Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje dla każdego Medytacje na sukces

Medytacje na sukces

  • Jaki jest przepis na sukces?
  • Jakie mechanizmy pomagają w jego osiągnieciu?
  • Czemu jedni osiągają sukces z łatwością, a inni trudzą się latami?

Człowiek to istota wielowymiarowa. Składa się z kilku członów, które razem ze sobą współgrają i jakakolwiek dysharmonia w nich powoduje, iż może pojawić się niechęć i brak motywacji do działania - tak potrzebna do osiągania osobistych celów.

Jaki wpływ na osiąganie sukcesu ma człowiek i wielowymiarowa rzeczywistość. 

Wznosząc się na Wyższe Stany Świadomości, zyskujemy wpływ na kształtującą się przyszłość w niższych obszarach. Dzięki temu możemy osiągnąć wymarzony sukces.
Obejrzyj materiał Zbigniewa Jana Popko, a następnie skorzystaj z medytacji na sukces. Medytacja od 24:22 min.
Zaprogramuj się na wyższą wibrację i poznaj przestrzeń znajdującą się poza quantum. 

Zaprogramuj swoje życie. Zastosuj medytację. Jak osiągnąć SUKCES w każdym obszarze życia?

Materiał z medytacją prowadzoną na osiągnięcie sukcesu.

Medytacja osiągania celów i spełniania marzeń. "Zamek z Piasku." Sięgnij po lepszą przyszłość.

Jeśli chcesz osiągnąć wymarzone cele to ta medytacja może znacznie skrócić czas realizacji pragnień i marzeń. Jak to jest możliwe?
Dzięki niebywałej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i zdolnościom Jana powstała specjalnie przygotowana medytacja, która prowadzi nie tylko do wyciszenia i relaksu, ale budzi pełny potencjał człowieka. Podczas jej praktykowania uruchomiony zostaje kanał duchowy, taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe.

Medytacja sukcesu, obfitości i odwagi. Spełnij swoje marzenia. Jest w niej aktywny KOD BOGA.

To medytacja dla zaawansowanych, ale ma tak ogromne znaczenie dla rozwoju osobistego, duchowego i dla zrozumienia Rzeczywistości. 

To prawdziwa MEDYTACJA, a nie afirmacja ukryta pod jej szyldem, do czego są wszyscy przyzwyczajeni. Cała Mistyczna oprawa rozpoczyna się dopiero w połowie medytacji. Ale by do niej doszło, w pierwszej części uruchomiana jest część informacyjna. Od razu się przyznam, że i ona wprowadza zmiany w ludzkim DNA. Wprowadza w tym zakresie, który dany człowiek jest w stanie przyjąć. Są otwierane ścieżki poznania do tych fragmentów, których zgłębienie go interesuje. Dopiero jest ta wiedza w nim budzona, jak i tak ustawiana energetyka, by umysł mógł się łączyć z Jaźnią. Uczyłem się tych technik kilkadziesiąt lat u Mistrzów Duchowych w zaświatach. Są to jedyne medytacje umożliwiające zjednoczenie wszystkich 10 ciał, jak i bezpośredni kontakt z Bogiem. Zszedłem, by budzić w ludziach świadomość. Niestety, nikt dotychczas nie wiedział, czym ona jest, ani nie domyślał się, czym jest umysł czy też psychika. Uczenie o tym wymaga nie lada cierpliwości, tak samo jak jasnowidzenia i podróżowania po światach energetycznych i duchowych. No ale powoli ten obraz się zmienia. Tysiące ludzi podąża już moim śladem. Nie tylko poprawili swoje zdrowie lub całkowicie wyzdrowieli, nie tylko po mistrzowsku korzystają ze skal, ale zaczęli również pomagać innym... I z tych ich osiągnięć jestem bardzo dumny...

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021