Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Psychologia umysłu

Psychologia umysłu

To rozległy dział wiedzy o człowieku, który tłumaczy, czym dokładnie jest umysł i psychika oraz jaką rolę pełnią w najważniejszym etapie ludzkiego rozwojubudzeniu świadomości.

Wszystko co musisz wiedzieć...

Prócz ciała fizycznego człowiek składa się ze struktur energetycznych. Poznanie zależności między nimi pozwala zrozumieć, co wpływa na zdrowie psychiczne, kształtowanie nawyków i osobisty sukces.


Znajdziesz tutaj odpowiedzi na fundamentalne pytania oraz prawdę o sobie i życiu, którą możesz praktycznie stosować każdego dnia.

...od razu połączone z działaniem

Zmiany to nie tylko wiedza, ale również lata pracy i samodyscypliny, dzięki którym powoli zachodzą zmiany w procedurach sterujących ciałem fizycznym i energetyką - czyli zmiana DNA. Organizm zaczyna produkować inne substancje, a zmiana w sposobie funkcjonowania staje się trwała i naturalna.

Psychologia Umysłu przyspiesza ten proces. Pod wpływem świadomości energetycznej powstają w człowieku takie ustawienia, jakby człowiek poświęcał na pracę nad sobą wiele lat. Dzieje się to podczas specjalnie przygotowanej medytacji.


Psychologia Umysłu to natychmiastowy efekt zamiast lat pracy

Korzyści medytacji Psychologii Umysłu
  • redukcja lęku i agresji
  • obniżenie poziomu stresu
  • jasność myśli
  • mniejsze napięcie emocjonalne
  • spokój myśli i emocji
  • trafniejsze decyzje
  • większa pewność siebie i wpływ na życie
  • powrót spokoju i harmonii

Jak skorzystać z każdego działania?

Wybierz medytację, która najbardziej ci się podoba. Tutaj nie ma kolejności

Obejrzyj wstęp, jeśli dana medytacja go posiada. Znajdziesz tam cenne wskazówki do praktyki.

Usiądź wygodnie lub się połóż. Zapewnij sobie ciszę i spokój. Jeśli możesz, nałóż słuchawki.

Czym jest i jak korzystać z Psychologii Umysłu? Psychika jest ważniejsza czy umysł?

Umysł jest narzędziem, programowym zapisem człowieka pięciowymiarowego. Psychika jest kopią duszy i o prymat nad tzw. człowiekiem fizycznym musi się ścierać z maszyną, zwaną umysłem. Ten kto ten szachowy układ zrozumie i jego zasady odniesie do siebie, ten jest w stanie zapanować nad sobą i stać się lepszym człowiekiem. Nie jest to aż takie proste, ale przy wsparciu Psychologii Umysłu uda się każdemu, kto do tej pracy należycie się przyłoży..

Medytacja - Inicjacja na Zwycięzcę. Uaktywnij utracone DNA MOCY. Stań się prawdziwym Królem.

Medytacja ta pozwala wejść w stan Zwycięzcy i prawdziwie go doświadczyć. Przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć w życiu sukces, spełnić wyznaczone cele i stać się autentycznym Zwycięzcą. 

Medytacja - Światło dla Rodziny. Stań się kreatorem wspólnej przyszłości.

To bardzo silna jednowymiarowa medytacja. Ma wielką siłę przemiany i kody ustawione o zasięgu do 70% mocy kreacji własnej. Ludzi znających się na rzeczy może swoją EKSPRESJĄ totalnie zaskoczyć. Jest lekiem na rodzinne zło. Potrafi wiele zmienić... Proszę tylko cudu w niej zawartego nie kojarzyć z "prostym" słowem, które nie oddaje do końca jej charakteru, tego co zostało w niej UKRYTE. Na potrzeby działania zainstalowałem w niej kasowanie opętań, nawiedzeń, węzłów karmicznych itd. Jest ona nie tylko moim prezentem dla was, mojej rodziny, ale i autentycznym lekiem poprawiającym stany energetyczne jak i fizyczne... Moje, przyjaciele, działania i medytacje nie mają nic wspólnego z dokonaniami ezoteryki. Jedyne co mnie z nią łączy to to samo nazewnictwo. Moje słowo "kocham" nie oznacza jednak, że będę kochać dopóki będę mieć z tego korzyść, tylko że będę kochać zawsze...

No i najważniejsze: EZOTERYKA NIE BĘDZIE W STANIE JEJ PRZEŁKNĄĆ, CO OZNACZA, IŻ ZACZNIE JĄ BANOWAĆ... Nadszedł w końcu czas, by ludzie zaczęli sobie zdawać sprawę z tego, że nie za każdą medytacją czy słowem idzie to, co w niej jest pozornie zawarte. Dystans dzielący medytacje powstałe pod egidą świata duchowego a te preparowane dla zysku przez ezoterykę jest nie do pokonania. Nie pozostaje jej więc nic innego, jak swoje produkty, bo tak ten świat do tego podchodzi, zasilać uzależniającymi programami. Oczywiście nie każdy tak postępuje, ale i nie znam osoby, a temat znam od podszewki, która byłaby w stanie tworzyć tak doskonale medytacje, jakie płyną poprzez moje serce. Potrafił to Sai Baba, gdy stał po stronie światła...

