Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Eden Wolni Ludzie

Eden Wolni Ludzie

Eden to pole potencjału, które wspiera ludzi pragnących, by drugiemu człowiekowi było dobrze, rozwijał swoje pasje i żył pełnią życia. Ten dział przeznaczony jest dla osób, którym jego Idea jest bliska i pragną go współtworzyć. Wiedza zawarta w poniższych materiałach przedstawia w szczegółach jak rozwijać swoją energetyczną i duchową moc, tłumaczy zasady funkcjonowania istoty ludzkiej i całej rzeczywistości, to prawdziwa mistyczna uczta dla smakoszy duchowości.

„Moim celem jest świat wypełniony przyjaciółmi, ludźmi zdrowymi, szczęśliwymi i żyjącymi na planecie pozbawionej granic. Ale ja sam Edenu nie zbuduję. Mogę być jedynie iskrą zapalającą wysuszone drzewo...”

Zbigniew Jan Popko

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021