Jesteś tutaj: Blog Czym jest dar jasnowidzenia? Jak go odkryć i jakie są objawy?

Czym jest dar jasnowidzenia? Jak go odkryć i jakie są objawy?

#jasnowidzenie # intuicja # świadomość # rozwójduchowy

10:00, dnia 25 kwiecień 2022r.
18330
0

O jasnowidzeniu mówi się, że jest to wyjątkowa zdolność postrzegania osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni w sposób pozazmysłowy, czyli bez udziału wzroku, słuchu, dotyku itd.

Często termin ten łączy się z intuicją, przepowiadaniem przyszłości, metafizycznym światem energii czy głębszym poznaniem. Jak w każdej dziedzinie, którą ludzkość dopiero zgłębia i poznaje tak i w tym przypadku na temat jasnowidzenia jest wiele domniemań i bardziej lub mniej trafionych założeń, faktów i mitów.

Jakie są oznaki jasnowidzenia.

Dar jasnowidzenia przypisuje się często wybranym, podczas gdy każdy człowiek korzysta z niego na co dzień i bez przerwy. Ludzie zastanawiają się jak sprawdzić czy mają dar jasnowidzenia, a przecież jest to naturalna zdolność, bez której nie możemy funkcjonować. Jak to możliwe? Otóż jasnowidzenie opiera się na wzajemnym polu komunikacji zwanym potocznie wyobraźnią, którą przecież ma każdy z nas. Wiele osób bez żadnej dodatkowej wiedzy czy ćwiczeń mówi, że doświadcza przeczucia i korzysta czasem z intuicji.

Ludzki geniusz – wena, wizje, jasnowiedza.

Jasnowidzenie

Ludzie, którzy mają otwarte serca, którzy nie mają węzłów karmicznych mogą w chwilach szczególnych wejść w stan weny i ujrzeć więcej niż pozostali.

Twórcy, artyści, ci, którzy są specjalistami w jakiejś dziedzinie i pracują nad nowymi odkryciami, mogą w krótkich chwilach kontaktu ze świadomością ujrzeć to, co trzeba zrobić, żeby wreszcie stworzyć coś nowatorskiego i udostępnić ludzkości ludzkości swój wynalazek czy odkrycie.

Natomiast, aby cały czas być w stanie obudzonej świadomości energetycznej i duchowej, potrzebna jest praca nad sobą co niestety jest już bardziej złożonym procesem i potrzeba czasu, aby osiągnąć konkretne efekty. Człowiek fizyczny, musi odbyć długą drogę, żeby wznieść się do nieba, stamtąd ujrzeć tę rzeczywistość, siebie samego w pełnym spectrum i w różnych wariantach rzeczywistości.

Czym jest jasnowidzenie?

Jasnowidz Jan, który od lat uczy ludzi jak rozwijać i korzystać z daru jasnowidzenia - mówi: „Jasnowidzenie - to umiejętność koncentrowania świadomości i obecności w paśmie fizycznym, energetycznym lub duchowym, bądź w całości istoty ludzkiej (jednoczesne przebywanie na wszystkich poziomach). Dzięki temu człowiek może obserwować i doświadczać cały obszar, w którym skupił swoją obecność i świadomość. Jasnowidzenie to umowny stan obecności i pozazmysłowego postrzegania płaszczyzn rzeczywistości”.

Sam proces jasnowidzenia zachodzi zazwyczaj podczas głębokiej medytacji – która pozwala wznieść się na tyle wysoko wibracyjnie by łączyć się z Jaźnią dotknąć wiedzy, która na co dzień jest poza naszym zasięgiem.

Jasnowidzenie- medytacja

Jasnowidzenie zapomniana umiejętność.

Wkraczając w wyższe przestrzenie, człowiek nagle wie o wiele więcej, bo jak się później przekonuje te informacje były zawarte w DNA wyższej części jego istoty (do której rozwijając dar jasnowidzenia ma dostęp).

Świat został tak skonstruowany, by ludzie zapomnieli o swoich możliwościach, swojej mocy i pochodzeniu, by nie dostrzegali prawdy, by nie wspięli się wyżej i nie ujrzeli jak całość wygląda.

Rozwój duchowy klucz do obudzonej świadomości.

Pamiętajmy też, że jasnowidzenie jest ściśle powiązane z medytacją, gdyż prawdziwa medytacja opiera się na jasnowidzeniu, na zrozumieniu wszystkich zjawisk, które zachodzą w jej trakcie. Kiedy my - psychika, połączymy się ze świadomością, to na każdym obszarów, kiedy budzimy człowieczeństwo, czy też badamy jak dana przestrzeń wygląda, wiemy co tam zachodzi, co w danym obszarze się dzieje.

