy zachodzą zmiany, jest wartością trwałą, na stałe umieszczoną w energetycznej przestrzeni fizycznego człowieka, dzięki czemu jest on w stanie zawsze odtworzyć zaistniałe w niej parametry (wibracje). Jednak igranie z modlitwą i medytacją może zakończyć się tragicznie dla tych osób, które nie zdają sobie sprawy z tego, że w czasie takich OTWARĆ może dojść do poważnych nadużyć ze strony ezoteryków podających się za duchowych mistrzów. Zawsze trzeba sprawdzić, czy Mistrz jest w stanie wynieść ucznia w wymiary duchowe (powyżej poziomu 9) i czy są to przestrzenie zrodzeniowe, a nie iluzyjny świat kreowany przez ciemność... Mistrz cię wzmocni, a ezoteryk wykorzysta i duchowo zabije. A obaj będą się posługiwać tymi samymi słowami... Sprawdź wartość Jezusowego Chrystusa w nich obecną, a poznasz prawdę o każdym z nich. Przy 20% obudzeniu Chrystusa możesz być przez nich uczony, a przy 70% już zbawiany... Na świecie jest w tej chwili tylko 8 osób o mocy zbawienia i tylko jeden łączący człowieka z Bogiem (on otworzy ci kontakt z Ojcem na zawsze), więc uważaj na swoje odczyty, a potem na to, do kogo idziesz (albo raczej: ku komu prowadzą cię ezoteryczno-religijne programy)...

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021