Jesteś tutaj: Ważne Kurs Bioenergoterapii 2024

Kurs Bioenergoterapii 2024

Wszystkich zainteresowanych naturalnymi metodami uzdrawiania ZAPRASZAMY na kolejną edycję kursu przygotowującego 
do uzyskania uprawnień czeladniczych oraz mistrzowskich (dla czeladników z 3-letnią praktyką) w zawodzie bioenergoterapeuty.

Kurs bioenergoterapii jest przeznaczony dla osób które:

• interesują się naturalnymi metodami uzdrawiana,
• chcą uzupełnić swoją wiedzę i poznać nowe techniki uzdrawiania,
• rozwijają samodzielnie techniki uzdrawiania, lecz chcą doskonalić się pod okiem praktyków,
• posiadają praktykę w bioenergoterapii, ale potrzebują ugruntowania wiedzy i sprawdzenia umiejętności, by uzyskać przygotowanie do egzaminu państwowego,
• chcą zdobyć wiedzę i umiejętności, by pomagać sobie i rodzinie
• chcą zdobyć nowy zawód i realizować pasję pomagania innym.

kurs bioenergoterapii 2024

Dołącz do kolejnej edycji kursu, który uzupełni Twoją wiedzę i umiejętności w zawodzie bioenergoterapeuty oraz przygotuje Cię do egzaminów rzemieślniczych.

To doskonała okazja dla wszystkich osób, które pragną profesjonalnie zajmować się bioenergoterapią i prowadzić własny gabinet.

Zdanie egzaminu zawodowego i uzyskanie tytułu czeladnika lub mistrza bioenergoterapii otworzy przed Tobą możliwość prowadzenia działalności we wszystkich krajach Unii Europejskiej, zgodnie ze standardami zawodu i tzw. EuroPass.

Kurs organizowany jest pod patronatem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów. Poprowadzą go mistrzowie bioenergoterapii oraz instruktorzy praktycznej nauki zawodu: Beata Fijoł, Mariola Włodarczyk.

W programie kursu znajdują się m.in.:

 • Zasady bioenergoterapii
 • Budowa ciał energetycznych
 • Przyczyny powstawania zaburzeń energetycznych
 • Metody diagnozowania
 • Oczyszczanie zaburzeń i blokad energetycznych
 • Zabiegi bioenergoterapii
 • Formy doskonalenia bioenergoterapeuty
 • Metodyka pracy z klientem
 • Podstawowe przepisy prawa gospodarczego oraz zasady prowadzenia działalności gospodarczej
 • Podstawowe przepisy prawa pracy, bhp, ochrony p.poż. i ochrony środowiska

Zapisy na kurs bioenergoterapii

Aby się zapisać, prosimy kierować zgłoszenia na adres e-mail: kurs.bioenergo@wp.pl lub dzwonić pod numer telefonu 509 015 150.

Uwaga: Cena kursu nie obejmuje kosztu egzaminu czeladniczego i mistrzowskiego - opłata ta jest dokonywana na konto Izby przed egzaminem.

Kurs skierowany jest do osób, które:

 • Posiadają wiedzę z zakresu bioenergoterapii i stosują zabiegi w praktyce, ale potrzebują uzupełnienia przed egzaminem w izbie rzemieślniczej.
 • Chcą usystematyzować swoją wiedzę z zakresu bioenergoterapii.
 • Ukończyły inne szkolenia z bioenergoterapii i mają praktykę, ale potrzebują przygotowania do egzaminu czeladniczego.
 • Planują przystąpić do egzaminu mistrzowskiego i posiadają dyplom czeladniczy oraz co najmniej 3-letni okres prowadzenia własnej praktyki.

Po zaliczeniu egzaminu sprawdzającego i spełnieniu wymagań Ustawy o rzemiośle oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, będziesz mógł przystąpić do egzaminu czeladniczego lub mistrzowskiego w Beskidzkiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej.

Zapisy trwają.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

bioenergoterapia kurs 2024

Kurs Bioenergoterapii 2024 r.

Czytaj więcej...

Czym zajmuje się bioenergoterapia?

