Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Rzeszów

Bioenergoterapia Rzeszów

Jest w życiu kilka pewników, wspólnych dla każdego człowieka.

  1. Wszyscy pragniecie cieszyć się dobrym zdrowiem i mieć dużo energii.
  2. Życzycie sobie spokojnej głowy, pełnej kreatywnych pomysłów.
  3. Marzycie o życiu, w którym kochacie i jesteście kochani.
  4. Chcecie być otoczeni życzliwymi ludźmi.
  5. Szczęście i fortuna powinny Wam sprzyjać.

Rzeczywistość tymczasem bywa przewrotna. Ciała szwankują i coś pobolewa. Ciągle tylko byście spali. W głowie „czarne chmury”, których nijak nie idzie przegonić. Miłość waszego życia odchodzi lub w ogóle nie umiecie jej znaleźć. Ludzie pod nogi rzucają kłody. W portfelu pustka, a „biednemu zawsze wiatr w oczy”.

Znacie to, prawda? Czasem zastanawiacie się czy to nie jakaś klątwa. I choć bardzo chcecie ten stan zmienić, nic się nie udaje. Umawiacie się na wizyty do lekarzy, ale badania nic nie wykazują. Staracie się nawiązać relacje, ale wciąż trafiacie na niewłaściwych ludzi. STOP! Zanim stwierdzicie, że już nic nie warto robić i zechcecie się poddać, zaufajcie w siłę sprawczą bioenergoterapii, przeprowadzanej przez duchowego uzdrowiciela.

Bioterapia w Rzeszowie

Nie wierzcie w pecha, złą passę, to że już tak musi być. Nie jesteście skazani na ból, samotność i fatum. Wszystko da się odwrócić, jeśli tylko zwrócicie uwagę na niewidoczny świat energii. I zadbacie o swoją prawidłowo.

Oprócz wirusów i bakterii jest jeszcze inna wszechpotężna (choć niewidoczna ludzkim okiem) siła. To ona determinuje wasze życie i ustala jego jakość, gdyż odpowiada za 70% chorób i za większość tego, co zwykliście nazywać „pechem”. Jest nią energia. To jej braki lub zakłócenia w przepływie, powodują że wasze zdrowie psychiczne, fizyczne czy stan finansów są w ruinie.

Myśli, uczucia, słowa - to energia. Wy sami w zaledwie 20% jesteście ciałem i umysłem. 80% Was stanowi istota energetyczna. Wasze pole energetyczne może emitować niskie wibracje (jak złość, gniew, zawiść, podłość), a co za tym idzie przyciągacie taką samą energię i emitujących ją ludzi. Energia już tak ma, że lubi otaczać się sobie podobną.

Co się wtedy dzieje? Wasza wewnętrzna harmonia zanika i zaczynają się wszystkie problemy. Deficyty energii i zaburzenia w jej przepływie, wpływają na wasze ciało fizyczne, psychikę, emocje, relacje.

Wtedy pojawia się duchowy uzdrowiciel i jego dobroczynna energia. Sprawia, że znów powracają wysokie wibracje. Wasze życie ponownie przepełnia zdrowie, spokój, radość, miłość, dobroć, empatia, duchowy rozwój. A Wy sami ściągacie podobnych do siebie ludzi z energią, która jest zbawienna.

Właśnie do tego dąży bioenergoterapia. Do naładowania waszego układu odpornościowego i odzyskania zdrowia. „Wyprostowania” psychiki, poprawienia stanu finansów, uzdrowienia lub ułożenia relacji. Do tego by znów rządziła Wami „naładowana' dusza.

Bioenergoterapia Rzeszów

Czym jest bioenergoterapia? To dział medycyny niekonwencjonalnej, który polega na przekazywaniu energii pochodzącej od bioenergoterapeuty, ludziom oraz innym istotom żywym. Im większą wiara, tym lepsze osiągane rezultaty. Musicie tylko (zgodnie z prawem wolnej woli) chcieć pomoc otrzymać. A wtedy uruchomi się w Was (dzięki zastrzykowi energii) proces samouzdrawiania.

Miejsce w którym przebywacie, nie ma żadnego znaczenia dla uzdrowiciela duchowego. Dlaczego? Ponieważ energia nie wie co to czas, przestrzeń, odległość. Nie zna terminów, które Was ograniczają. Wysłana przez bioenergoterapeutę zaczyna działać natychmiast i niesie pomoc, obojętnie gdzie akurat jesteście. Uzdrowiciel uruchamia w Was wewnętrznego lekarza i zaczyna się magia zmian.

Duchowy uzdrowiciel dla Rzeszowa

Gdy mówimy o duchowości, myślimy o Zbigniewie Janie Popko. Mistrzu bioenergoterapii i nauczycielu świadomego życia. Popko od lat pomaga ludziom, dzieląc się swoimi umiejętnościami, wiedzą i prawdą. Naprawia życie duchowe, zdrowotne, psychiczne. Działając wespół z medycyną, skutecznie oczyszcza energię, wyzwala procesy samouzdrawiające i namawia do rozwoju duchowego.

Sesje uzdrawiania prowadzi online (na YouTube). Energia nie potrzebuje bezpośredniego kontaktu. Odpadają koszty podróży, hoteli, etc. Wystarczy wiara, zapisanie się na listę oraz drobna opłata 50 zł. Tylko i aż tyle, by zmienić życie na lepsze.

Podczas każdego z seansów, Popko wszystkim zapisanym:

  • oczyszcza przepływ energii,
  • uzupełnia niedobory,
  • udrażnia kanały energetyczne,
  • uruchomia proces samouzdrawiania.

Każde z tych działań ma za zadanie przywrócić pełną homeostazę i rozpocząć zmiany na każdej płaszczyźnie życia.

Działa holistycznie - na ciało, psychikę, ale przede wszystkim zajmuje go dusza i pole energetyczne. A po wszystkim uczy jak utrzymać zdrowie jak najdłużej.

Mistrz, duchowy uzdrowiciel i bioenergoterapeuta. Rzeszów staje się częścią zmian dzięki energii

Zbigniew Jan Popko jako uzdrowiciel duchowy i nauczyciel świadomego życia, nie tylko Was uzdrowi. Nauczy Was jak stać się najlepszą wersją samego siebie, by współodczuwać i współtworzyć dla dobra ludzkości. Robi to zupełnie za darmo (udziela wskazówek) dzięki swojej stronie internetowej. Ale organizuje też w pełni specjalistyczne webinary, na które z każdym rokiem zgłasza się coraz więcej ludzi pragnących przeorganizować życie. Bo warto jest być zmianą.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021