Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Eden Wolni Ludzie

Eden Wolni Ludzie

Eden to pole potencjału, które wspiera ludzi pragnących, by drugiemu człowiekowi było dobrze, rozwijał swoje pasje i żył pełnią życia. Ten dział przeznaczony jest dla osób, którym jego Idea jest bliska i pragną go współtworzyć. Wiedza zawarta w poniższych materiałach przedstawia w szczegółach jak rozwijać swoją energetyczną i duchową moc, tłumaczy zasady funkcjonowania istoty ludzkiej i całej rzeczywistości, to prawdziwa mistyczna uczta dla smakoszy duchowości.

„Moim celem jest świat wypełniony przyjaciółmi, ludźmi zdrowymi, szczęśliwymi i żyjącymi na planecie pozbawionej granic. Ale ja sam Edenu nie zbuduję. Mogę być jedynie iskrą zapalającą wysuszone drzewo...”

Zbigniew Jan Popko

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021