Medytacja - JESTEM. Odbuduj siebie na wszystkich poziomach. 

Medytacja. Psychotroniczne leczenie metodą Evelyn Monahan. Programowanie duchowe.

Medytacja na osiągnięcie sukcesu w życiu. 

Medytacja Komora snów. Podróżnicy Światła. 

Medytacja - Kryształ Stworzenia. Gdzie znajdziesz swoje bogactwo, jak nie w domu? Odkryj sekret swojej mocy i pochodzenia.

Każdy mistyk wie, że w Centrum Stworzenia znajdują się pierwotne zapisy wszystkich ciał człowieka, jak i stanów, których kiedykolwiek może on doświadczyć, ale tylko prawdziwi Mistrzowie Duchowi mogli tej tajemnicy przyjrzeć się z bliska. Dziś nadchodzi NOWE i wszystko się zmienia. Całość otwiera swoje podwoje po to, by wreszcie śpiący ludzie ujrzeli Światło i obudzili swoja świadomość...

Medytacja 1700Hz. Krąg Przemiany. Duchowe odrodzenie. Metamorfoza. Rekonstrukcja DNA.

Medytacja tworzy w człowieku 2 fale. Pierwsza o częstotliwości drgań 3 Hz (delta), druga o sile 1700Hz (omega). Indywidualne na niespotykanym poziomie łączy się z osobowym, odbudowując zdrowie, pasma duchowe i nici łączące z pasmami stworzenia. Wyjątkowa, bardzo mocno osadzona w Biologii, potrafi czynić cuda, gdy człowiek nastawiony jest na asertywność.

Medytacja o dużej sile przemiany. Boskie Światło modyfikuje DNA. Odzyskaj energię w 10 minut.

Dzięki tej medytacji Złote Sny w 10 minut podniesiesz swoje wibracje i skontaktujesz się ze swoją świadomością, co pozwoli Ci odzyskać energię i poczuć się dobrze. Ta medytacja potężnie wspiera procesy uzdrowieńcze, jakie zostają uruchomiane przez naszego Jana podczas "Uzdrawiań na Żywo".
Usiądź wygodnie, załóż słuchawki i ciesz się chwilą dla siebie…
Ta medytacja jest przeznaczona dla tych, co szukają zdrowia, szczęścia i radości, jak i zrozumienia siebie i świata. Jest esencją poszukiwań i nadzieją na spełnienie marzeń…

Medytacja na pewność siebie. Dodawanie sobie wartości to nie TOŻSAMOŚĆ. Zaufaj sobie

Często myślimy, że dowartościowywanie się jest drogą do nieba, że pozwala nam wspiąć się na wyżyny samego siebie i krzyknąć "Jestem, zdobywam, mogę"... Ale po czasie okazuje się, że jest to droga donikąd, że wpadliśmy w kierat własnych słabości i wykształciliśmy system zmuszający nas do stałego podnoszenia wartości we własnych oczach. A potem jest coraz gorzej - przychodzi stres i ostateczne zwątpienie w swoją mądrość i wielkość. Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak założyć maskę zwycięscy i udawać przed światem, że wszystko jest w porządku... Wtedy powoli znikamy...

16 paź 2021

Medytacja "Jestem Światłem" - Tajemnica powstania człowieka.

Każdy z nas dookoła słyszy, że wszystko powstało ze światła, że jest ono kluczem do zrozumienia wszystkich prawd, a mimo to każdy w pospiechu odrzuca temat, gdy obiektem poznania staje się sam człowiek... Skąd bierze się strach przed poznaniem prawdy? A co zrobić, gdy stawką poznania jest zgłębienie tajemnicy wszechświata? Wejść w to z rozpędu czy odłożyć na lepsze czasy? Nie wiadomo…

15 kwie 2022

Medytacja "Boska Kreacja Miłości". Jak zrozumieć ludzi i odnaleźć z nimi wspólny język.

Dzięki zamieszczonej afirmacji doświadczysz oraz zrozumiesz kim jesteś, odnajdziesz siebie takiego, jakim stworzyła Cię Boska Kreacja. Poznasz jak wygląda świat i nasza rzeczywistość wynosząc się na swoje najwyższe poziomy otwierając przy tym swoje własne serce... "Słowo to wibracja… Wibracja ma wiele tonów… Jednym z nich są ciała, w których zamieszkujesz, i stany, których doświadczasz samotnie lub z innymi… Tylko od ciebie zależy, czym i kim się staniesz… "

09 czerw 2022

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021