Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Toruń

Bioenergoterapia Toruń

Marzycie o zdrowym, satysfakcjonującym życiu? Macie dosyć braku energii, nieudanych relacji, „strzykania” w kolanie? Chcecie poprawić swoją kondycję fizyczną, ale nie wiecie od czego zacząć? Czy słyszeliście kiedyś o bioterapii, bioenergoterapeutach? Wiecie, że pomoc uzdrowiciela duchowego, może zmienić wasze życie o 180 stopni? Chcielibyście skorzystać z takiej oferty, ale najpierw dowiedzieć się coś więcej? Np. czym dokładniej jest bioenergoterapia i jakim „cudem” może Wam pomóc?

Bioenergoterapia. Toruń i jego mieszkańcy są gotowi na lepsze życie

Zacznijmy od początku. Bioenergoterapia to nie cud, a gałąź medycyny niekonwencjonalnej. Znana i praktykowana od dziesiątek lat, a będąca mariażem wiedzy i umiejętności - w jaki sposób działać dobroczynną energią na innych ludzi i organizmy żywe. To wpływanie energią pochodzącą od uzdrowiciela duchowego, na osobę, której zasoby energii cierpią na deficyty lub pojawiły się zakłócenia w jej przepływie. Uruchomienie wewnętrznego lekarza, drzemiącego w każdym z Was.

Czy wiecie że energia jest wszędzie? Są nią nawet myśli oraz emocje. Każda komórka waszego ciała, posiada swój energetyczny odpowiednik. Wy sami w 80% stanowicie istotę energetyczną, a pozostałe 20% to wasze ciało i umysł.

Jesteście jak kropla w oceanie innych energii. One wpływają na Was i wypływają z Was. Silniejsze panują nad słabszymi, dobre przyciągają sobie podobne (i analogicznie niskie ściągają złe). Nieustannie emitujecie energię i równocześnie pobieracie ją od innych. „Ładujecie” się wysokowibracyjnymi stanami (dobro, miłość, empatia) lub zaczynacie marnieć w oczach, gdy oddziałują na Was (albo sami je emitujecie) niskie wibracje (gniew, zawiść, nienawiść).

Bioterapia w Toruniu

Ratunkiem na deficyty w energii, zakłócenia w jej przepływie, bycie pod wpływem innych, silniejszych osób jest bioenergoterapia. Aż 70% dolegliwości wynika z wadliwego systemu energetycznego! Tymczasem już jedna sesja, może zapoczątkować trend „wstawania z kolan” niemocy i dolegliwości. Chcecie zaryzykować i wybrać losowo uzdrowiciela? A może od razu zaufać tysiącom ludzi, którym pomógł Zbigniew Jan Popko i także wybrać jego?

Ten nauczyciel świadomego życia, mistrz bioenergoterapii i uzdrowiciel duchowy, od lat przeprowadza sesje bioenergoterapii, za pomocą autorskiej metody online, na swoim kanale na YouTube. Teraz zastanawiacie się jak można pomagać na odległość? Czy wiecie, że energia nie zna pojęć: czas, granica, przestrzeń? Zbigniew Jan Popko nie musi zatem siedzieć obok Was i dotykać Was dłońmi, a i tak zrobi dla waszego zdrowia, relacji, spokoju ducha więcej, niż zamarzyliście.

Posiada zdolność przesyłania energii. Panuje nad nią i potrafi przekierować jej nadmiar do tych, których zasoby są na wyczerpaniu lub mają problem z jej przepływem, częstotliwością. Lokalizuje i uzupełnia deficyty, udrażnia struktury energetyczne, wpływa na chore organy i uruchamia proces samouzdrawiania. Sprawia, że wasza dusza znów zapanuje nad ciałem i umysłem.

Więcej niż bioenergoterapeuta - duchowy uzdrowiciel

Toruń jest tylko jednym z dziesiątek miast i wsi w kraju, do których dociera dobra fama dotycząca Zbigniewa Jana Popko. Człowieka, który nauczy Was świadomego życia.

Popko prowadzi stronę internetową, na której za darmo dzieli się swoją wiedzą o duchowym rozwoju i technikami jak do niego dążyć. Po co? By zostać uzdrowionym i stać się najlepszą wersją samych siebie. Współodczuwać i współtworzyć dla dobra ludzkości.

Przyzwyczajenie do kontaktu fizycznego z lekarzami i namacalnych metod (jak lekarstwa), robi swoje. Często początkowo jesteście nieufni i pełni rezerwy. Jak to? Można nie tylko usunąć dolegliwości, ale i ich źródło? Uzdrowić ciało, nie tylko medykamentami, ale i za pomocą energii? I to nawet nie spotykając się twarzą w twarz?

On rozumie wasze obawy. Nie nakaże przerywać leczenia. Nie poradzi, byście przestali ufać lekarzom. Wespół z medycyną i tak rozpocznie pracę nad waszym uzdrowieniem. O ile (zgodnie z prawem wolnego wyboru), zechcecie mu zaufać i uwierzyć w pomoc. I zrobi jeszcze więcej. Usunie nie tylko dolegliwości, ale i ich źródło. Posłuchacie potem porad, a problemy zdrowotne, finansowe, w relacjach mogą skończyć się raz na zawsze.

Kosztować będzie Was to zaledwie kilkadziesiąt (50) złotych i odrobinę wiary. W zamian otrzymacie nie tylko zastrzyk dobroczynnej energii, uruchomienie wewnętrznego lekarza, ale i znacznie więcej. Impuls, by zmienić się na lepsze. By podjąć się próby świadomego, wartościowego życia i kroczyć duchową ścieżką rozwoju jak wielu to uczyniło.

Biotergoterapeuta w Toruniu - poznaj zaskakujące fakty

Powtórzmy - 70% chorób jest spowodowanych zaburzeniami w sferze energii. Ciało i umysł, to jedynie w 20%, a pozostałe 80% stanowią wasze pola energetyczne.

Przestańcie cierpieć i pozwólcie sobie na nową jakość życia. Co możecie zyskać?

  • odzyskanie zdrowia fizycznego, poprawienie działania organów i narządów,
  • lepszy stan psychiczny,
  • prawidłowe częstotliwości wibracji i przesyłu/odbioru energii,
  • odmianę losu i osiągnięcie homeostazy,
  • łatwiejszą realizację celów,
  • znaczącą poprawę relacji z innymi, a także finansów.

Uzdrawianie to forma współpracy. Tak jak słuchacie lekarzy i wykonujecie ich polecenia, posłuchajcie tego bioenergoterapeuty. Jeśli tylko:

  • zmienicie sposób odżywiania na zdrowy,
  • przestaniecie unikać wysiłku fizycznego i zaczniecie ćwiczyć sprężystość komórek,
  • zaczniecie panować nad niskimi wibracjami i odetniecie się od nich,

to co wymaga naprawy, zostanie naprawione. Czyż nie jest to piękna perspektywa?

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021