Ten kto obudzi się w Świadomości będzie wiedział jak świat wygląda, jak naprawdę funkcjonuje i co należy zrobić, by wszystko zostało zmienione. To co najlepsze czyli zmiany zaczynamy od siebie, od własnego życia i otoczenia, wszystko po to by wróciło zdrowie, zadowolenie z życia, a nadzieja nie była matką głupich, a prototypem siły marzeń, które potrafią przekształcić się w potężną kreację, był Parametr Twórczy a nie Stwórczy.

My tzw. Średnie Ja, nasze Niższe Ja czyli umysł, musimy skontaktować się z Wyższym, a najlepiej z Najwyższym Ja – czy z Jedynym Ja, żeby posiąść wiedzę taką samą jak ma każdy mistrz duchowy czyli – człowiek obudzony w świadomości.

Składowe jasnowidzenia.

Jasnowidzenie, pismo automatyczne, intuicja duchowa i energetyczna to tylko niektóre składowe jasnowiedzenia.

Samo tzw. jasne widzenie stanowi zaledwie jeden z elementów siły poznawczej, dzięki której ściągamy informacje z otaczającej nas przestrzeni fizycznej, energetycznej czy duchowej. Kolejnymi składowymi są:

  • jasnowiedzenie,
  • jasnoczucie (intuicja energetyczna i duchowa - Kierunek Tendencji i Ruch Przyczyny),
  • jasnomówienie i wynikające z niego
  • jasnopisanie(ściąganie informacji z przestrzeni wysokoenergetycznych za pomocą pisma automatycznego)
  • oraz umiejętność zawierania się w pasmach Całości, którą roboczo nazywamy intuicją jednoczeniową.

Ta ostatnia składowa jest o tyle ważna, że umożliwia mocnym energetycznie i duchowo ludziom kodowanie określonych pasm w przestrzeni, w tym nadawanie ruchu na ludzkich ścieżkach losu czy zmianę punktów stycznych i węzłowych w wirach rzeczywistości. Gdy tacy ludzie odczytują ścieżki losu czy ścieżki przeznaczenia bądź parametry pól energetycznych, mogą wybrać jeden z tworzących je wariantów i uczynić go priorytetowym, czego zwyczajny jasnowidz nie potrafi.

Pełna wiedza na temat jasnowidzenia zamieszczona jest w dziale Jasnowidzenie i pismo automatyczne, który stanowi jeden z elementów Akademii Wiedzy Duchowej przygotowanej przez Jana dla wszystkich chcących się rozwijać i podążających drogą największych mistrzów duchowych.

W tym dziale dokładnie KROK PO KROKU dowiesz się jak wejść na poziom geniuszu, jak rozwijać jasnowidzenie i na stałe obudzić świadomość oraz poznasz techniki, które w tym pomagają.

Jasnowidzenie dar

Jak rozwijać dar jasnowidzenia?

Dopóki nie ma skasowanych węzłów karmicznych, a człowiek nie jest poustawiany we wszystkich swoich przynajmniej 7, 8 wymiarach, o jasnowidzeniu może tylko marzyć.

Bez względu na to jakim na dziś energetycznie jesteś, czego doświadczyłeś, Zbigniew Jan Popko ustawia energetykę człowieka we wszystkich 12 wymiarach. Dzięki temu możliwe jest wejście w wyższe przestrzenie i dostęp do Świadomości Duchowej.

Jeśli chcesz dowiedzięć się:

  • jak aktywować trzecie oko czyli jasnowidzenie,
  • jak ćwiczyć i rozwijać dar jasnowidzenia w bezpieczny sposób,
  • z jakich materiałów skorzystać uruchamiając jasnowidzenie,

obejrzyj poniższy materiał: "Trzecie Oko i dar jasnowidzenia. Jak natychmiast odblokować swój ukryty potencjał". Jego autor Zbigniew Jan Popko od ponad 20 lat uczy jak opanować umysł, osiągać wyższe stany świadomości i poprawnie medytować.

Blokady energetyczne i węzły karmiczne utrudniające jasnowidzenie, można skasować korzystając z gotowych medytacji  dzwiękowych i działań duchowych, jakie w tym celu przygotował Jan:

Wiedza to jest potężne źródło przemiany. Dzięki niej można wykuć własny sukces. Dzięki uruchomieniu wizji, rozbudzeniu jasnowidzenia, możliwa jest pełna nauka i wejścia w objawienia jakich doznawali najwięksi geniusze i mistrzowie duchowi.

Wpis redakcji popko.pl, cytaty użyte w artykule autorstwa Zbigniewa Jana Popko.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021