Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Bydgoszcz

Bioenergoterapia Bydgoszcz

Świat energetyczny – co o nim wiecie? Jeśli niewiele, warto mu się bliżej „przyjrzeć”. Choć niewidoczny (jak bakterie czy wirusy), jego wpływ na każdy aspekt waszego życia jest olbrzymi.

Każdy z Was jest składową ciała i umysłu (20%) z istotą energetyczną (80%). Co to oznacza? Jeśli do tej pory dbaliście o fizyczne ciało i relaks dla „głowy” - zaniedbywaliście się. Wiecie co teraz powinniście zrobić, by odzyskać pełnię kontroli nad zdrowiem, relacjami, finansami? Pilne zadbać o struktury energetyczne:

 • usunąć blokady,
 • uzupełnić deficyty,
 • ustawić odpowiednie częstotliwości dla przepływu energii.

Choć sami tego nie zrobicie, możecie liczyć na pomoc.

Ale od początku... Jak zostało wspomniane - jesteście istotami energetycznymi w fizycznym ciele. Każda z komórek organizmu posiada swój energetyczny odpowiednik. Myśli, uczucia, emocje – to także procesy energetyczne, emitowane przez każdą istotę żywą. Energie wszystkich wciąż się przenikają (wysyłane i pobierane). Proces ten odbywa się samoistnie i całodobowo. A Wy często jesteście nieświadomi jego konsekwencji.

Gdy wpadacie w niskie wibracje (jak złość, nienawiść) lub jesteście pod wpływem osób ze znacznie silniejszą, negatywną energią, pojawiają się zakłócenia w przepływie (energii) lub jej deficyty. Nagle życie Wam się „sypie”. Tracicie:

 • zdrowie (ponad 70% chorób to pokłosie problemów z energetyką),
 • spokój,
 • możliwość nawiązania relacji,
 • kontrolę nad finansami.

Zaczynają się kłopoty – nic się nie układa. W portfelu pustki. Znajomi się odwracają, a ciało odczuwa dyskomfort lub ból. Ogarnia Was paradoksalny strach i niepokój. Zupełnie jakby ciążyło nad Wami fatum.
Na szczęście jest na to rada i jest nią kontakt z bioenergoterapeutą.

Bioenergoterapeuta w Bydgoszczy

Poczuliście potrzebę spotkania i przeszukujecie internet, by znaleźć jakiegoś? Zastanówcie się.

 1. Czy to co jest najcenniejsze – zdrowie i relacje, ale także: wigor, spokój, finanse. chcecie oddać w niesprawdzone ręce? Nie lepiej (zamiast losowej osoby) od razu wybrać kogoś, kto będzie najwyższej klasy specjalistą? Dyplomowanym mistrzem bioenergoterapii? Nauczycielem i duchowym przewodnikiem wielu uzdrowicieli w Polsce?
 2. Czy wiecie, że uzdrowiciel który poinformuje Was o konieczności spotkania na żywo, może być hochsztaplerem? Energia nie zna czasu, granic, odległości. To tak jakbyście myśleli, że powietrze rządzi się tymi samymi prawami co Wy. Aby dobroczynny „zastrzyk” energii zadziałał i uruchomił w Was proces samouzdrawiania, bioenergoterapeuta może znajdować się na innym kontynencie!
 3. Czy sesja uzdrawiania musi kosztować krocie? Ktoś chce od Was 200 zł. lub więcej? Możecie się zgodzić, bo „kto bogatemu zabroni”. Tymczasem już kilkadziesiąt (dokładnie 35) złotych wystarczy, by uzyskać nie „bylejaką” pomoc, a impuls energii z najlepszych „rąk” w Polsce, a kto wie - może nawet na świecie. Jedyne co musicie zrobić, to zapisać się na listę i uruchomić komputer z internetem, aby połączyć się na kanale YouTube z mistrzem.

Zatem jeśli nie dajecie już rady normalnie funkcjonować, gdyż cierpicie na blokady i/lub deficyty energii, Zbigniew Jan Popko jest dla Was ratunkiem.

Duchowy uzdrowiciel - Bydgoszcz zasługuje na rozwój

Lekarze są profesjonalnie wyszkoleni w specjalizacjach i pomogą wyleczyć większość dolegliwości. Niestety rzadko patrzą na Was całościowo (holistycznie) co oznacza, że nie zlikwidują źródła problemów. A Wy po pewnym czasie, znów zaczniecie podupadać na zdrowiu. Medycyna zadba o kości, organy czy psychikę, ale pominie „schorowaną” istotę energetyczną. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy Zbigniewa Jana Popko - mistrza bioenergoterapii, duchowego uzdrowiciela, ale także nauczyciela świadomego życia.

Popko posiada moc energetyczną i duchową, która pozwoli:

 • oszacować wasz stan energetyczny oraz zlokalizować niedomagające organy, rozpoznać zaburzenia,
 • poskładać na nowo rozchwianą energetykę,

by w finalnym rozrachunku, pozbyć się nie tylko skutków, ale i źródła problemów.

Jak to zrobi?

 • oczyszczając struktury energetyczne i usprawniając przepływ energii,
 • zasilając niedomagające organy poprzez uzupełnienie ich energetycznych braków,
 • usuwając kody i programy,
 • pozbywając się niskich wibracji i ustawiając przepływ energii na poprawnej częstotliwości,
 • uruchamiając wewnętrznego lekarza, by pobudzić proces regeneracji.

Wasza dusza znów zapanuje nad umysłem i ciałem! Dzięki dbaniu o siebie (odpowiednia dieta, ćwiczenia gimnastyczne, unikanie niskich wibracji (stresu, pogardy, etc) odzyskacie stałą kontrolę nad życiem. Dzięki temu będziecie mogli wyruszyć w duchową podróż ze Zbigniewem Janem Popko jako nauczycielem świadomego życia. By przestać błądzić, stać się najlepszą wersją siebie, współodczuwać i współtworzyć. Zmieniać rzeczywistość dla dobra ludzkości i pomagać innym.

Bionergoterapia Bydgoszcz - wybiera uzdrowiciela duchowego

Pamiętajcie – energia nie zna definicji. Nic jej nie ogranicza, ani nie hamuje. Nie ma dla niej znaczenia czas, miejsce, odległości. Działa wszędzie, gdyż jest wszędzie.

Stąd autorskie sesje uzdrawiania online przez kanał YouTube, są równie efektywne jak spotkania na żywo. Wybierając Popko:

 • oszczędzacie - odpadają dojazdy, branie wolnego w pracy, czekanie na terminy, koszt zakwaterowania, stres spotkania twarzą w twarz. Dodatkowo sesja jest znacznie tańsza, niż u większości uzdrowicieli.
 • zyskujecie - dobroczynny zastrzyk energii od samego mistrza, który uzdrowi wasze ciało i duszę. Dodatkowo może stać się impulsem do zmian duchowych, których już nikt i nic nie powstrzyma.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021