Jesteś tutaj: Blog Czym jest dar jasnowidzenia? Jak go odkryć i jakie są objawy?

Czym jest dar jasnowidzenia? Jak go odkryć i jakie są objawy?

#jasnowidzenie # intuicja # świadomość # rozwój duchowy

10:00, dnia 25 kwiecień 2022r.
20489
0

O jasnowidzeniu mówi się, że jest to wyjątkowa zdolność postrzegania osób, zjawisk, a także przedmiotów w czasie i przestrzeni w sposób pozazmysłowy, czyli bez udziału wzroku, słuchu, dotyku itd.

Często termin ten łączy się z intuicją, przepowiadaniem przyszłości, metafizycznym światem energii czy głębszym poznaniem.

Jak w każdej dziedzinie, którą ludzkość dopiero zgłębia i poznaje, tak i w przypadku jasnowidzenia istnieje wiele domniemań, bardziej lub mniej trafionych założeń, faktów i mitów.

Jakie są oznaki jasnowidzenia?

Dar jasnowidzenia przypisuje się często wybranym, podczas gdy każdy człowiek korzysta z niego na co dzień, bez przerwy. Ludzie zastanawiają się jak sprawdzić, czy mają dar jasnowidzenia, a przecież jest to naturalna zdolność, bez której nie możemy funkcjonować.

Ludzki geniusz, wena, pomysł. Jasnowidzenie

Jak to możliwe?

Otóż jasnowidzenie opiera się na wzajemnym polu komunikacji zwanym potocznie wyobraźnią, którą przecież ma każdy z nas. Wiele osób bez żadnej dodatkowej wiedzy czy ćwiczeń mówi, że doświadcza przeczucia i korzysta czasem z intuicji.

Ludzki geniusz – wena, wizje, jasnowiedza

Ludzie, którzy mają otwarte serca, którzy nie mają węzłów karmicznych, mogą w chwilach szczególnych wejść w stan weny i ujrzeć więcej niż pozostali.

Twórcy, artyści, ci, którzy są specjalistami w jakiejś dziedzinie i pracują nad nowymi odkryciami, mogą w krótkich chwilach kontaktu ze świadomością ujrzeć to, co trzeba zrobić, żeby wreszcie stworzyć coś nowatorskiego i udostępnić ludzkości swój wynalazek czy odkrycie.

Aby cały czas być w stanie obudzonej świadomości energetycznej i duchowej, potrzebna jest praca nad sobą, co niestety jest już bardziej złożonym procesem i potrzeba czasu, aby osiągnąć konkretne efekty.

Człowiek fizyczny, musi odbyć długą drogę, żeby wznieść się do nieba, stamtąd ujrzeć tę rzeczywistość, siebie samego w pełnym spectrum i w różnych wariantach rzeczywistości.

Czym jest jasnowidzenie?

Jasnowidz Jan, który od lat uczy ludzi jak rozwijać i korzystać z daru jasnowidzenia - mówi: „Jasnowidzenie - to umiejętność koncentrowania świadomości i obecności w paśmie fizycznym, energetycznym lub duchowym, bądź w całości istoty ludzkiej (jednoczesne przebywanie na wszystkich poziomach). Dzięki temu człowiek może obserwować i doświadczać cały obszar, w którym skupił swoją obecność i świadomość. Jasnowidzenie to umowny stan obecności i pozazmysłowego postrzegania płaszczyzn rzeczywistości”.

Sam proces jasnowidzenia zachodzi zazwyczaj podczas głębokiej medytacji – która pozwala wznieść się na tyle wysoko wibracyjnie, by połączyć się z Jaźnią i dotknąć wiedzy, która na co dzień jest poza naszym zasięgiem.

Jasnowidzenie - czym jest jasnowidzenie?

Jasnowidzenie - zapomniana umiejętność

Wkraczając w wyższe przestrzenie, człowiek nagle wie o wiele więcej, bo jak się później przekonuje, te informacje były zawarte w DNA wyższej części jego istoty, do której ma dostęp dzięki rozwijaniu jasnowidzenia.

Świat został tak skonstruowany, by ludzie zapomnieli o swoich możliwościach, swojej mocy i pochodzeniu, by nie dostrzegali prawdy, by nie wspięli się wyżej i nie ujrzeli jak całość wygląda.

Rozwój duchowy - klucz do obudzonej świadomości

Pamiętajmy też, że jasnowidzenie jest ściśle powiązane z medytacją, gdyż prawdziwa medytacja opiera się na jasnowidzeniu, na zrozumieniu wszystkich zjawisk, które zachodzą w jej trakcie. Kiedy my - psychika, połączymy się ze świadomością, to na każdym z etapów, kiedy budzimy człowieczeństwo, czy też badamy jak dana przestrzeń wygląda, wiemy co w danym obszarze zachodzi.

