Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje dla każdego Medytacja prowadzona 1700Hz Krąg Przemiany

Medytacja prowadzona 1700Hz Krąg Przemiany

Krąg przemiany – medytacja prowadzona, która tworzy w mózgu 2 fale. Pierwsza o częstotliwości drgań 3 Hz (delta), druga o sile 1700Hz (omega).

Zachodzi zmiana DNA.Transformacja zwiększająca siłę kreacji

Dzięki temu znika zwątpienie, negatywne myślenie, pojawia się poczucie wolności od ograniczeń i powraca pewność siebie oraz poczucie, że przyszłość może i będzie kształtować się tak, jak dyktują to marzenia i aktywne chęci. W takim stanie rozwiązania przychodzą naturalnie i jest ich więcej niż dotychczas. Pojawia się również cierpliwość w dążeniach, wytrwałość i spokój. Indywidualne na niespotykanym poziomie łączy się z osobowym, odbudowując zdrowie, pasma duchowe i nici łączące z pasmami stworzenia.

Wyjątkowa, bardzo mocno osadzona w Biologii, potrafi czynić cuda, gdy człowiek nastawiony jest na asertywność.

Sprawdzając drgania fal mózgowych w prosty sposób można określić, czy medytacja jest prawdziwa i jaki ma na nas wpływ. Pozwala dostrzec, jakie nadzienie kryje umowny kolorowy cukierek, który może okazać się nie taki słodki...

Chcesz wiedzięć wiecej? Sprawdz jak za pomocą Skal Astralnych (Skale Duchowej Mądrości) możesz sprawdzić, kto tak naprawdę potrafi medytować.

Skala Astralna nr 8 - Skala Wibracji i stanów szczytowych osiąganych w czasie medytacji.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021