Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Gdańsk

Bioenergoterapia Gdańsk

Czym jest bioenergoterapia? To wpływanie dobroczynną energią pochodzącą od uzdrowiciela duchowego, na osobę której zasoby (energii) zostały wyczerpane lub pojawiły się zakłócenia w jej przepływie. Energia jest wszędzie. Wasze myśli, emocje są nią. Dodatkowo każda komórka waszego ciała, posiada swój energetyczny odpowiednik.

Skąd wynikają zakłócenia? Nieustannie emitujecie energię i pobieracie ją od innych. Np. gdy w waszym polu energetycznym pojawi się istota o silniejszym biopolu (w dodatku niskowibracyjna czyli wrogo nastawiona, negatywna), może pozbawić Was energii lub nad wami zapanować.

Jest na to ratunek i jest nim bioenergoterapia. Zbigniew Jan Popko swoje uzdrawianie przeprowadza online. Zastanawiacie się jak można uzdrawiać na odległość? To proste. Jako bioenergoterapeuta posiada zdolność przesyłania energii, dla której czas, przestrzeń, granice, etc. - nie istnieją. Panuje nad nią i przekierowuje nadmiar do osób, których zasoby są uszczuplone lub mają problem z jej przepływem. Myśli o Was i znając wasze potrzeby uzupełnia deficyty, udrażnia struktury energetyczne. Dodatkowo jego impuls uzdrawiającej energii, aktywuje waszego wewnętrznego lekarza.

Chcecie znów poczuć się dobrze? Zmienić swoje życie? Zatem przed Wami...

Duchowy uzdrowiciel Gdańsk

Czy Gdańsk czy inne miasto lub wieś, są waszym miejscem zamieszkania, nie ma to dla Niego znaczenia. Jak zostało wspomniane - energia nie zna definicji odległości. Czy bioenergoterapeuta będzie tuż obok czy setki kilometrów od Was, jego moc będzie identycznie silna i efektywna.

Poznajcie Zbigniewa Jana Popko. Mistrza bioenergoterapii. Uzdrowiciela Duchowego. Człowieka, który nauczy Was świadomego życia.

Popko poprzez swoją stronę internetową, pokazuje drogę ku najlepszej wersji samych siebie. Dzięki kanałowi YouTube, przeprowadza sesje uzdrawiania.

Początkowo ludzie reagują sceptycznie - przyzwyczajeni jesteście do kontaktu fizycznego i lekarstw. On to rozumie. Jedyne o co prosi to „zaryzykowanie”. Nie każe Wam przerywać leczenia (rozumie sens medycyny tradycyjnej). Nie mówi Wam, byście przestali ufać lekarzom. Jedyne czego chce, to waszej wiary w jego moc.

Zgodnie z prawem wolnego wyboru, by Wam pomóc musicie mu zaufać. Co macie do stracenia? Nic oprócz kilku złotych. Co możecie zyskać? Nową jakość życia! Poprawę zdrowia, wzrost sił witalnych - słowem homeostazę całego organizmu. On nie tylko wyleczy objawy chorób, ale też źródło dolegliwości.

Warto czerpać energię od tych, którzy mają czyste serca i intencje i chcą Wam pomóc.

Bioenergoterapia w Gdańsku

Czy wiecie, że 70% chorób jest spowodowanych zaburzeniami w sferze energii? Że dbając o ciało i umysł, troszczycie się o siebie jedynie w 20%, bagatelizując pozostałe 80%, którymi są wasze pola energetyczne? Ciało fizyczne miewa złamania, zatrucia. Jest atakowane przez wirusy czy bakterie. Gdy tak się dzieje, rozpoczynacie proces leczenia i idziecie do lekarza.

Jednak na wasze ciało dodatkowo oddziałuje inne, niewidzialne „gołym okiem” zagrożenie. Niskowibracyjna energia. Wtedy jedynym wybawieniem jest bioterapia przeprowadzona przez uzdrowiciela duchowego, który:

 • zlokalizuje organy uszkodzone przez deficyty energii,
 • odtworzy prawidłowe zapisy w DNA (w miejsce uszkodzonych),
 • prześle swą dobroczynną energię,
 • uruchomi samonaprawę (wewnętrznego lekarza),
 • przywróci siły, wigor, zdrowie,
 • nauczy jak zadbać o siebie.

Bioenergoterapeuta Gdańsk - daj sobie pomóc

Przestańcie cierpieć i pozwólcie sobie na nową jakość życia. Co możecie zyskać? W ramach:

 • ciała fizycznego - odzyskanie zdrowia, poprawienie działania organów i narządów,
 • ciała energetycznego - poprawę stanu psychicznego, prawidłową częstotliwość wibracji i przesyłu/odbioru energii,
 • ciała egzystencjalnego - poprawę losu i osiągnięcie homeostazy,
 • struktur przestrzennych - realizację celów i pomoc swoim bliskim,
 • ciała duchowego - poprawę relacji z innymi.

Czy istnieje możliwość porażki? Tylko jeśli wątpicie w pomoc, a także gdy nie dążycie do zmian w życiu, a jedynie żądacie natychmiastowych efektów. Uzdrawianie to forma współpracy. Bioenergoterapeuta ją rozpoczyna, a Wy kontynuujecie:

 • zdrowym odżywianiem,
 • wysiłkiem fizycznym (sprężystość komórek),
 • rzuceniem nałogów,
 • unikaniem niskich wibracji (stresu, złości, zawiści).

Cokolwiek wymaga naprawy - uzdrowiciel duchowy da radę. Więc Wy także możecie.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021