Jesteś tutaj: Ważne Kurs Bioenergoterapii

Kurs Bioenergoterapii

Kurs Bioenergoterapii 2022 został zakończony.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

Wszystkich zainteresowanych naturalnymi metodami uzdrawiania ZAPRASZAMY na kolejną edycję kursu przygotowującego 
do uzyskania uprawnień czeladniczych oraz mistrzowskich (dla czeladników z 3-letnią praktyką) w zawodzie bioenergoterapeuty.

Kurs bioenergoterapii jest przeznaczony dla osób które:
• interesują się naturalnymi metodami uzdrawiana,
• chcą uzupełnić swoją wiedzę i poznać nowe techniki uzdrawiania,
• rozwijają samodzielnie techniki uzdrawiania, lecz chcą doskonalić się pod okiem praktyków,
• posiadają praktykę w bioenergoterapii, ale potrzebują ugruntowania wiedzy i sprawdzenia umiejętności, by uzyskać przygotowanie do egzaminu państwowego,
• chcą zdobyć wiedzę i umiejętności, by pomagać sobie i rodzinie
• chcą zdobyć nowy zawód i realizować pasję pomagania innym.

Zapisy i pytania prosimy kierować na adres mailowy: kurs.bioenergo@wp.pl lub pod nr telefonu 509 015 150.

W programie kursu m.in.
-zasady bioenergoterapii
-budowa ciał energetycznych
-przyczyny powstawania zaburzeń energetycznych
-diagnozowanie zaburzeń energetycznych
-oczyszczania zaburzeń energetycznych poprzez koherencję pól wysokoenergetycznych – metoda Zbigniewa Jana POPKO
-tajniki zawodu bioenergoterapeuty
-etyka w zawodzie bioenergoterapeuty
-podstawowe przepisy prowadzenia działalności gospodarczej, prawa pracy, bhp i ochrony p.poż.

Metodą wiodącą jest metoda oczyszczania zaburzeń energetycznych poprzez koherencję pól wysokoenergetycznych Zbigniewa Jana POPKO uzdrowiciela duchowego oraz wieloletniego mistrza bioenergoterapii.

Czym zajmuje się bioenergoterapia?

Bioenergoterapia jest naturalną metodą leczenia zaliczaną do medycyny niekonwencjonalnej. Jej główne zadania to naprawa ciała fizycznego, w tym ludzkiej psychiki oraz w pewnym stopniu odtworzenie ciała egzystencjalnego i struktur przestrzennych, które są podstawą, na jakiej buduje się sytuacje i relacje międzyludzkie w świecie rzeczywistym. Jest częścią bardziej kompleksowego uzdrawiania energetycznego, które swoim zasięgiem obejmuje obszar ciała fizycznego i energetycznego.

Oczyszczenie przestrzeni (biopola), oznacza nic innego jak usunięcie negatywnych, obniżających i niszczących człowieka energii, na skutek czego powraca to co dla człowieka najcenniejsze: zdrowie, spokój, harmonia i radość życia.

Kurs bioenergoterapii

Kurs bioenergoterapii organizowany pod patronatem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów, to kurs zawierający znany zakres działania bioenergoterapii, a dodatkowo przybliża nowe możliwości działania. To nowatorskie, uzupełnione  podejście, to  rodzaj bioenergoterapii wielowymiarowej,  gdzie wiodącą metodą wykonywania działania uzdrawiającego, jest autorska metoda Zbigniewa Jana Popko polegająca na oczyszczaniu zaburzeń energetycznych poprzez koherencję pól wysokoenergetycznych.

Zbigniew Jan Popko od wielu lat jest dyplomowanym mistrzem bioenergoterapii, jednak na tym nie poprzestaje. Jego ciągła praktyka i doświadczenie w pracy z energiami oraz nieustanne  dążenie do zwiększenia skuteczności uzdrawiania sprawiło, że wyniósł on swoje działanie na wyższy poziom i wyznaczył nowy kierunek, który można określić mianem nowoczesnej bioenergoterapii wielowymiarowej.  Jej zasady i praktyczne aspekty, można poznać biorąc udział  w tym kursie bioenergoterapii.

Nowoczesna bioenergoterapia wielowymiarowa

W przypadku autorskiej metody uzdrawiania opracowanej przez Zbigniewa Jana Popko zmiany zachodzą na każdym polu (fizycznym energetycznym i duchowym ) i mogą obejmować  12  wymiarów tworzących istotę ludzką.  Sprawia to, że działanie metodą Zbigniewa Jana Popko ma szerszy zakres działania, niż tradycyjna bioenergoterapia.

Aby efekty działań bioenergoterapii wielowymiarowej były jeszcze bardziej widoczne i przyniosły oczekiwane rezultaty zaleca się:

  • dbać o ciało fizyczne, poprzez prowadzenie prozdrowotnego stylu życia: zdrowe odżywianie czy aktywność fizyczna,
  • żyć zdrowiem, marzeniami, przyszłością,
  • utrzymywać pozytywne myślenie oraz być w radości,
  • dbać o relacje międzyludzkie i kontakty ze światem.

Bioenergoterapia kurs - kto może uczestniczyć

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i podniesieniem swoich umiejętności w zakresie bioenergoterapii wielowymiarowej, jak i tych którzy przygotowują się  do egzaminu w zawodzie bioenergoterapeuty, zapraszamy na kurs bioenergoterapii organizowany pod patronatem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów, który przeznaczony jest dla osób:

  • posiadających praktykę z zakresu bioenergoterapii, ale potrzebują uzupełnienia i utrwalenia wiedzy,
  • mających już jakieś doświadczenia z przebytych kursów, ale chcących poszerzyć swoje umiejętności w obszarze bioenergoterapii oraz technik oczyszczania i uzdrawiania z zaburzeń energetycznych,
  • posiadających stopień czeladniczy oraz 3-letnią praktykę, pozwalających na przystąpienie do egzaminu mistrzowskiego.

Kurs bioenergoterapii to nowe możliwości rozwoju i doskonała okazja dla osób, które posiadają już swoją praktykę, ale chcących zdobyć uprawnienia zawodowe.

Otrzymanie tytułu zawodowego pozwala na prowadzenie działalności we wszystkich krajach Unii Europejskiej (uprawnienia zawodowe zgodnie ze standardem zawodu bioenergoterapeuty oraz tzw. EuroPass).

Serdecznie zapraszamy!

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021