Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Katowice

Bioenergoterapia Katowice

Zapewne niewielu osób, zastanawiało się nad tym co Was „napędza”. Myśląc o sobie, myślicie zazwyczaj o swoim ciele (wyglądzie) oraz umyśle czy osobowości. Co zaskakujące – skupiacie się wtedy na 20% waszej istoty.

Gdy zaczynacie niedomagać fizycznie lub psychicznie, szukacie pomocy. Idziecie do psychologa/psychiatry lub lekarza specjalisty (np. stomatologa, gdy boli ząb). I dobrze. Zapominacie jednak (lub nie macie świadomości), że ponad 70% chorób, bierze się z nieprawidłowego przepływu energii. Że Wy jako jednostki składacie się w 80% ze struktur energetycznych.

Zatem lecząc same objawy, zapominacie o źródle dolegliwości. Tu z pomocą może przyjść Wam...

Bioenergoterapeuta Katowice

Katowice są kolejnym miastem w Polsce, gdzie coraz bardzie docenia się zalety medycyny niekonwencjonalnej. Ramię w ramię z medycyną tradycyjną, likwiduje ona nie tylko objawy, ale usuwa przyczynę chorób – brak harmonii w wewnętrznym polu energetycznym.

Świat energii jest niewiarygodnie interesujący i warto przyjrzeć mu się bliżej. Samo uświadomienie sobie energetycznych zależności, stanowi milowy krok ku zdrowiu.

Choroba - ma nazwę, objawy i sposoby leczenia. Zdarza się jednak, że problem jest rozleglejszy. Mimo badań, ciężko znaleźć źródło dolegliwości – po prostu boli „o gdzieś tu”. I czujecie „w kościach”, że coś jest nie tak. Pojawiają się apatia, senność lub przeciwnie – stres i pobudzenie. Coraz ciężej cieszyć się życiem, skupić na czymkolwiek. A wyniki i konsultacje lekarskie niczego nie wykazują. Dlaczego? To, co uległo dewastacji/uszkodzeniu to wasze pole energetyczne. Gdy w przepływie energii pojawiają się zakłócenia, nie macie szans na poprawne funkcjonowanie.

Świat energetyczny ma na Was stały i nieustający wpływ. Czy tego chcecie czy nie. Energia wypływa z Was i nasiąkacie nią jak gąbka. Emocje, uczucia, myśli – wszystko to także energia. Wysyłając w świat złą, jak magnes przyciągacie jej podobną. Złość rodzi złość. Brak wiary przyniesie jeszcze mniejsze szanse na powodzenie i ludzi, którzy będą ciągnęli dodatkowow w dół.

Dlatego konieczne jest, by otaczać się istotami wysokowibracyjnymi (nastawionymi przyjaźnie, o dobrych intencjach). Inaczej nawet zdrowe i silne ciało, możecie doprowadzić do stanu, gdy organy odmówią posłuszeństwa, a i reszta życia zacznie się sypać (praca, relacje, finanse).

Najlepszy bioenergoterapeuta w Katowicach? To już nie problem

Dla energii miejsce czy czas nie grają roli. Ona nie rządzi się waszymi prawami i podróżuje niezależnie od przestrzeni i czasu) Stąd, by przeprowadzić efektywne uzdrawianie nie trzeba siedzieć 10 cm od terapeuty. Sesja online? Oczywiście! W pełni możliwa i wygodna.

Zapraszamy do wtorkowych spotkań uzdrawiających przez internet. Dzięki swojemu kanałowi YouTube, Zbigniew Jan Popko jest w stanie pomóc każdemu. To dyplomowany mistrz bioenergoterapii, uzdrowiciel duchowy i nauczyciel świadomego życia w jednym. O jego możliwościach i darze, przekonały się tysiące ludzi.

Co zrobić, by stać się kolejną osobą, której pomoże? Wystarczy zapisać się na listę i uiścić skromną opłatę. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, narażać się na uciążliwości pogody, podróży. Tracić czasu. Wystarczy komputer, chęci i wiara.

Uzdrowiciel w Katowicach

A jak wygląda uzdrawianie? Popko jako bioenergoterapeuta posiada wyjątkowo silną moc energetyczną, ale co ważniejsze i duchową. Dzięki niej łatwo oszacowuje stan każdego, wykryje i rozpozna precyzyjnie zaburzenia i z „zabójczą skutecznością” zaczynie działać:

  • oczyszczając z niskich wibracji (złość, stres, zawiść),
  • pozbywając się negatywnego oddziaływania energetycznego (blokad, zaburzeń),
  • przywracając naturalną równowagę organizmu (homeostazę),
  • uruchamiając wewnętrznego lekarza (którego posiada każdy z Was).

A na co pomaga? Działania Zbigniewa Popko dotyczą:

  • ciała (poprawa ogólnego zdrowia, usunięcie dolegliwości, wydłużenie życia),
  • myśli, emocji, psychiki (znika depresja, nerwice)
  • egzystencji (polepszenie relacje, łatwość w realizacji zadań),
  • obszarów energetycznych i duchowych (intuicja i aktywacja zdolności paranormalnych).

W uzdrawianiu ważne są jeszcze wiara w możliwości bioenergoterapeuty (prawo wolnej woli) oraz dbanie o siebie po sesji (ćwiczenie sprężystości komórek czy unikanie niskich wibracji, a także odpowiednia dieta, etc. O wszystkim tym dowiecie się z Jego strony.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021