Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Programator

Programator

Programator to ewenement, a jego działanie jest zaskakujące. Teraz korzystając z programatora można w końcu zrobić coś, dzięki czemu wpływa się na emocje i je ustawia, wpływa się na podstawowy umysł, a więc na tzw. podświadomość i przeprogramowywuje się ją zgodnie z prawami duchowymi. Wszystko to, dzieje się odtwarzając Kod Źródłowy i to jak człowiek powinien wg świętych zapisów zrodzeniowych funkcjonować, jak powinien przeżywać świat na poziomie psychiki i jak powinien go tworzyć za pomocą drugiego umysłu.

Jak działa, do czego służy? Twórz świat od podstaw

Wszystko na temat jak korzystać z programatora znajdziesz w poniższym wideoblogu:

Programator dostępny jest w plikach do pobrania na naszej stronie:
https://www.popko.pl/home38skale-astralnehtml
 
FB grupa wsparcia: Programator. Eden - Pole Potencjału
https://www.facebook.com/groups/966998211026133/?ref=share_group_link
Data dodania 03.10.2023 r.

Aktywator. Jak działa, do czego służy? Wzmocnij swoje działania

Aktywator to kolejny krok do wyzwolenia się z ograniczeń, wzmocni Waszą osobistą moc do działania, co stało się możliwe dzięki temu, że wcześniej udostępniony został Programator oraz Doprogramator.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021