Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Programator

Programator

Programator to ewenement, a jego działanie jest zaskakujące. Teraz korzystając z programatora można w końcu zrobić coś, dzięki czemu wpływa się na emocje i je ustawia, wpływa się na podstawowy umysł, a więc na tzw. podświadomość i przeprogramowywuje się ją zgodnie z prawami duchowymi. Wszystko to, dzieje się odtwarzając Kod Źródłowy i to jak człowiek powinien wg świętych zapisów zrodzeniowych funkcjonować, jak powinien przeżywać świat na poziomie psychiki i jak powinien go tworzyć za pomocą drugiego umysłu.

Jak działa, do czego służy? Twórz świat od podstaw

Wszystko na temat jak korzystać z programatora znajdziesz w poniższym wideoblogu:

Programator dostępny jest w plikach do pobrania na naszej stronie:
https://www.popko.pl/home38skale-astralnehtml
 
FB grupa wsparcia: Programator. Eden - Pole Potencjału
https://www.facebook.com/groups/966998211026133/?ref=share_group_link
Data dodania 03.10.2023 r.

Aktywator. Jak działa, do czego służy? Wzmocnij swoje działania

Aktywator to kolejny krok do wyzwolenia się z ograniczeń, wzmocni Waszą osobistą moc do działania, co stało się możliwe dzięki temu, że wcześniej udostępniony został Programator oraz Doprogramator.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021