Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Kalisz

Bioenergoterapia Kalisz

Bioterapia – lek na wszystkie problemy

Zastanawialiście się co stanowi o Was? Ciało fizyczne (wygląd) i umysł (charakter, osobowość) – to wymienicie na pewno. Tymczasem czy zdajecie sobie sprawę, że to tylko 20%? To czym naprawdę jesteście to dusza i istota energetyczna. A ciało stanowi jedynie „skafander” dla tego, co w Was najistotniejsze.

Jednak o ciele najczęściej myślicie. Najmocniej Wam „daje w kość”, gdy niedomaga. Kiedy dzieje się z Wami źle, idziecie do lekarza specjalisty albo psychologa/psychiatry. Leczycie się i walczycie z przypadłościami. Zazwyczaj osiągacie sukces – dyskomfort znika. Pytanie - na jak długo?

Ponad 70% dolegliwości, bierze się z nieprawidłowego przepływu energii. Medycy są specjalistami i pomogą Wam w konkretnej specjalizacji. Jednak jak wielu z nich patrzy całościowo (holistycznie)? Ilu dostrzeże w Was nie tylko przypadłość, niedomaganie komórek/organów? Ilu powie, że należy zadbać o energetykę organizmu? Lecząc same objawy, źródło dolegliwości pozostaje. Tu z pomocą może przyjść Wam jedynie...

Bioenergoterapeuta w Kaliszu dba o ciało, ale i o duszę

Ludzie coraz częściej szukają wsparcia dla medycyny tradycyjnej. Znajdują je w znanej, cenionej i praktykowanej od setek lat, medycynie niekonwencjonalnej. Konkretniej – bioenergoterapii. Już samo uświadomienie sobie energetycznych zależności, stanowi milowy krok ku zdrowiu. Wsparcie się bioterapią powoduje nie tylko zlikwidowanie objawów, ale i pozbycie się źródła chorób – deficytów energii i dysharmonii w biopolu i przepływie energii.

Zdarza się, że ciężko znaleźć źródło kłopotów – po prostu boli. Czujecie „w kościach”, że coś jest nie tak. Pomimo starań, coraz mniej w Was wigoru i chęci, a coraz więcej lęków, dyskomfortu. Pojawia się apatia czy senność. Ciężej cieszyć się życiem.

Jeżeli badania niczego nie wykazują, a stan się pogłębia i pogarsza – nie czekajcie. To, co pilnie potrzebuje naprawy, to pole energetyczne. Dopóki nie uzupełnicie deficytów, nie pozbędziecie się zakłóceń, nic i nikt nie będzie Wam w stanie skutecznie pomóc.

Świat energetyczny (czy tego chcecie czy nie, niezależnie od wiary w niego), ma na Was nieustający wpływ. Wasze emocje, słowa, uczucia – to wszystko energia. Energia którą emanujecie, ale równocześnie nasiąkacie nią jak gąbka.

Jeśli wysyłacie niskie wibracje - przepełnione złością, nienawiścią, chęcią krzywdzenia, to wróci do Was. Tak już jest, że energia lubi przyciągać podobną sobie. Jeśli nie potraficie w siebie uwierzyć, cechuje Was lęk i wieczne malkontenctwo, wokół Was pojawią się ludzie, którzy dodatkowo będą ciągnąć w dół i „żerować” na słabościach. Dlatego ważne jest, by otaczać się istotami wysokowibracyjnymi (przyjaznymi, o dobrych intencjach). By unikać jak ognia niskich wibracji. Tylko wtedy osiągniecie zdrowe ciało, duszę czy psychikę i poprawią się wasze relacje oraz finanse.

Najlepszy bioenergoterapeuta? Kalisz wie gdzie go szukać

Dla energii miejsce, odległości czy czas nie mają żadnego znaczenia. „Podróżuje” niezależnie od nich. Właśnie dlatego nie jest istotne czy bioenergoterapeuta znajduje się obok Was czy na drugim końcu świata. Efektywne uzdrawianie zależy tylko od umiejętności i wiedzy (a także dobrych intencji).

Istnieje autorska metoda uzdrawiania, prowadzona przez internet (a dokładniej kanał YouTube). Już nie musicie dojeżdżać, płacić za noclegi, stresować się wizytą „w cztery oczy”. Wydawać kroci, by uzyskać efekt. Dzięki YouTube - Zbigniew Jan Popko jest w stanie pomóc każdemu z Was. I to za jedyne 35 złotych! Czy widzicie tę oszczędność? To jednak nie wszystko. Najważniejsze dopiero przed Wami.

Zbigniew Jan Popko nie jest po prostu „pierwszym lepszym” bioenergoterapeutą. To dyplomowany mistrz (który wyszkolił dziesiątki uczniów), uzdrowiciel duchowy i nauczyciel świadomego życia w jednym. O jego możliwościach i darze, przekonały się tysiące ludzi. Nie ma choroby, dolegliwości, na którą by nie pomógł. Wystarczy zobaczyć setki podziękowań na jego stronie.

Co zrobić by pomógł i Wam? Wystarczy zapisać się na listę, uiścić skromną opłatę i mieć dostęp do internetu. Tylko tyle, by zmienić całe swoje życie. By dusza znów przejęła kontrolę nad ciałem i umysłem.

Zbigniew Jan Popko - duchowy uzdrowiciel w Kaliszu

Popko posiada wyjątkową moc energetyczną, ale co ważniejsze - duchową. Bez problemu zlokalizuje i namierzy deficyty, blokady, zakłócenia w polu energetycznym. Wtedy wyśle impuls dobroczynnej energii, która:

  • oczyści Was z niskowibracyjnych stanów (złość, nienawiść, stres, zawiść),
  • usunie zaburzenia, pozbędzie się blokad i uzupełni braki w energii,
  • przywróci homeostazę (równowagę organizmu),
  • uruchomi waszego wewnętrznego lekarza i rozpocznie proces samouzdrawiania.

Działania Zbigniewa Popko dotyczą każdego aspektu istnienia. Wie że bez równowagi w całości, nie nastąpi skuteczne pozbycie się dolegliwości. Dlatego Popko zadba o wasze:

  • ciało – poprawiając zdrowie, usuwając dolegliwości, likwidując źródło problemów,
  • myśli, emocje, psychikę – pozbywając się nerwic i stresu, by pojawiły się spokój i uczucie bezpieczeństwa,
  • egzystencję – dzięki jego pomocy uzdrowią się relacje, zdobędziecie wiarę w siebie i w realizację stawianych sobie zadań,

obszary energetyczne i duchowe – co da Wam lepszą intuicję, a także (co ciekawe!) może aktywować wasze zdolności paranormalne.

Więcej! Dzięki darmowym poradom i technikom umieszczonym na stronie, dowiecie się jak wejść na duchową ścieżkę rozwoju. Nauczyć się współodczuwać i współtworzyć dla dobra wszystkich. Stać się najlepszą wersją samych siebie.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021