Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Kody Jana

Kody Jana

Kody Jana to DARMOWE DZIAŁANIA w formie aktywnych medytacji, dostępne DLA KAŻDEGO. Poprawiają zdrowie, życie i samopoczucie. Dzięki Twojej chęci zmiany życia na lepsze możesz uruchomić moc Kodów Jana w kilka minut, kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz.

NAJPOTĘŻNIEJSZA medytacja. Oddech Życia.
Spokój, harmonia, zdrowie.

Czas najwyższy usunąć błędne zapisy w DNA i odtworzyć kody, które pierwszym ludziom umożliwiały panowanie nad sobą i nad cała przestrzenią. Formuj przyszłość pod kątem nadzwyczajnych wydarzeń.
Wróci spokój, harmonia i poszanowanie.
Sięgnij po laur zwycięstwa, nikomu przy tym niczego nie odbierając..

Wprowadzenie + medytacja

oddech życia

 

Medytacja prowadzona.
"Dzwon"
Starożytna technika z Atlantydy

Starożytna technika z Atlantydy ,,Dzwon'' to specyficzna medytacja prowadzona, dzięki której możliwe jest uruchomienie Kundalini, aktywacja Kodów Zdrowia i obudzenie świadomości.
medytacja dzwon

 

Praca z cieniem.
Medytacja "Dwie Wieże".
Odczuj ich opiekuńczą siłę transformacji.

Medytacja prowadzona ,,Praca z Cieniem'' to szybka i prosta technika, w którą zaangażowana jest świadomość - klucz do prawdziwych i trwałych zmian na lepsze. Pozwala to na usunięcie z podświadomości mrocznej części siebie i odbudowanie osobowości.

Wprowadzenie + medytacja

praca z cieniem

 

Medytacja prowadzona
"Kryształowa i Złota Wieża".
Sięgnij po lepszą wersję siebie.

To nie jest zwyczajna medytacja. Jest, jak i pozostałe moje materiały, te aktywne energetycznie i te informacyjne - esencją moich mistycznych nauk. To wyrażony słowem efekt tysięcy doświadczeń, jakie stały się moim udziałem za sprawą Mistrzów Duchowych z zaświatów.

Medytacja

kryształowa i złota wieża

Medytacja poranna

Rozpocznij dzień od porannej medytacji, która oczyszcza myśli i emocje, nastrajając na nowy dzień. Ta poranna praktyka prowadzi nas w podróż do wewnętrznego spokoju i harmonii, umożliwiając rozpoczęcie dnia z wysokimi wibracjami.
Poprzez prowadzenie Jana następuje rozpromieniowywanie się, ustawianie pasm egzystencji, pomagając nam odczuwać pozytywną energię. Odkryj moc porannej medytacji i zacznij dzień wznosząc się na wyższe poziomy świadomości.

Medytacja

medytacja poranna

 

Z powyższych medytacji, które są niebywałą pomocą, możesz skorzystać zawsze, kiedy tylko będziesz potrzebował oczyszczenia i wsparcia.

Autorem "Kodów Jana" jest Zbigniew Jan Popko - nauczyciel świadomego życia, znany uzdrowiciel duchowy, wykwalifikowany bioenergoterapeuta i największy mistyk tych czasów. Prowadzi warsztaty rozwoju duchowego, cotygodniowe uzdrawiania na odległość i jest twórcą darmowej Akademii Wiedzy Duchowej, gdzie od lat uczy tego, co sam potrafi – uzdrawiania, kontaktu z Bogiem i kształtowania swojego życia tak, by na trwałe było one wypełnione zdrowiem, radością i szczęściem.

Czym są Kody Jana?

Kody Jana to darmowe działania dostępne dla każdego. Przygotowane w formie aktywnych medytacji, poprawiają zdrowie, życie i samopoczucie. Każde z nich płynie z wysokich wymiarów i jest duchowym antidotum na przykre sytuacje, które w tym świecie zdarzyć się mogą praktycznie codziennie.

 

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021