Jesteś tutaj: Szukaj

#medytacja

Co to jest afirmacja - na czym polega afirmacja duchowa?

2022-04-15 10:00:00
Co to jest afirmacja - na czym polega afirmacja duchowa?

Co to jest afirmacja? Afirmacja to osobista sentencja, która wypowiadana na głos lub wewnątrz siebie, ma na celu pomóc nam zrealizować marzenia czy nasze pragnienia. Jest stosowana w celu utrwalania pozytywnego myślenia i wzmacniania poczucia własnej wartości. Ale co tak naprawdę sprawia, że afirmacja będzie przynosiła oczekiwane efekty? Kiedy jest ona najbardziej skuteczna i jak pojęcie afirmacji ma się do tak chętnie dziś podejmowanego tematu medytacji?

Medytacja na uspokojenie – jak medytować, aby pozbyć się stresu?

2022-01-27 11:34:46
Medytacja na uspokojenie – jak medytować, aby pozbyć się stresu?

Prawdopodobnie nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że stres stał się nieodłączną częścią życia każdego człowieka. Ciągły pośpiech, zawirowania w kwestii gospodarki, niepewność jak będzie wyglądać przyszłość - to wyznacznik obecnych czasów. Dodajmy do tego narastające problemy życia codziennego, które przydarzają się praktycznie każdemu, a okaże się, że nie ma osoby, która by go nie odczuwała. Nawet Ci najmłodsi, wywołani w szkole do odpowiedzi są narażeni na jego wpływ.

Jak medytować? Co daje medytacja?

2021-02-27 11:34:46
Jak medytować? Co daje medytacja?

Pod nazwą medytacja kryje się bogactwo technik, które mają wspólny cel - uczynić każdego zdrowszym i szczęśliwszym. Po co jest i co trzeba zrobić, aby czerpać z niej maksimum korzyści?

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021