Jesteś tutaj: Bioenergoterapia - miasta Bioenergoterapia Warszawa

Bioenergoterapia Warszawa

Składając życzenia skupiacie się na kilku aspektach – zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Nie ma chyba nikogo na świecie, kto nie pragnie dobrego zdrowia. Nic dziwnego, że gdy ciało zaczyna niedomagać, to czego najbardziej pragniecie to uzyskać pomoc.

Zaczynacie wizyty u lekarzy i leczenie. Czasem jednak czujecie, że to za mało. Chcecie przyśpieszyć proces, a nie wiecie jak to uczynić.

Wynika to z braku świadomości jak istotna jest energia. Ta, która przepływa w Was. Którą chłoniecie jak gąbka z otoczenia oraz emitujecie na zewnątrz. Prawidłowy przepływ energii jest zbawienny dla waszego układu odpornościowego, psychiki. Daje Wam siłę, spokój, radość. Dzięki niemu funkcjonujecie bez zarzutu, ciesząc się z prawidłowej pracy wszystkich wewnętrznych organów, mózgu, serca... i duszy.

Co jednak, gdy wasze biopole cierpi na brak równowagi? Gdy harmonia jest tylko mglistym wspomnieniem? Zaczynają się wtedy wszystkie problemy, bo zaburzenia w przepływie energii, znacząco szkodzą zdrowiu i wywołują aż 70% chorób.

Dobra wiadomość jest taka, że na każdy problem jest i rozwiązanie. W tym przypadku jest nią...

Bioenergoterapia Warszawa

Warszawa, Kraków, Częstochowa... Miejsce w którym mieszkacie nie ma znaczenia dla dobrego uzdrowiciela duchowego. Dlaczego? Ponieważ energia nie wie co to czas, granica, przestrzeń. Ona po prostu jest. I może być do nas wysłana, by nieść pomoc z dowolnego punktu.

Czym jest bioterapia, a dokładniej bioenergoterapia? To najdoskonalsza gałąź medycyny niekonwencjonalnej. Najprościej ujmując, polega na przekazywaniu energii przez bioenergoterapeutę człowiekowi, ale i innym istotom żywym. Jako metoda leczenia znana jest tysięcy lat. Praktykowali ją medycy, znachorzy, szamani, by pomóc w przywróceniu zdrowia. Obecnie zajmują się nią profesjonalni bioenergoterapeuci. A im większa wiara w możliwości uzdrowienia tym lepsze rezultaty dzięki nim zostają osiągane.

Co ciekawe, mogą się od siebie zdecydowanie różnić, odczucia wynikające z samego procesu uzdrawiania. Są osoby, które widzą efekt, ale nie odczuwają w żaden sposób momentu „zastrzyku energii”, wynikającego z jej ponownego prawidłowego przepływania. Inni czują natomiast bardzo mocno mrowienie, chłód lub gorąc, senność, etc Niezależnie od tego w której grupie się znajdujecie, efektywność zabiegu nie różni się od siebie.

Jak działa uzdrowiciel w Warszawie?

Czy Warszawa, czy inne miasto technika działania jest bardzo podobna. Dzięki swoim umiejętnościom lokalizuje wszelkie zaburzenia, blokady, złogi energetyczne. I zaczyna działać według potrzeb:

  • oczyszcza,
  • usuwa bloki,
  • uzupełnia niedobory energii,
  • udrażnia kanały energetyczne,
  • harmonizuje,
  • uczy jak postępować po sesji.

Swoim zbawiennym działaniem, wpływa nie tylko na ciało i jego narządy, ale także na umysł, emocje.

Jest jak medyk, z tą różnicą, że nie leczy jedynie wadliwie funkcjonującego organu, a patrzy i działa całościowo (holistycznie).

Wie, że człowiek składa się nie tylko z ciała, psychiki, ale także duszy i napędzającej tę całą machinę energii. Jego działania obejmują wszelakie czynności w sferze niematerialnej istoty ludzkiej, by znów zagościła homeostaza (harmonia). Uruchamia proces samozdrowienia (wewnętrznego lekarza, którego posiada każdy z Was), regulując fizjologię i pobudzając organizm.

Bioenergoterapeuta Warszawa

Kim jest Popko? To mistrz bioenergoterapii - uzdrowiciel duchowy z wieloletnim doświadczeniem. Poprzez swój kanał na YouTube uczy świadomego życia, ale także prowadzi sesje uzdrawiania na odległość. By pomóc, nie potrzeba bezpośredniego kontaktu. Wystarczy wiara oraz... zapisanie się na sesję.

Podczas uzdrawiania, Popko przekierowuje swą dobroczynną energię do osób z listy. Usuwa blokady, a dzięki swoim umiejętnościom aktywuje procesy leczące ciało i duszę. Energia Zbigniewa Jana Popko działa, wystarczy jedynie otworzyć się na pomoc (prawo wolnej woli). Cały sukces opiera na uruchomieniu mocnej przemiany energetycznej i duchowej w nas samych.

Aby utrzymać efekt konieczne jest przestrzeganie energetycznego BHP (wewnętrzna harmonia, unikanie niskowibracyjnych stanów i negatywnego myślenia, zdrowe odżywianie). Wszystkiego tego nauczy Was nauczyciel świadomego życia – Popko.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021