Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Śrem

Bioenergoterapia Śrem

Bioenergoterapia jest gałęzią medycyny niekonwencjonalnej, znanej od setek lat.

Zabiegani (jak Wy) ludzie... Zmęczeni kłopotami, chorobami, pandemią, niepokojem, oddalaniem się od siebie, zatrzymują się. Coraz częściej zauważają, że w biegu gubią zdrowie, spokój, relacje. Zaczynają szukać czegoś innego. Wartościowego. Czegoś, co zwróci ich samym sobie. Przybliży do źródła prawdy, radości, duchowości. Stąd moda (oby nie przeminęła), na wszystko co naturalne - w tym na bioenergoterapię.

Bioenergoterapia Śrem - mieszkańcy mają szansę na lepsze, świadome życie

Najprościej ujmując - bioenergoterapia ma za zadanie przywrócenie równowagi energetycznej. Zlikwidowanie deficytów poprzez uzupełnienie ich, oczyszczenie kanałów energetycznych, ustawienie prawidłowej częstotliwości dla przesyłania i odbierania energii. Impuls do zmian pojawia się, gdy bioenergoterapeuta przesyła swą dobroczynną energię tym, którzy cierpią na jej dysfunkcyjne działanie.

Wszystko jest energią. Wy sami w 80% stanowicie istotę energetyczną (ciało i umysł budują Was jedynie w 20%). Myśli, emocje i uczucia także są energią. Komórki ciała mają energetyczne odpowiedniki. Każdy żywy organizm posiada biopole, którego stan „jak na dłoni”, pokazuje funkcjonowanie ciała fizycznego i umysłu.

Gdy w przepływie energii pojawiają się zakłócenia, blokady, deficyty, zaczynacie się „sypać”. Dochodzą do tego niskie wibracje (jak złość, zawiść, niechęć, etc.) i macie przepis na kłopot. Sypie się Wam zdrowie, spokój psychiczny. Ale to nie wszystko - relacje się kończą lub stają toksyczne. A i ze strony finansowej jest nieciekawie. Zupełnie jakby ktoś Was przeklął i zawisło nad Wami fatum. Dzieje się tak dlatego, że ponad 70% problemów i dolegliwości, ma swoje źródło w wadliwie działającej energetyce.

Bioterapia Śrem

Energia nie zna pojęć czasu, miejsca, odległości, etc. Dla niej nie ma znaczenia czy bioenergoterapeuta jest obok czy na innym kontynencie. Jej dobroczynny impuls działa tak samo skutecznie.

Jeśli szukacie najlepszego uzdrowiciela, już nie musicie przeglądać internetu - kto „działa” w waszej miejscowości. Jak zostało wspomniane – odległość nie ma znaczenia. Odpadają problemy z dojazdami, hotelami, stresującym spotkaniem. Czekanie na odległy termin czy konieczność brania wolnego w pracy. To czego potrzebujecie, to kilkadziesiąt złotych i zapisanie się na listę (a także komputer z dostępem do internetu).

Przed Wami - Zbigniew Jan Popko. Mistrz bioenergoterapii i duchowy uzdrowiciel. Ale to nie wszystko. Popko to także nauczyciel świadomego, duchowego życia. On nie tylko postawi Was znów na nogi:

  • oczyszczając struktury energetyczne – pozbywając się zakłóceń, uzupełniając deficyty,
  • ustawiając przesyłanie i odbieranie energii na prawidłowej częstotliwości i wysokich wibracjach,
  • oczyszczając przestrzeń energetyczną (co jest równoznaczne z pomocą waszym najbliższym),
  • uruchamiając waszego wewnętrznego lekarza.

Popko uczyni znacznie więcej. Powie co należy robić, byście już nie cierpieli i by nie dopadały Was znów dolegliwości. Nauczy Was świadomego życia i stania się najlepszą wersją samych siebie. Wszystko dzięki darmowym wskazówkom i technikom, które umieszcza na swojej stronie.

Bioenergoterapeuta w Śremie

Zbigniew Jan Popko jest przewodnikiem duchowego życia. Po przesłaniu do Was swej dobroczynnej energii i zlikwidowaniu źródła problemów (tkwiącego w brakach i zakłóceniach), nie zostawi Was samych sobie. Ma cel i jest nim zabranie Was w duchową podróż. Chce nauczyć wszystkich współodczuwania i współtworzenia. Stania się najlepszą wersją samych siebie dla dobra całej ludzkości. Życia wysokowibracyjnego i wartościowego. Przepełnionego miłością, szczęściem, dobrocią... Brzmi idyllicznie? Ale właśnie taki ma cel.

Dlatego warto mu zawierzyć i zaczerpnąć energię od człowieka o czystym sercu i intencjach, by samemu móc później pomagać innym. Chodźcie z nim, a nie pożałujecie.

Duchowy uzdrowiciel - Śrem i jego mieszkańcy odzyskują równowagę

Popko patrzy na Was holistycznie. Wie, że Wy to nie tylko organy, zbiór tkanek, mięśni czy kości, ale także psychika, emocje, a przede wszystkim - pole energetyczne i duchowość. Dlatego pomaga na każdy aspekt życia. Żadnego nie pozostawia „bez opieki”.

Od lat przeprowadza autorskie sesje uzdrawiania online za pomocą kanału na YouTube. Podczas transmisji aktywuje procesy lecznicze i uruchamia wewnętrznego lekarza w każdym z obecnych (nawet tych spoza listy, choć tam działanie jest znacznie słabsze).

Aby sesje przyniosły jak najlepszy skutek, naucza że powinniście aktywnie zaangażować się w proces samouzdrawiania. Radzi jak utrzymywać wewnętrzną harmonię, unikać niskowibracyjnych stanów, zdrowo się odżywiać, wprowadzać ćwiczenia (dbać o sprężystość komórek). Ale przede wszystkim pomaga Wam zadbać o energię i duszę oraz jej rozwój. Jak? Przekonajcie się sami na stronie.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021