Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Psychologia umysłu

Psychologia umysłu

To rozległy dział wiedzy o człowieku, który tłumaczy, czym dokładnie jest umysł i psychika oraz jaką rolę pełnią w najważniejszym etapie ludzkiego rozwojubudzeniu świadomości.

Wszystko co musisz wiedzieć...

Prócz ciała fizycznego człowiek składa się ze struktur energetycznych. Poznanie zależności między nimi pozwala zrozumieć, co wpływa na zdrowie psychiczne, kształtowanie nawyków i osobisty sukces.


Znajdziesz tutaj odpowiedzi na fundamentalne pytania oraz prawdę o sobie i życiu, którą możesz praktycznie stosować każdego dnia.

...od razu połączone z działaniem

Zmiany to nie tylko wiedza, ale również lata pracy i samodyscypliny, dzięki którym powoli zachodzą zmiany w procedurach sterujących ciałem fizycznym i energetyką - czyli zmiana DNA. Organizm zaczyna produkować inne substancje, a zmiana w sposobie funkcjonowania staje się trwała i naturalna.

Psychologia Umysłu przyspiesza ten proces. Pod wpływem świadomości energetycznej powstają w człowieku takie ustawienia, jakby człowiek poświęcał na pracę nad sobą wiele lat. Dzieje się to podczas specjalnie przygotowanej medytacji.


Psychologia Umysłu to natychmiastowy efekt zamiast lat pracy

Korzyści medytacji Psychologii Umysłu
  • redukcja lęku i agresji
  • obniżenie poziomu stresu
  • jasność myśli
  • mniejsze napięcie emocjonalne
  • spokój myśli i emocji
  • trafniejsze decyzje
  • większa pewność siebie i wpływ na życie
  • powrót spokoju i harmonii

Jak skorzystać z każdego działania?

Wybierz medytację, która najbardziej ci się podoba. Tutaj nie ma kolejności

Obejrzyj wstęp, jeśli dana medytacja go posiada. Znajdziesz tam cenne wskazówki do praktyki.

Usiądź wygodnie lub się połóż. Zapewnij sobie ciszę i spokój. Jeśli możesz, nałóż słuchawki.

Czym jest i jak korzystać z Psychologii Umysłu? Psychika jest ważniejsza czy umysł?

Umysł jest narzędziem, programowym zapisem człowieka pięciowymiarowego. Psychika jest kopią duszy i o prymat nad tzw. człowiekiem fizycznym musi się ścierać z maszyną, zwaną umysłem. Ten kto ten szachowy układ zrozumie i jego zasady odniesie do siebie, ten jest w stanie zapanować nad sobą i stać się lepszym człowiekiem. Nie jest to aż takie proste, ale przy wsparciu Psychologii Umysłu uda się każdemu, kto do tej pracy należycie się przyłoży..

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021