Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje dla każdego Medytacja na samotność

Medytacja na samotność

Czujesz się samotny i zagubiony? Posłuchaj medytacji na słuchawkach by zagłębić się w podróż duchową... Odczuj, że nigdy nie byłeś i nie będziesz już sam.

Jak poradzić sobie z samotnością?
Medytacja. Wypełnij się drugim człowiekiem, a odzyskasz siebie

Prawdziwe medytacje wcale tak nie wyglądają, jak to propaguje ezoteryka. Są tak różnorodne, jak wszystko inne na świecie. Mają jednak jedną wspólną cechę, która je od ezoterycznych "afirmacji" odróżnia: każda kasuje węzły karmiczne i wstawia w kanał duchowy, pozwalając na zakodowanie przemiany, jakiej w jej trakcie ulega osoba słuchająca przekazu. Więc otwórzcie umysł na przemianę, doceńcie każde słowo, a odczujecie w jej trakcie obecność świadomości.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021