Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Poznań

Bioenergoterapia Poznań

Kto nigdy nie zaznał fizycznego bólu, zasługuje na miano szczęściarza. Natomiast zdecydowana większość z Was poznała czym jest: migrena, ból w okolicach łopatki czy dziwne uczucie niepokoju, które ciągnie się kolejny dzień.

Wiadomo, że gdy jest problem szukacie pomocy. Jedno badanie, drugie. Konsultacje medyczne i... nic. Nie wychodzi żadna dolegliwość. A przecież boli i boleć nie przestaje. Gdy macie „szczęście w nieszczęściu” udaje się wykryć chorobę. To dobrze, bo poznajecie jej nazwę, objawy, sposoby leczenia. Tylko co jeśli mijają dni, a efekty są, ale nie takie jakich byście oczekiwali? Zastanawialiście się kiedyś, czy nie jest to przypadkiem wina szwankującego przepływu energii?

Czym jest bioenergoterapia?

Bioenergoterapia jako jedna z gałęzi medycyny niekonwencjonalnej, dąży do osiągnięcia równowagi organizmu (homeostazy), dzięki usprawnieniu przepływu energii w kanałach energetycznych.

Każdy składa się z ciała fizycznego i umysłu. Ale to jedynie 20% z Was. To o czym nie wiecie (lub zapominacie) to fakt, że jesteście też istotami energetycznymi. I to aż w 80%! Nasze myśli i emocje to energia. A każda komórka ciała ma swój energetyczny odpowiednik.

Każda istota żywa ma pole energetyczne, a co za tym idzie – energie wszystkich mieszają się i przenikają. Silniejsze tłamszą słabszych. Gdy mocniejsza energia jest wysokowibracyjna (osoba ją emitująca jest dobra, przyjaźnie nastawiona) w porządku. Gorzej, gdy posiada ją człowiek zły i wysyłający niskie wibracje. Pojawiają się wtedy deficyty, problemy w przepływie energii i zaczynacie chorować. Ponad 70% chorób ma tu swoje źródło.

Bioenergoterapeuta Poznań

Lekarze świetnie działają w swojej wąskiej specjalizacji. Znają się na fachu i pomagają na doraźne objawy. Fizyczny ból głowy – neurolog. Kłopoty ze stresem, snem – psychiatra lub psycholog.

Medycyna nie patrzy jednak na ludzi całościowo. Tym samym często nie likwiduje źródła problemu.

Wtedy pojawia się opcja uzdrowiciela. Przewagą jego pomocy jest traktowanie ludzi holistycznie. Patrzenie nie tylko na kości, organy, narządy, psychikę. Bioenergoterapeuta wie, że człowiek mieści w sobie istotę energetyczną z biopolem, ale także duchowość. I działa szerzej niż lekarz, by przywrócić pełną homeostazę.

Bioenergoterapia w Poznaniu

Co robi uzdrowiciel duchowy (najwyższa forma) w ramach bioterapii?:

 • oczyszcza struktury energetyczne (usuwa braki, złogi, zatory),
 • stymuluje energetykę,
 • wprowadza ponownie (zaburzony chorobą) porządek,
 • uruchamia wewnętrznego lekarza (!),
 • zasila energią organy,
 • uczy jak zapobiegać nawrotom chorób.

Wszystko to, dzięki umiejętności sterowania życiową energią.

Co ważne, bioenergoterapeuta nawiązuje z pacjentem pewną formę współpracy. On rozpoczyna proces leczniczy. Stymuluje do tego cały organizm. Umożliwia samouzdrawianie. Ze strony chorego powinny się natomiast pojawić:

 • wiara w pomoc (prawo wolnej woli),
 • chęć zmian
 • unikanie niskich wibracji (stresu, złości, etc)
 • zadbanie o ciało:
 • dieta (wykluczenie cukru, wysoko przetworzonych produktów),
 • zerwanie z nałogami,
 • ćwiczenia (sprężystość komórek).

Jeśli po waszej stronie zabraknie pracy nad sobą, efekty pracy bioenergoterapeuty będą słabsze, ale wciąż będą.

Uzdrowiciel w Poznaniu

Energia nie zna pojęć: czas, przestrzeń, ściana, odległość. Dlatego jest przesyłana efektywnie (działa) nawet, gdy uzdrowiciel duchowy znajduje się setki kilometrów dalej.

Bezpośredni kontakt (konsultacje, badania) i fizyczne środki (leki, zabiegi) są domeną medycyny tradycyjnej. Medycyna niekonwencjonalna i bioenergoterapia nie potrzebują tego wszystkiego. Wspierają zdrowienie, bez konieczności spotkań, dojazdów. Wystarczy komputer.

Uzdrawianie online jest jak najbardziej możliwe, a nawet wskazane. Kwota którą się za nie płaci ma się nijak, do fortun które trzeba wydawać na podróże do terapeutów, płacenie za noclegi, etc.

Dobry bioenergoterapeuta nie odradza kontaktu z lekarzem i nie sugeruje zakończenia przyjmowania leków. Wspomoże, wesprze medycynę. Ale pracuje wespół z nią.

Takim uzdrowicielem jest Zbigniew Jan Popko. Mistrz bioenergoterapii, nauczyciel świadomego życia i uzdrowiciel duchowy.

Na swoim kanale YouTube, proponuje wtorkowe sesje uzdrawiania online. Dokonuje na nich wszystkiego opisanego powyżej i znacznie więcej. Działając w delikatnej materii duchowości, pomaga nie tylko zwalczyć chorobę, ale zawalczyć razem z Wami o zdrowe, lepsze życie.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021