Ten, kto obudzi się w Świadomości będzie wiedział jak świat wygląda, jak naprawdę funkcjonuje i co należy zrobić, by wszystko zostało zmienione.

To, co najlepsze czyli zmiany zaczynamy od siebie, od własnego życia i otoczenia. Wszystko po to, by wróciło zdrowie, zadowolenie z życia, a nadzieja nie była matką głupich, a prototypem siły marzeń, które potrafią przekształcić się w potężną kreację, był Parametr Twórczy, a nie Stwórczy.

My tzw. Średnie Ja, nasze Niższe Ja, czyli umysł, musimy skontaktować się z Wyższym, a najlepiej z Najwyższym Ja – czy z Jedynym Ja, żeby posiąść wiedzę taką samą, jak ma każdy mistrz duchowy, czyli – człowiek obudzony w świadomości.

Jasnowidzenie. Ukryty dar jasnowidzenia. Czym jest jasnowidzenie?

Składowe jasnowidzenia

Jasnowidzenie, pismo automatyczne, intuicja duchowa i energetyczna to tylko niektóre składowe jasnowiedzenia.

Samo tzw. jasne widzenie stanowi zaledwie jeden z elementów siły poznawczej, dzięki której ściągamy informacje z otaczającej nas przestrzeni fizycznej, energetycznej czy duchowej. Kolejnymi składowymi są:

  • jasnowiedzenie,
  • jasnoczucie (intuicja energetyczna i duchowa - Kierunek Tendencji i Ruch Przyczyny),
  • jasnomówienie i wynikające z niego
  • jasnopisanie (ściąganie informacji z przestrzeni wysokoenergetycznych za pomocą pisma automatycznego)
  • oraz umiejętność zawierania się w pasmach Całości, którą roboczo nazywamy intuicją jednoczeniową.

Ta ostatnia składowa jest o tyle ważna, że umożliwia mocnym energetycznie i duchowo ludziom kodowanie określonych pasm w przestrzeni, w tym nadawanie ruchu na ludzkich ścieżkach losu czy zmianę punktów stycznych i węzłowych w wirach rzeczywistości. Gdy tacy ludzie odczytują ścieżki losu, czy ścieżki przeznaczenia bądź parametry pól energetycznych, mogą wybrać jeden z tworzących je wariantów i uczynić go priorytetowym, czego zwyczajny jasnowidz nie potrafi.

Jak rozwijać dar jasnowidzenia?

Pełna wiedza na temat jasnowidzenia zamieszczona jest w dziale Jasnowidzenie i pismo automatyczne, który stanowi jeden z elementów Akademii Wiedzy Duchowej, przygotowanej przez Jana dla wszystkich chcących się rozwijać i podążających drogą największych mistrzów duchowych.

W tym dziale dokładnie KROK PO KROKU dowiesz się jak wejść na poziom geniuszu, jak rozwijać jasnowidzenie i na stałe obudzić świadomość oraz poznasz techniki, które w tym pomagają.

Jak rozwijać dar jasnowidzenia?

Dopóki nie ma skasowanych węzłów karmicznych, a człowiek nie jest poustawiany we wszystkich swoich wymiarach (przynajmniej 7-8 wymiarach), o jasnowidzeniu może tylko marzyć.

Bez względu na to, jakim na dziś energetycznie jesteś, czego doświadczyłeś, Zbigniew Jan Popko ustawia energetykę człowieka we wszystkich 12 wymiarach. Dzięki temu możliwe jest wejście w wyższe przestrzenie i dostęp do Świadomości Duchowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

  • jak aktywować trzecie oko, czyli jasnowidzenie,
  • jak ćwiczyć i rozwijać dar jasnowidzenia w bezpieczny sposób,
  • z jakich materiałów skorzystać uruchamiając jasnowidzenie,

obejrzyj poniższy materiał: „Trzecie Oko i dar jasnowidzenia. Jak natychmiast odblokować swój ukryty potencjał”. Jego autor Zbigniew Jan Popko od ponad 20 lat uczy jak opanować umysł, osiągać wyższe stany świadomości i poprawnie medytować.

Blokady energetyczne i węzły karmiczne utrudniające jasnowidzenie, można skasować korzystając z gotowych medytacji dźwiękowych i działań duchowych, jakie w tym celu przygotował Jan:

Wiedza jest potężnym źródłem przemiany. Dzięki niej można wykuć własny sukces. Dzięki uruchomieniu wizji, rozbudzeniu jasnowidzenia, możliwa jest pełna nauka i wejścia w objawienia, jakich doznawali najwięksi geniusze i mistrzowie duchowi.

Wpis redakcji popko.pl, cytaty użyte w artykule autorstwa Zbigniewa Jana Popko

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021