Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Łódź

Bioenergoterapia Łódź

Bioterapia to termin dosyć szeroki i będący jedną z najsilniejszych gałęzi medycyny niekonwencjonalnej.

Bioenergoterapeuta ma za zadanie przywrócić homeostazę organizmu, dzięki holistycznemu spojrzeniu na człowieka i niesieniu pomocy w dziedzinie jaką są pola energetyczne.

Każdy z Was posiada własne biopole. Jego stan odzwierciedla to jak funkcjonuje wasz organizm, psychika. Gdy dzieje się źle, fizyczne organy zaczynają chorować. Głowa jest podatna na stres, depresję. A życie (emocjonalne, relacje, finanse) zaczyna się sypać. Ponad 70% chorób ma swoje podłoże w wadliwej energetyce.

Gdy niedomagacie możecie (a nawet powinniście), skorzystać nie tylko z medycyny tradycyjnej, ale także z bioenergoterapii.

Uzdrawianie duchowe to umiejętność wpływania energią na energetyczne struktury drugiej osoby. Energia nie zna granic, czasu, miejsca czy przestrzeni. Właśnie dlatego nie ma znaczenia czy bioenergoterapeuta będzie tuż obok czy też w innym mieście lub na innym kontynencie.

Najlepiej skorzystać z uzdrowiciela duchowego jakim jest Zbigniew Jan Popko. Działa On bowiem na wyższych wibracjach, a jego siła sprawcza przewyższa tę od zwykłego bioenergoterapeuty.

Bioenergoterapia Łódź

To że czegoś nie widać nie oznacza, że nie istnieje. Bo jak wielu z nas widziało bakterie czy wirusy? A ostatnie dwa lata pokazały dobitnie, jak wielki wpływ mogą mieć na całość życia.

Identycznie sprawa ma się z energią. Każdy z Was jest istotą energetyczną w tymczasowym - fizycznym ciele. Nasze uczucia, myśli, emocje, marzenia są procesami energetycznymi. Co za tym idzie są wciąż narażone na konfrontacje z energiami innych istnień. Gdy w strukturach energetycznych powstają zakłócenia (złe emocje, stres, ktoś Wam źle życzy), pojawiają się choroby.

Chorobę łatwo nazwać, określić jej objawy, ułożyć sposób leczenia. Może to być celiakia, depresja, reumatyzm czy dyskomfort psychiczny. Z tym pomoże nam medycyna.

Co jeśli jednak badania, konsultacje niczego nie wykazują, a Wy wciąż cierpicie? Tak objawia się deficyt energetyczny. Osobą, która pomoże Wam w ponownym stawaniu na nogi i pozbyciu się go, jest właśnie Zbigniew Jan Popko.

Nawet wybitny bioenergoterapeuta nie jest w stanie wyeliminować wszystkich energetycznych braków. Co innego uzdrowiciel duchowy, którym On jest.

Uzdrowiciel duchowy i bioenergoterapeuta w Łodzi

Medycyna rzadko traktuje Was holistycznie (całościowo). Widzi chore komórki, ale nie zauważa zaburzeń w energii.

Wtedy pojawia się Popko - dyplomowany uzdrowiciel duchowy i mistrz bioenergoterapii, by wspomóc lekarzy. Co robi?:

  • oczyszcza struktury energetyczne (pozbywa się złogów, zakłóceń),
  • ustawia energię na najlepszej „częstotliwości”,
  • uruchamia wewnętrznego lekarza,
  • daje zastrzyk energii,
  • uczy jak znów nie zachorować.

On wie, że człowiek to nie tylko skóra i kości, ale przede wszystkim istota energetyczna. Likwiduje tym samym nie tylko objawy, ale dociera do źródła problemu i tam działając, rozpoczyna proces samouzdrawiania.

Zbigniew Popko przeprowadza uzdrawianie na odległość poprzez swój kanał na YouTube. Zdziwieni? Przecież energia nie zna granic i czasu. Co za tym idzie, uzdrawianie online jest jak najbardziej możliwe.

Popko przesyła dobroczynną energię do osób zapisanych na liście. Aktywuje wszelkie procesy, aby uleczyć ciało i duszę. Jego energia działa. Jedyne co powinniście to w nią wierzyć i chcieć się na nią otworzyć (prawo wolnej woli). Cały sukces uzdrawiania polega bowiem na uruchomieniu przemiany energetycznej i duchowej w Was samych.

Stąd tak ważne jest, by po sesji aktywnie zaangażować się w proces regeneracji i przestrzegać energetycznego BHP:

  • utrzymywać wewnętrzną harmonię,
  • unikać niskowibracyjnych stanów i negatywnego myślenia,
  • zdrowo odżywiać się (unikanie cukru, żywności przetworzonej),
  • zerwać z nałogami,
  • zdobyć się na aktywność fizyczna (sprężystość komórek).

Bioenergoterapeuta Łódź – czy warto skorzystać?

Dlaczego warto wierzyć w Zbigniewa Jana Popko? Gdyż jako uzdrowiciel duchowy i nauczyciel świadomego życia, chce dla każdego zdrowia i świadomej kontroli energii.

Poprzez uzdrawianie online, bilansuje i oczyszcza struktury energetyczną człowieka oraz przestrzeni. Dzięki temu pomaga nie tylko Wam, ale także naszym bliskim.

Uzdrawianie na odległość nie wymaga osobistego stawienia się, co daje Wam oszczędność pieniędzy i czasu. 50 zł to jedyny koszt jaki poniesiecie podczas sesji uzdrawiania poprzez kanał YouTube.

Pamiętajcie, że wszystko jest energią. Dlatego warto czerpać energię od tych, którzy mają czyste serce, dobre intencje i radość. Od ludzi, którzy bezinteresownie chcą Wam pomóc w byciu zdrowymi i szczęśliwymi.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021