Bioenergoterapia jest naturalną metodą leczenia zaliczaną do medycyny niekonwencjonalnej. Jej główne zadania to naprawa ciała fizycznego, w tym ludzkiej psychiki oraz w pewnym stopniu odtworzenie ciała egzystencjalnego i struktur przestrzennych, które są podstawą, na jakiej buduje się sytuacje i relacje międzyludzkie w świecie rzeczywistym. Jest częścią bardziej kompleksowego uzdrawiania energetycznego, które swoim zasięgiem obejmuje obszar ciała fizycznego i energetycznego.

Oczyszczenie przestrzeni (biopola), oznacza nic innego jak usunięcie negatywnych, obniżających i niszczących człowieka energii, na skutek czego powraca to co dla człowieka najcenniejsze: zdrowie, spokój, harmonia i radość życia.

Kurs bioenergoterapii

Kurs bioenergoterapii organizowany pod patronatem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów, to kurs zawierający znany zakres działania bioenergoterapii, a dodatkowo przybliża nowe możliwości działania. To nowatorskie, uzupełnione  podejście, to  rodzaj bioenergoterapii wielowymiarowej,  gdzie wiodącą metodą wykonywania działania uzdrawiającego, jest autorska metoda Zbigniewa Jana Popko polegająca na oczyszczaniu zaburzeń energetycznych poprzez koherencję pól wysokoenergetycznych.

Zbigniew Jan Popko od wielu lat jest dyplomowanym mistrzem bioenergoterapii, jednak na tym nie poprzestaje. Jego ciągła praktyka i doświadczenie w pracy z energiami oraz nieustanne  dążenie do zwiększenia skuteczności uzdrawiania sprawiło, że wyniósł on swoje działanie na wyższy poziom i wyznaczył nowy kierunek, który można określić mianem nowoczesnej bioenergoterapii wielowymiarowej.  Jej zasady i praktyczne aspekty, można poznać biorąc udział  w tym kursie bioenergoterapii.

Nowoczesna bioenergoterapia wielowymiarowa

W przypadku autorskiej metody uzdrawiania opracowanej przez Zbigniewa Jana Popko zmiany zachodzą na każdym polu (fizycznym energetycznym i duchowym ) i mogą obejmować  12  wymiarów tworzących istotę ludzką.  Sprawia to, że działanie metodą Zbigniewa Jana Popko ma szerszy zakres działania, niż tradycyjna bioenergoterapia.

Aby efekty działań bioenergoterapii wielowymiarowej były jeszcze bardziej widoczne i przyniosły oczekiwane rezultaty zaleca się:

 • dbać o ciało fizyczne, poprzez prowadzenie prozdrowotnego stylu życia: zdrowe odżywianie czy aktywność fizyczna,
 • żyć zdrowiem, marzeniami, przyszłością,
 • utrzymywać pozytywne myślenie oraz być w radości,
 • dbać o relacje międzyludzkie i kontakty ze światem.

Bioenergoterapia kurs - kto może uczestniczyć

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i podniesieniem swoich umiejętności w zakresie bioenergoterapii wielowymiarowej, jak i tych którzy przygotowują się  do egzaminu w zawodzie bioenergoterapeuty, zapraszamy na kurs bioenergoterapii organizowany pod patronatem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów, który przeznaczony jest dla osób:

 • posiadających praktykę z zakresu bioenergoterapii, ale potrzebują uzupełnienia i utrwalenia wiedzy,
 • mających już jakieś doświadczenia z przebytych kursów, ale chcących poszerzyć swoje umiejętności w obszarze bioenergoterapii oraz technik oczyszczania i uzdrawiania z zaburzeń energetycznych,
 • posiadających stopień czeladniczy oraz 3-letnią praktykę, pozwalających na przystąpienie do egzaminu mistrzowskiego.

Kurs bioenergoterapii to nowe możliwości rozwoju i doskonała okazja dla osób, które posiadają już swoją praktykę, ale chcących zdobyć uprawnienia zawodowe.

Otrzymanie tytułu zawodowego pozwala na prowadzenie działalności we wszystkich krajach Unii Europejskiej (uprawnienia zawodowe zgodnie ze standardem zawodu bioenergoterapeuty oraz tzw. EuroPass).

Serdecznie zapraszamy!


Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021