Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Uruchom Moc Intencji

Uruchom Moc Intencji.

Otwórz drzwi do sukcesu. Odblokuj swój potencjał.

To prostsze niż myślisz.

Szukasz dobrostanu, szczęścia i radości?
Zastosuj medytację i odkryj Moc Intencji dzięki czemu będziesz mieć wpływ na wszystko.
Wystarczą czyste intencje, czyli skonkretyzowane wizją działanie i cierpliwość, by zainicjowano i zrealizowano coś z pominięciem praw duchowych, energetycznych i tzw. ziemskiej fizyki. Można tu mówić o CUDZIE. O prawdziwym cudzie, o tym, że staje się dostępne coś, po co do tej pory nie sposób było sięgnąć.
 

Wielką mądrością jest zrozumienie obowiązujących nas praw energetycznych, tego, że każdy organizm czy pozornie martwa struktura jest generatorem fal o różnych częstotliwościach, które w równym stopniu mogą człowiekowi zaszkodzić, jak i go wzmocnić. Świadomy tych zależności człowiek może siłą woli zmieniać przepływ energii w swoim otoczeniu. Może na stałe zmienić wibrację w przestrzeni, by poprzez energetyczną modyfikację znacznie poprawić stan zdrowia innym ludziom.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021